PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor 250 E9-B İLE E10 arasındaki farklar nelerdir?

MaRCoS
11.Aralık.2010, 16:42
arkadaşlar merhaba,
Regal Raptor almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım,
250 E9-B mi yoksa 250 E10 mu alayım düşüncelerinizi paylaşırmısınız?
avantaj ve dezavantajlarını yazabilirmisiniz?

Uzay
11.Aralık.2010, 16:47
Evet Celil abi. Seni bekliyoruz :) Biliyorsun ben e9'dan başkasını bilmem :D

_KARADUT_
12.Aralık.2010, 00:18
arkadaşlar merhaba,

E9-B 250 E9 un aynsı sadece gidon ve radyatör leri farklı E9-B T gidon ve radyatörü E9 a göre dik konumda 250 E10 ise E9-B gibi T gidon gidonlar aynı hiç bir fark yok ve gidon açısı diğerlerine göre daha büyük yani senin anlıyacağın ön tekerlek diğerlerine göre daha önde bu da dönüş açısını genişletiyor.Bide 250 E10 da otururken ayaklar biraz daha önde. Yani vites ve fren pedallarını diğer RR lerdekine beş on santim öne koymuşlar. Benim bildiklerim bunlar.Valla en detaylı ve doğru bilgiyi tabi celil abi bilir bide onun görüşüne bakmak gerekir.

CELİL
13.Aralık.2010, 10:29
arkadaşlar merhaba,

merhaba ikiside T gidon güçleri aynı fakat 250-E10 yeni kasadır SPYDER. Kasa olarak çok alımlı ön çatal diğerlerine göre daha ileride dengesi diger kasaya göre başta alışma süreci gerektirir ama çabuk alışılır alanların ortak şikayeti makinanın çok fazla vibrasyonlu olması bu konuda 350cc lerde motor değişti vibrasyon takozu kondu ama 250cc de yapıldımı emin değilim alırsan dikkat edeceğin şey vibrasyon takazu olup olmadığı gerisi çok güzel makina ben olsam 350cc liği düşünürüm ileride onu düşüneceksin çünki kolay gelsin 8)

MaRCoS
13.Aralık.2010, 13:57
CELİL ABİ COK TEŞEKKÜR EDERİM,
vibrasyon takozu olmasına dikkat ederim,
350e6_spyder mi, 350e6c_daytona modelinimi önerirsin,
spyder modeli daha hoş tam benim istediğim gibi?

CELİL
13.Aralık.2010, 15:27
motorların yürüyenleri ufak tefek farklarala aynı kasa olarak daytonayıda çok sevdim oturaklı duruyor daytonanın ön çatalı spyder e göre biraz daha kısa ikiside keyifli ve tarz makinalar tercih tamımiyle kişinin görsel zevkine kalmış

rr54
17.Aralık.2010, 07:54
E9-B 250 E9 un aynsı sadece gidon ve radyatör leri farklı E9-B T gidon ve radyatörü E9 a göre dik konumda 250 E10 ise E9-B gibi T gidon gidonlar aynı hiç bir fark yok ve gidon açısı diğerlerine göre daha büyük yani senin anlıyacağın ön tekerlek diğerlerine göre daha önde bu da dönüş açısını genişletiyor.Bide 250 E10 da otururken ayaklar biraz daha önde. Yani vites ve fren pedallarını diğer RR lerdekine beş on santim öne koymuşlar. Benim bildiklerim bunlar.Valla en detaylı ve doğru bilgiyi tabi celil abi bilir bide onun görüşüne bakmak gerekir.
Bende e-250 9B var gidon T değil kartal yine