PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık regal raptor 250cc

kale_17
08.Mayıs.2007, 21:26
merhaba
2005 model 250cc 4000 km.de siyah renk regal raptorumu cc yükselteceğimden satmak istiyorum.
motosikletimi aldığım günden beri kapalı otoparkta muhafaza etmekteyim.
bütün parçaları orjinaldir.sadece aküsünü değiştirdim.orjinalin yerine yuasa akü taktım.
periyodik bakımları aksatılmamış ve zamanında yapılmıştır.(servis : Ali Demirtaş)
muayenesi yapılmış ve tüm vergileri yatmıştır.
şu anda hiçbir problemi yoktur.

0 533 239 79 53 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

thoraman
08.Mayıs.2007, 21:34
garantisi nasıl uzatılıyor dostum sorması ayıp???

aidikurt
08.Mayıs.2007, 22:07
valla nemde anlamadım 2 sene garantisi var nasıl uzatılıyor varsa bizede goster kardeşim

aslanburclu
08.Mayıs.2007, 23:07
evet nasıl uzatılıyor şu meseleyi anlayalım :?

polo
09.Mayıs.2007, 00:45
thoraman beni hatırladınmı ali ustadan nikim polo

thoraman
09.Mayıs.2007, 01:20
hatırladım abi hatırladım valla motor canavar oldu uğramıyom artık ali ustaya:) görüşemiyoz ondan

Tayfun
09.Mayıs.2007, 02:28
Kaç kuruş peki?

carvalho
09.Mayıs.2007, 11:13
Satılık ilanlarına da bir şablon koymamız gerekecek... Girilmesi zorunlu bilgiler, resim vb... Telefonla aramadan önce motoru şöyle uzun uzun süzmek gerekir değil mi ama...

kaldera
09.Mayıs.2007, 11:37
ikinci el olarak genelde satış rakamları düşük görülüyor..
sanki değerinin altına satılıyor.

kale_17
09.Mayıs.2007, 16:01
arkadaşlar öncelikle merhaba
garanti uzaması işini serviste söylemişlerdi iyi durumda olan motosikletler için birkaç ay uzatılabiliyormuş.tabiki iki sene daha uzaması sözkonusu değil.
almak konusunda ciddi arkadaşlar varsa zaten sadece fotoğraflara göre karar vereceklerini sanmıyorum.motosiklet şişlide isteyene gösterebilirim.

aslanburclu
09.Mayıs.2007, 23:16
kardeş sen bu motoru kimden aldın ve senin tabirinle bu garanti uzatma işini kim söyledi sana

turlabo
10.Mayıs.2007, 09:13
yok öyle birşey arkadaşlar.garanti uzatmak diye

kale_17
10.Mayıs.2007, 14:27
garanti uzaması benim tabirim değil servisin kurduğu bir cümle.yaptırmdanda bu konuda sizlere kesin ifadeler kullanmak istemiyorum.sadece motosikletimin temizliği ve bakımlı olması konusunda ufak bir ipucu ve ayrıntı olur diye belirtme gereği duydum ancak görüyorum ki siteye ilan vermemin ana amacı olan motosiklet satışından daha çok konuşulmaya başladı.

thoraman
10.Mayıs.2007, 14:35
motosikletinin temiz olmasıyla garantiyi uzatmalarının ne alakası var ayrıca burası forum tartışma konuşma ortamı sen böyle bişey ortaya atarsan bizde haklı olarak sorarız sende cevap verirsin vermezsin ilan hakkında konuşulmasını istemiyosan git sahibinden e ver

