PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MÜSLÜM BABA NIN OĞLU OSMAN KAZA YAPMIŞ

Aksu
09.Mayıs.2007, 14:21
Müslüm Baba nın oğlu Osman (Osman 20-22 yaşlarında Arslan gibi yakışıklı bir çocuktur, maşallah) Babasının meşhur Regal Raptoru ile iş için giderken karşıdan ters yöne girmiş araç ile çarpışmıştır. Her ne kadar Osman kurtarmaya çalışmışsa da sol koruma demiri tarafından darbe alınca kendisi uçuşa geçmiş ve Allah dan hiç birşey olmamış. Genç çocuk havada uçup düştükten sonra bir zarar göremiş. Sol gidon eğilmiş, sol sis farı kırılmış, benzin deposunun solunda biraz göçük var. Motordaki hasar önemli değil, en önemlisi Osman a birşey olmamış. Trafik karşı ters yönden gelen ve önündekini göremeyecek kadar öküz olan sürücüye bütün suçu yazmış. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Motor da en kısa zamanda parça gelince yapılacakmış.
http://upload8.postimage.org/263302/Photo_0001.jpg (http://upload8.postimage.org/263302/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/263332/Photo_0002.jpg (http://upload8.postimage.org/263332/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/263386/Photo_0003.jpg (http://upload8.postimage.org/263386/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/263410/Photo_0004.jpg (http://upload8.postimage.org/263410/photo_hosting.html)

aidikurt
09.Mayıs.2007, 14:35
valla allah kurtarmış çok geçmiş olsun müslüm babayı bir cepten arayım

kaldera
09.Mayıs.2007, 15:04
nolcak bu öküzlerle halimiz. :(
kessen bitmez,dövsen bitmez.. :P
eline aldığın zamanda abi abi diye yalvarıyolar
müslüm baba çok klişe bişe olacak ama allah daha beterinden korusun ucuz atlatmış gerçekten...

iakyurek
09.Mayıs.2007, 15:12
Allah daha beterinden korusun Müslüm baba. Çooook geçmiş olsun.
bu tür kazalar bizlere türkiyedeki araçlara ne kadar daha çok dikkat etmemiz gerekliliğini sürekli gösteriyor. kaldera dediğin gibi nolcak bizim bu halimiz :?

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 15:17
müslüm abi ve osman kardeşim çok geçmiş olsun. Allah beterinden muhafaza eylesin

caser
09.Mayıs.2007, 15:26
Muslum Baba, Allah beterinden korusun, Allah oglunu once kendisine sonra sana bagislamis.
Gecmis olsun.

carvalho
09.Mayıs.2007, 15:30
Her an hepimizin başına gelebilecek, Allah'tan çok ucuz atlatılmış bir kaza.

Müslüm abi, sana ve değerli oğluna çok geçmiş olsun...

moonchild
09.Mayıs.2007, 15:36
Ya çok geçmiş olsun! Allah beterinden saklasın!

adobe
09.Mayıs.2007, 15:58
Aman kardeşim geçmiş olsun sana baklavayı 1 kg fazla getircem. eee müslüm baba her zaman neder biz 95 misli daha dikkatli olacaz. Hem kendimize hem etraftaki öküzlere dikkat edicez. Kızmayın onlara öküz işte naapsın.

FATİH
09.Mayıs.2007, 15:58
Osman kardeşime çok geçmiş olsun..Allahtan canına birşey olmamış...

Kino
09.Mayıs.2007, 16:35
osman kardeşim büyük geçmiş olsun :cry:
müslüm baba verilmiş ve vereceğiniz sadakanız varmış allah esirgemiş :(
eşinizede büyük büyük geçmişler olsun çok korkmuştur. :(
ailecek büyük geçmiş olsun

bu arada yazıktır öküzleri bu şekilde aşağılamamak gerek . öküzlerin hiç değilse faydalı bir taraflarıda vardır

bunlara yaratık demek gerekir :x :x :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Dostum uni88 yeri geldi diye yazıyorum

Koruma demirlerini aldığımdan beri sökesim vardı ayaklık boyunu uzatıncada çıkartmak zorunda kaldım ii de oldu ama güvenlikten biraz feragat etmek gerekti....

