PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka sinyaller ile ilgili

Emix
30.Ekim.2010, 14:28
merhabalar arkadaşlar

RR'ımın arka sinyalleri çantalar yüzünden kırık durumda bunu plaknın altına bir yere nasıl taktırabilirim veya şu çantaların ilişmediği biryer neresini önerirsiniz?

ayriyetten benim flaşörler bozuk onların masrafı ne olur acaba?

teşekkürler

edit: ayrıyetten bizim motorlarda sele altı ufak bir bagaj varmı arkadaşlar yeni fark ettim daha önce hiç aklıma gelmemişti

snsl66
30.Ekim.2010, 22:02
sele altında bagaj yok ama ufak bir takım çantası var. pek kullanışlı sayılmaz ama var mı var. sağda akünün arkasında anahtarla açılıyor

ajmix117
31.Ekim.2010, 14:01
benım sınyallerde kırıktı aynı sebepten ben kucuk sınyal aldım eskı sanayıden

kırılan sınyallerın plastık kısmın ıcınde demırler var dısındakı plastıgı temızledım sonra arka kuyrugu tutan saglı sollu vıdalar var o demırlerı oraya tutturdum sınyallerıde raya bagladım sımdı on numara oldu ılk etapta kucuk durdu felan dedıler ama cok tatlı gorunuyor

musaıt zman bulabılsem on sınyallerıde aynı yapıcam az sonra motorun yanına ınıcem zaten foto cekerım dılersen o sekılde yapabılırsın ;)

Emix
31.Ekim.2010, 15:27
teşekkürler arkadaşlar aydınlatıcı oldu :) led'li sinyal ve arka fren ışığınıda led'li yapacağım

belki arka seleyi çıkartırım bakayim nasıl duruyor kendi çapımda ufak tefek bi bobber denemesi yapacağım gibi :)

komple mat siyah altın sarısı şeritler,arka sele iptali, ledli sinyaller ,angel far veya xenon,beyaz yanaklı lastikler,sisybar iptali vsvs cins birşey yapmak istiyorum hayırlısıyla ortalama biraz girecek gibi ama yapacağım aklıma girdi valla :D

tekrardan teşekkürler

ajmix117
31.Ekim.2010, 23:46
yap bakalım nası bısı cıkacak benımde bırseyler yapmak ıstıyorum ama zaman ve nakıt durumundan dolayı ugrasamıyorum su an ama guzel bırsey cıkarsa senın kınden bende baslarım bı taraftan ;)

Emix
02.Kasım.2010, 22:37
arka sinyalleri yaptırdım selenin altında bi yerde flaşörleri taktırdım plakalığa bi led taktırdım plakayı ışıklandırıyor aynaları yuvarlak nikelajlı bir ayna ile değiştirdim ve öne cam taktırdım motorsiketime ayrı bi hava katıldı sanki yarın resimlerini çekip koyarım

ancak ayna biraz büyük gibi :D

yap bakalım nası bısı cıkacak benımde bırseyler yapmak ıstıyorum ama zaman ve nakıt durumundan dolayı ugrasamıyorum su an ama guzel bırsey cıkarsa senın kınden bende baslarım bı taraftan ;)

hocam sizin rr'da yan çantalar varmı şu arka tarafı nikelajlı iri bir çanta

Antalya'da fazla rr görmeidğim için siz olabilirmisiniz diye bi tahmin yürüttüm vatanbilgisayarın yanında gördüm larada

ajmix117
03.Kasım.2010, 11:46
arka sinyalleri yaptırdım selenin altında bi yerde flaşörleri taktırdım plakalığa bi led taktırdım plakayı ışıklandırıyor aynaları yuvarlak nikelajlı bir ayna ile değiştirdim ve öne cam taktırdım motorsiketime ayrı bi hava katıldı sanki yarın resimlerini çekip koyarım

ancak ayna biraz büyük gibi :D

hocam sizin rr'da yan çantalar varmı şu arka tarafı nikelajlı iri bir çanta

Antalya'da fazla rr görmeidğim için siz olabilirmisiniz diye bi tahmin yürüttüm vatanbilgisayarın yanında gördüm larada

yok dostum ben canta kullanmıyorum cantasız daha hos gelıyor gozume :) benım motor topcularda sunexpresın arkasında aksama kadar oralara yolun duserse gorebılırsın hatta bı cayımı ıcmeye beklerım adresımı ozelden vermıstım sanırım daha once??

Emix
03.Kasım.2010, 13:45
yok dostum adrsini yazmamıştın

:) eve gideyimde resimleri çeker koyarım

yolum düşerse uğrarım inş teşekkür ederim :)