Aksu
10.Mayıs.2007, 16:28
Kale 17 merhaba
Sadece 3 mesajın var üçü de motor satışı ile ilgili ama ne motorun resmi var ne fiyatı var ne özellikleri var ayrıca kimliği de lazım yani nerden ne zaman aldığın gibi, ayrıca garantiyi uzatan servisin adını bile yazmamışsın. Hiçbir şey yazmamışsın tartışma ortamına zemin hazırlamışsın. Siteye de motor satmak için girmişsin. Başka ne diyelim. İlk sahibi isen 4.000 km. yapmışsın nerdeydin bugüne kadar da satacağın zaman mı siteye girmek aklına geldi. Kusura bakma.
Bu sitede dostluk birinci planda, sen önce bizlerin gönlünü kazan seni tanıyalım biz de yardımcı oluruz motoru satmana, ama ne öyle pazar yeri mi burası. Birde arkadaşlara bozuluyorsun.

emrahkucukgirgin
10.Mayıs.2007, 16:55
Kale galiba hisarda tanıştığım arkadaş... Bu siteden ben bahsetmiştim. O ana kadar haberi yoktu. Satmak istediğini söyleyince bu aklı ben verdim ona... Eğer tabi o ise...

kale_17
10.Mayıs.2007, 18:20
evet benim Emrah Bey
sizin samimiyetle siteyi yaygınlaştırma çabalarınıza inanmıştım gerçekten çok içten kısa bir sohbet yapmıştık.evet ben maalesef güniçinde yoğun çalıştığım için imkanım olmasına rağmen bu tür sitelerde sohbete vakit ayıramıyorum.akşamları ve hafta sonlarıda insanlarla yüzyüze daha sıcak ilişkilerde bulunabileceğim ortamlarda oluyorum.bu bir eksiklikse evet ben bu açıdan sizden eksiğim.ve bugüne kadar hisarda motosiklet fuarlarında kamplarda festivallerde motogp lerde olduğum için yoktum ortalarda kusura bakmayın aksu bey.ancak siz bana hesap sorduğunuza göre bende size sorayım siz neredeydiniz bugüne kadar sizide oralarda göremedik.siteye '''regal raprorunu satmak isteyenler''' diye bir link konulmuş evet buraya sadece motosikletimi satmak için ilan verdim.
aksu bey amacım kimseyi kırmak incitmek değil sizinde olmamalı.motosikletim hakkında sakladığım hiçbirşey yok gerçekten almak isteyene kapım herzaman açık her sorusunu bilgim dahilinde yanıtlamaya hazırım.özelliklerine gelince bildiğiniz regal raptor işte farklı bişeyi yok ki...ilk sahibiyim 4000 km.de 2005 ekimde aldım.2005 model..izmir de ana distribütör çetincan motordu sanırım onlardan aldım.başka ne yazabilirim.daha fazlası için gelin buyrun bir çayımı için ufak bir tur atın motosikletle konuşalım.

emrahkucukgirgin
10.Mayıs.2007, 18:40
Selamlar isim neydi unuttum kusura bakma...

Regalini satana uyuz oluyor herhalde millet :-)

Sen takma kafana takıl buraya belki de vazgeçersin. biz çok adamı döndürdük kararından...

Zaten seni de vaz geçirsinler diye tavsiye ettim burayı :-)

Şaka tabi ki :-)

infinitedreams
10.Mayıs.2007, 19:25
İlanda açıklayıcı hiçbir şey yok. Niyeti ciddi ola gelsin görsün tavrı da çok yersiz. Ben Thoraman ve Aksu Abi'ye katılıyorum.
Burası bir her şeyden önce bir paylaşım sitesi. Satış ilanının üzerine 'garanti uzatmak da neyin nesi' diye sormak ne kadar doğruysa 'satmak isteyenler' başlığına hakkında hiçbir bilgi verilmeyen bir motorun ilanını vermek o kadar yanlıştır.
İstediğin gezilere gidebilirsin, MotoGP'yi 3 gün boyunca soluksuz takip de edebilirsin ama bu yaptıkların asla Aksu Abi'ye verilecek bir cevap olamaz. Fiyatını bile yazmadığın bir motor ilanını eleştirmek ile Hafta sonlarını kamplarda geçirmek farklı şeyler.

