PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni sürücü

sefer73337
27.Kasım.2010, 23:34
Arkadaşlar selam;
42 yaşımdan sonra kursa yazılıp ehliyet aldım ve 6 ay önce bir Kawazaki vn 800 aldım temiz makine yavaş yavaş geziniyorum henüz 900 km. yol yaptım acemilik işte her türlü öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde ön cam istiyorum ne dersiniz? nereden temin edebilirim şimdiden teşekkürler...

Uzay
28.Kasım.2010, 01:48
Hoşgeldiniz.

Ön cam almanız iyi olacaktır ciğerleri korumak ve hız arttığında kafanızı geriye atmaması için :)

Tavsiye olarak size yeşil yansa bile yan yolu kontrol edin ve araçların yanından geçerken her an kapısının açılabileceğini düşünün derim 8)

ajmix117
28.Kasım.2010, 03:29
herkese tavsıyemdır trafıkte sıze aıt bır yol yok yada yasa veya kurallara gore haklı olan kımse de yok. zira sızın yolunuza gırmıs olabılırler bu haklı bahanenız kaza sonrası yaralarınızı sarmaz yada motorunuzu onarmaz o yuzden devamlı emanet bır yolda emaneten gırmıs gıbı davranın. ınsanlara hep anlatmak ıstedıgım sudur "kaza olduktan sonra kımın haklı oldugu onemlı deıl obur tarafta tarafları dınleyıp haklı olanı gerı gondermıyorlar" bu yuzden sız hep haksızmıs gıbı davranın

herkese kazasız surusler.

snsl66
28.Kasım.2010, 21:00
"motor kullanırken kafanıza göktaşı düşse siz suçlusunuz" bunu nerde okuduğumu hatırlamıyorum ama binmeden önce bunu aklıma getiriyorum. ne yazık kı ülkemizde bizi beleyen çok tehlike var.
-makasçılar
-minibüsçü ve taksiciler
-bayan sürücüler
-sinyal vermeyenler / sinyal verdi diye tüm trafiğin emrine amade olduğunu sananlar.
-yayalar
-bozuk yollar (özellikle yükseklik farkı olan şeritlere aman dikkat!)
daha çok var ama aklıma şimdilik bunlar geldi. daha tecrübei olan arkadaşlarımız tamamlarlar.

aidikurt
28.Kasım.2010, 23:13
ön cam bencede olmazsa olmazlardan.
http://www.motorturk.com.tr/giris.html
bu siteye bakın mutlaka aradıklarınız bulursunuz

CELİL
29.Kasım.2010, 11:14
merhaba aramıza hoş geldiniz güzel bir keyif makinası almışsınız ön cam hem sağlıklı hemde makinaya yakışır kazasız keyifli sürüşler

sefer73337
29.Kasım.2010, 16:33
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler inanın hepsini dikkate alacağım tekrar teşekkürler Kazasız günler diliyorum...