Dedeikleerinizde çok haklısınız... ama size bir tavsiyem var, bu koruma demirler hiç sağlam deildir bizzat kendim, kendi motorumun üzerindekinin alt taraftaki bağlantı ...............
Kendinize iyi bakın, keyiifli sürüşler.
sen sağlam deil demişsin ama yine de sen sağlamlaştır koy bu koruma demirini nacizhane bana sorarsan

Aksu
09.Mayıs.2007, 16:54
Kino Baba valla tam yerine oturmuş, aslında hiçbir arkadaşımıza zarar gelsin istemeyiz. Evren kardeşim (uni88) muhakkak yanlışdan dönmüştür. Ankara da kendisiyle tanışmak kısmet olmadı ama.

aidikurt
09.Mayıs.2007, 16:58
kino baba cok dogru tespit :cheesy:

alper_tim
09.Mayıs.2007, 17:26
büyük geçmiş olsun osman kardeşe allah sevdiklerine bağışlamış
verilmiş sadakanız warmış ucuz atlatmışsınız
allah beterinden saklasın

müslüm baba
09.Mayıs.2007, 17:56
Arkadaşlarhepinize teşekkür ederim, duyan aradı yaw ne çok sevenimiz varmış haberim yok, en sonunda bir öküz bizi de buldu allahtan Osman a birşey olmadı yoksa o şerefsizi benim elimden ABD bile gelse alamazdı, motorun tüm hasarlarını da o itin trafik sigortasından alıyoruz, ön cam sisler sinyal koruma demiri ve depo değişiyor 1000 YTL masraf varmotorun motorunda veya radyatörde birşey yok yani ucuz atlatılmış bir kaza ama şerefsizin arabasında bayaa hasar varmış.

HEPİNİZİ TEK TEK ÖPÜYORUM. KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM. BU ARADA HEPİNİZİ HAFTA SONU YAPILACAK BALKAN KROS YARIŞMALARAINA BEKLİYORUM ORADA OLACAĞIM HAKEMLİK GÖREVİM VAR

Engin
09.Mayıs.2007, 18:57
Müslüm baba ve Osman çok geçmiş olsun.
Allah beterinden korusun, gelmiş geçmiş etsin.

lunatic
09.Mayıs.2007, 19:58
Tekrar geçmiş olsun.

ÇeLeBi MuRaT
09.Mayıs.2007, 21:25
Baba geçmiş olsun..

MotoJunior
09.Mayıs.2007, 21:31
baba büyük geçmiş olsun belimizden gelen bişey olursa yardım etmek isterim

aslanburclu
09.Mayıs.2007, 22:48
müslüm abi çok büyük geçmiş olsun

zafer szn 55
09.Mayıs.2007, 22:49
Baba ben yeniyim ama duyunca üzüldüm gercekten gecmiş olsun.

madend
09.Mayıs.2007, 23:19
Geçmiş olsun bir daha olmaması dileğiyle.

OnurBerberoglu
10.Mayıs.2007, 00:14
Büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın....

Deli çerkes
10.Mayıs.2007, 00:26
Cana geleceğine mala gelsin müslüm baba büyük geçmiş olsun.

inci
10.Mayıs.2007, 01:16
Osman çok geçmiş olsun ALLAH bağışladı seni ,
bir dahakinden saklasın Rabbim

UnicornKnight
10.Mayıs.2007, 01:18
geçmiş olsun müslüm baba,daha yeni gördüm çok üzüldüm...
bu 4 tekerli hanzolardan hepimiz çekmekteyiz maalesef...
yarın arayacağım seni müslüm baba,tekrar tekrar geçmiş olsun,allah bağışlamış kardeşimizi sana tekrardan...

emrahss
10.Mayıs.2007, 08:49
Müslüm Baba, yeni okudum. Büyük geçmiş olsun. Beterinden saklasın, ne diyelim.