Arkadaşlar seninle uzlaşmaya çalıştı ama sen yanaşmadın. Senin bileceğin iş. Ama yerinde olsam ilk sayfadaki ilanı düzenlerdim. Çünkü linki tıklayanlar ilk mesajda yeterince bilgi görmezse ilgilenmezler... ilanın ciddiyetinden emin olmazlar.

Umarın istediğin fiyata satabilirsin.
İyi şanslar.

kale_17
11.Mayıs.2007, 20:15
merhaba emrah adım serkan,
arkadaşlar siteyi paylaşım sitesi diyorlar ama kimsede üye olmasın istiyorlar herhalde..ben sadece bir satış ilanı verdim arkadaşlar ilanda eksik buldukları blgileri istemek yerine taktılar garanti meselesine..ne bileyim nasıl yapıyorlar servis satmak istediğimi söylediğimde boşver satma garantinide uzatırız diye bir laf etti ne bileyim bu kadar ilgi çekeceğini.
hiçbir bilgi verilmeyen deyip çıkmış bazılarıda motorun markası modeli km.si aküsünü bile yazdım.ama pardon lastiklerinin diş kalınlığını yazmamıştım herhalde onu kastediyorlar yeterli bilgi yok diye:)) neyse şaka bir yana haklı oldukları bir yer var bu ilanın gerçekten pek geçerliliği kalmadı galiba.fiyat meselesine gelince bu enson görüşülecek şeydir bir arz vardır bu arzın karşılığında bir talep olacak ki fiyat oluşsun...
ayrıca şu uzlaşmaya çalışmak işini tam anlayamadım.bizler düşman mıyız uzlaşacağız.?
i.dreams
aksu sadece benim ilanımı eleştirmiyor.bana hesap soruyor neredeydin şimdiye kadar diye ben ona cevap verdim.ve böyle hoyratça sorulan bir soruya karşı mükemmel bir cevap oldu.iyi niyetinizden şüphem yok çünkü hepiniz motosiklet kullanıyorsunuz.ama dışlamak yerine birde olayları içselleştirmeye özen göstersek çok daha şık olur diye düşünüyorum.

thoraman
11.Mayıs.2007, 20:43
serkan arkadaşım daha fazla uzatmanın manası yok evet burası paylaşım sitesi üye olup ilk mesajda motor satış ilanı vermek abes dışlayan falanda yok şimdiye kadar kimseye böyle eleştiri getirilmeyip bi sana getirildiyse sende otur bi düşün belki bi yerde yanlış yapmışsındır ilk mesajda direk ilan vereceğine önce bi tanışma topiği açabilirdin mesela adının serkan olduğunu yeni öğreniyoruz burda arkadaşlık dostluk herşeyden önce gelir neyse tanıştığımıza memnun oldum aramıza hoşgeldin umarım hakkıyla satabilirsin motorunu he bide unutmadan motorunu satsanda yeni motorunla seni aramızda görmek bizi mutlu eder iyi günler...

aslanburclu
11.Mayıs.2007, 20:47
[quote="kale_17"]merhaba
2005 model 250cc 4000 km.de siyah renk regal raptorumu cc yükselteceğimden satmak istiyorum.

:evil: :evil: neyse bu zıtlaşmalara son verelim motorun satışına açık artırma usulu başlıyalım bu da bizim sitede bi ilk olsun :P :P :P :P ((heh heh heeeee bakalım sonu ne olcak)

kardeş makinana şöyle görmeden ((biliyoz regal işte 2005 modelinden)))) bi 500 ytl versek kurtarırmı :cheesy: :cheesy: :cheesy: tabii mal senin para benim alışveriş olsun işte....... :roll: :roll: :roll: :roll:

thoraman
11.Mayıs.2007, 20:48
arttırıyorum 1500 verdim :evil:

aslanburclu
11.Mayıs.2007, 20:50
şşşşşş ayıp oluyo ne oluyo ya zarttt diye 1500 kızştırma ortalığı

