PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım

karakule
09.Ocak.2011, 04:55
yahu arkadaşlar ben sitede yeniyim ve siteniz bana acayip karışık geldi. şöyle rr ürünlerinin anlatıldığı özelliklerinin fiyatının ve kullancıcı yorumlarının olduğu bi yer bulamadım bi türlü ben beceremedim belki bilmem ama bir yardımcı olun lütfen...Bu raptor türkiyede bi sitesi bile mi yok ki girip ürünlere tek tek bakalım karılaştıralım falan.Şu an itibariyle acayip dandik bir marka izlenmi oluştu bende ister istemez.bir yardım edin de motorsiklet sevdam başlamadan bitmesin

Uzay
09.Ocak.2011, 13:33
Vallahi kardeşim ne diyeyim. Haksız değilsin ama bizim elimizden gelen de bu kadar. Hepimiz bu site sayesinde RR aldık. Veya RR alıp tüm ihtiyaçlarımızı bu siteden giderdik. Bunlar sana yetmiyorsa Keeway alabilirsin, Harley alabilirsin :)

CELİL
10.Ocak.2011, 10:20
merhaba aramıza hoş geldin site yeniler için biraz karışık olabilir ama RR hakkında rakipsiz her aradığın bilgiye buradan geçmiş konuları taratarak bulabilirsin RR 'u türkiyeye getiren firmanın linklide sayfanın üstünde EMRE LTD bakarsan modeller hakıında bilği edinebilirsin çin grubu bir makina alacakcan en üst seviye RR dur bunda tüm makinaları arştıran birçok kişi hemfikirdir kolay gelsin 8)