turlabo
10.Mayıs.2007, 09:10
Allah beterinden korusun.bütük geçmiş olsun müslüm baba

cellat
10.Mayıs.2007, 11:06
osman kardeşimize büyük geçmiş olsun
hakkaniyet derecesinde ucuz atlatılmış allahtan
müslüm baba sanada geçmiş olsun tabi
kazayı gökhan anlattı biraz
adam tipik hanzo işte naparsın
verilmiş sadakanız varmış :)

müslüm baba
10.Mayıs.2007, 11:22
Arkadaşlar inanın ilgi va alakanız beni çok duygulandırdı kendi kendime işte motosiklet aşkı budur dedim, hiçbir hobi grubunda böyle bir birlik ve beraberlik göremezsiniz, Osman ın kaza olayı bunun en güzel örneği oldu, dünden beri ne telefon sustu ne MSN nede emailler, neredeyse Türkiyenin her yerinden bana geçmiş olsun mesajları geliyor, gelde şu motoru sevme gelde şu motosiklet sevdalılarını sevme, geçmiş olsun mesjları dün gece bire kadar devam etti, inanın arkamız ne kadar sağlammış dedim kendi kendime tabii bu hepimiz için geçerli, allah korusun birimizin başına bişey gelse demekki canımız fazla yanmıyacak, yaralar hemen sarılacak.

MOTOSİKLET SEVDASI İŞTE BUDUR. ARAYAN ARAMAYAN MESAJ YAZAN YAZAMAYAN DUYAN DUYMAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. İNŞALLAH BU HEPİMİZ İÇİN SON OLUR. KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.

yenikoylu_ua
10.Mayıs.2007, 11:36
Müslüm Baba büyük geçmiş olsun Allah bidaha böyle günler göstermesin Allah bağışlamış kardeşimizi sana

kawa500
10.Mayıs.2007, 13:08
Abi büyük geçmiş olsun......bu son olur İnşallah...........

emrahkucukgirgin
10.Mayıs.2007, 14:53
Çok geçmiş olsun Müslüm baba... Verilmiş sadakanız varmış...

okan
14.Mayıs.2007, 01:00
müslüm baba çok geçmiş olsun.. geçen hafta şehir dışındaydım.. aksu babanın yanına uğradığımda ondan öğrendim.. çok üzüldüm..allah tekrarını göstermesin.. kardeşimizede bişi olmamış ya önemli olan da bu..

tüm ev halkına selamlar abiciim.. hepinize allah acı ve keder göstermesin.. her şey gönlünüzce olsun..

madasret
14.Mayıs.2007, 18:10
baba yeni okuyorum
çok üzüldüm ya
büyük geçmiş olsun

polo
15.Mayıs.2007, 00:34
müslüm baba oglun için çok geçmiş olsun.selamlar

BULL
15.Mayıs.2007, 00:50
baba bende yeni gördüm
Geçmiş olsun...

ercü
15.Mayıs.2007, 01:11
Geçmiş olsun müslüm abi allah beterinden saklasın

KIZILELMA
17.Mayıs.2007, 12:25
Çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.

hakinen
24.Mayıs.2007, 00:54
muslum abı cok cok gecmıs olsun.allah beterınden saklasın.osman kardesımede gecmıs olsun onemlı bırsey olmaması sevındırıcı haber
cana gelıcene mala gelsın gorusmek uzere :) benım bılgısayar sorunlarım oldugundan dolayı ınternete gıremıyordum topıc'i daha sımdı gordum bıraz gec oldu sanırım kusura bakma :roll:

speedygonzales
30.Mayıs.2007, 08:44
BABA YENİ OKUDUM, BİRAZ GEÇ OLDU KUSURA BAKMA! BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN!
BU ÖKÜZLERE KARŞI ALINACAK TEDBİRLERDEN BİRİ DE "İKİ KERE BAKINIZ!" DİYE BİR UYARI OKUMUŞTUM. SONUÇTA ONLAR DEĞİŞMEYECEK BARİ BİZ TEDBİRLERİ ARTTIRALIM ÖYLE DEĞİL Mİ?

müslüm baba
30.Mayıs.2007, 12:52
Arkadaşlar ilgi ve alakanıza gerçekten teşekkür ederim, yaralar sarıldı motor saat gibi hiçbir sorun yok inşallah bundan sonra kimseden kaza haberi almayız, yollardaki motosiklet tuzaklarına ve motosiklet düşmanlarına dikkat edelim, gözünüzü aynalarınızdan ayırmayın, çünkü en büyük tehlike arkanızdan gelecektir.