1501 ytl. hadi bakalım

thoraman
11.Mayıs.2007, 20:52
aa yaşar abi ayıp ettim sen niyetliysen ne haddime buyur güle güle bin yada güle güle modifiye et bunuda baştan :D

kale_17
16.Mayıs.2007, 19:35
dediğim gibi çok vakit ayıramıyorum. ama tabikide aranızda olmak ve kalmak isterim.
motor için 3500 ytl istiyorum.ama baştan beri dediğim gibi fiyat meselesi oturup konuşulacak bir olay.

trex_2001
16.Mayıs.2007, 19:49
Ben talibim arttırmadan mı gireyim, ( gerçi Aslan Bay 1501ytl verimiş amma, ben bir anda 1502 demiyeyim o zaman...? ) 1600ytl...
Arkadaşım kale ben talibim motoruna Cuma uygunsan görüşelim... Telefonunu bırakırsan daha rahat ulaşabilirim. Olmadı benim numaram 00 90 532 303 33 91.

P.S. '' Çekirge Okkkannnn Sen nerdesin, seni aradım saatlerce bulamadım.... İnci ablada bozuk attı bize zatennn '' DİKKKKATT.............. :lol:

okan
16.Mayıs.2007, 20:10
1700 DE BENDEN OLSUN....trex 2001 ben burdayım.. her zaman ....

yannız tartışma olupta kalpler kırılmasın lütfen....

bazen ters elektrik olabiliyor ama unutmayın .. BÜYÜK AŞKLAR NEFRETLE BAŞLAR......

trex_2001
16.Mayıs.2007, 21:26
Yohhh be çekkirge durum senin sandığın gibin diillll, ben takıldım sadece... Ablamız okuldaki çocuklara Çocum deme iyim o zaman yazmış falan filannn.... Anlatmak uzun sen forumu baştan bi ben sigara yakıyorummm.... :cry:

kale_17
17.Mayıs.2007, 14:41
cep telefonum ; 0533 239 79 53
iş tel 0212 459 10 27

cuma günü müsait olabilirim.

CİNGENE
19.Mayıs.2007, 11:30
sayısız sitenin forumlarını okumaktan alim oldum...sanki motorları kendim üretiyomusun gibiyim :) ben insaallah alıcam bi rr...fiyatlara bakıyorum 2007 adı altında satılan 2006 yapımı 0 regaller artık 5,250 tl sı...indirimle filan 4800 e kadar düşürebiliyoruz...2005 model 2004 üretim ikinci el motora 4000 lira vermek olmayacak bir sey...bugün git 30000-40000 tl ye 0 toyota mercedes vs. al 1 ay sonra 25000-35000 e sat...motoru 4000 e alıcam 440 tl ruhsat plaka 4500 oldu..ee 300 koy sıfır almak tek dogrusu bu...yok ben bulamıcam bu gidişle :(

aidikurt
19.Mayıs.2007, 12:00
baba bu kadar ince hesap yaparsan işin zor valla para zamanla kazanılır merak etme sen rahat ol ölümlü dünya hiçbirsey kafanda kalmasın değmez al gitsinnnnnnnnnn

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 13:50
sayısız sitenin forumlarını okumaktan alim oldum...sanki motorları kendim üretiyomusun gibiyim :) ben insaallah alıcam bi rr...fiyatlara bakıyorum 2007 adı altında satılan 2006 yapımı 0 regaller artık 5,250 tl sı...indirimle filan 4800 e kadar düşürebiliyoruz...2005 model 2004 üretim ikinci el motora 4000 lira vermek olmayacak bir sey...bugün git 30000-40000 tl ye 0 toyota mercedes vs. al 1 ay sonra 25000-35000 e sat...motoru 4000 e alıcam 440 tl ruhsat plaka 4500 oldu..ee 300 koy sıfır almak tek dogrusu bu...yok ben bulamıcam bu gidişle :(

yaw çingenem motor dolu ortalık şu para işini bi hallet işte sıfırı sana 4800 anht.teslimi yanında kaskları hediye sen para işini hallettttttttttttt istersen sana bi mondial 150 zat alalım fiatı 1500 ytl. 2006 3500 km. bak tlf.da bu: 0212 5504885 ara burayı

trex_2001
19.Mayıs.2007, 19:32
Yahhhh beyler hep kaynatıyorsunuz olayııı heee... Bak motor alacazz... Aslan Bay kandi havasında öbürleri geyik-i muhabbeti eyliyor.... Bak sonunda kale_17 numarasını da verdi, demincek aradım konştum... Her an alabilirim motoru bi gidip göriiimmm. Aslan Bayim ne önerirsin Ali amcaya baktırayımmi motoru????

