PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regal raptor almak istiyorum

harun
04.Ekim.2010, 22:44
slm arkadaslar önçelikle bu sayfayı düzenliyenlere teşekkür ederim. ben 250 cc regal almak istiyorum sıfır 5300 dediler nasıl sizler önerirmisiniz yada ikinçi elmi alsam

CELİL
05.Ekim.2010, 08:36
merhaba harun aramıza hoş geldin
ilk motorun degilse sıfırda alabilirsin ilk motorsa ikinci el bir motor alıp biraz tecrübeni arttırdıktan sonra almak daha iyi fiat t gidon yeni kasa içinse makul ama kartal gidonsa istanbulda 5000 ti nin altında

Uzay
05.Ekim.2010, 10:01
Aramıza hoşgeldin

Uzay
05.Ekim.2010, 20:09
Elimizden geleni yaparız 8)

Tabii ki Honda kadar sorunsuz olmayacak ama buradaki üstadların tecrübelerinden edindiğin bilgiler ile sıkıntın kalmaz. İyi makinedir Regal

harun
05.Ekim.2010, 20:11
şimdi gidon farkı ne net olarak motrda elektironikte fark varmı acaba sadece görüntümü yoksa

Uzay
05.Ekim.2010, 21:59
şimdi gidon farkı ne net olarak motrda elektironikte fark varmı acaba sadece görüntümü yoksa

Bizlerin kullanabileceği, anlayabileceği, farkedebileceği bir fark yok iki model arasında. Sadece gidon farklı. Sürüş de doğal olarak biraz farklıdır. Ama her ikisine alışman arasında belki bir gün fark vardır, belki de birkaç saat. Sen sadece tipini beğendiğin modeli al, gerisini düşünme derim. Yani keşke şu modeli alsaydım diyeceğin bir fark yok aralarında

ajmix117
06.Ekim.2010, 23:06
bugun olan bı olayı anlatayım

gecen ay bı arkadasım sıfır honda cbf 150 aldı bınıyor guzel ama tıtresımden sanırım on camurluk kırılmıs tırnaklarından kronık bı sorunmus sıtesınden servısıne bakıyor ne telefon var antalyada ne adres herhangı bı yerden telefon buluyo arıyor hondayı aldıgı cevap elımızde yok 45 gunden once de gelmez

bana almadan once hep parca problem olur dedıler ama oyle degıl sımdı honda en cok tutulan makıne 45 gun ya yatacak yada camurluksuz bınecek bu baska bırsey de olabılırdı yuruyen aksamda

demem o ki oyle absurt sorunlar honda da da oluyor bmw de de regal de de ama duzenlı bakım ve kontrol yaparsanız skıntı olmaz derım ben
ben cumartesı ogleden sonramı motoruma ayırıyorum bakımı eksıgı vs sımdı hıcbıryerınde tık yok eger bu sekılde kullanırsanız sıfır ıkıncı el farktemez sızı yolda bırakmaz bakmadıktan sonra honda da yatabılır ;)