Tayfun
19.Mayıs.2007, 20:22
Aliye amca dediğini duyarsa egzostuna patates tıkayıp gönderir seni hemen, motorun bozulduğu yerdede egzostta haşlanmış patates yersin :evil:

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 20:44
Yahhhh beyler hep kaynatıyorsunuz olayııı heee... Bak motor alacazz... Aslan Bay kandi havasında öbürleri geyik-i muhabbeti eyliyor.... Bak sonunda kale_17 numarasını da verdi, demincek aradım konştum... Her an alabilirim motoru bi gidip göriiimmm. Aslan Bayim ne önerirsin Ali amcaya baktırayımmi motoru????

arkadaşım göster tabi aliye ama servis olarak saten aliyi vermiş benim tavsiyem bunların 5 ide 6 sıda 7 side aynı tip yeterki motor yorgun olmasın

Tayfun
20.Mayıs.2007, 00:52
Sizin motor diri kumandanım, sakarya yolunda 145 yaptı nede olsa :D

carvalho
22.Mayıs.2007, 10:30
Çingene dostum, para durumun ne alemde bilmiyorum ama ben derim ki ikinci ele vereceğin parayı peşinat olarak verip sıfır al, kalanı da taksitlendirirler nasıl olsa... Sıfır motorun tadı bambaşka...

Ama, dediğim gibi, benimki uzaktan gazel okumak... Olay maddiyatla ilgili...

Ne alacaksan bir an önce al ama, kaçırma mevsimi :)

Tayfun
10.Haziran.2007, 23:39
Nedir son durum peki?

aslanburclu
10.Haziran.2007, 23:57
Nedir son durum peki?

son durum çingene geldi motoru aldı ama gemlik kumluya gitmesi kaldı

Tayfun
11.Haziran.2007, 00:04
:)

kale_17
18.Haziran.2007, 12:54
beyler hafta sonu ç.kaleye gidip geldim km yaklaşık 5000 oldu.aranızda uzun yola çıkmayan varsa çıkın arkadaşlar böyle bir zevk yok.:)

Tayfun
22.Haziran.2007, 12:44
Ohhhhhhh yarasın kardeşime ;)

westgani
14.Eylül.2007, 18:45
valla bende aranıza yeni katılan biri olaraktan aksu isimli abimize katılıyorum bu arada bende regal raptor almak istiyorum ama antalyada ikinci eline kredi kartına taksit yapabilecek birine denk gelemedim bende markası önemli değil 125'lik scoter var ama regal hastasıyım duyan bilen varsa bana mesajla ulaşabilir çoğunlukta sitede geziniyo oluyorum bu aralar yeni olduğım için tanımaya çalışıyorum.bütün regal raptor sevenlere kullanıcıları allah kaza bela vermesin rüzgarla dans pek yakında . . . . .

kale_17
20.Eylül.2007, 18:38
arkadaşlar ben motosikletimi satmaktan vazgeçmiştim bir ara yazın güzel yolculuklar yaptım.şu anda tekrar satmak istiyorum.sadece km.si 6300 oldu diğer bütün özellikleri aynı.
0 533 239 79 53 nolu tlf.dan bana ulaşabilirsiniz.

westgani
20.Eylül.2007, 19:01
2000ytl veririm ok de bitirelim

RoS
21.Eylül.2007, 01:00
öf be fiyat iyi de bi de resmini gorsem fena olmazdı...

kale_17
21.Eylül.2007, 14:44
tamam pazarlık yaparız da 2000 ytl.yede satmam.