PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde regal raptor 100 dd

fuyaka
13.Ocak.2011, 16:37
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yeni başlayan rr tutkunuyum ama sadece internette takip edebildiğim kadar ne üzerine binip gezmişliğim var nede yedek parçasını bilirim ama biyerden başlamak istiyorum.

Regal roptor 100 dd sanki benm için başlangıç motoru olarak ideal bi motora benziyor hem görüntüsü şık hemde kullanımı kolay gibi sahbinden.comda araştrdım ama izmirde rr 100 lük denk gelmedi iş yoğunluığumdan dolayı başka şehirlere gitme imkanımda yok ayrıca gözü kapalı int motor da almak istemiyorum izmirde tavsiye ettiğiniz bayi varmı ayrıca rr100 dd hakkında görüşlerinizi merak ediyorum

Teşekkür ederim...

CELİL
13.Ocak.2011, 17:05
merhaba erdi armıza hoş geldin daha önce motor tecrüben varmı bilmiyorum ama 100 cc vitessiz küçük bir makina kullanımı kolaydır ilk başlangıç olarak yetebilir ama kısa sürede yetersiz kalır benim tavsiyem vitesli kullanabilirsen ( çok kolaydır ) temiz ikinci el 250 cc bir makina almam ve uzun süre bıkmadan binmen yedek parça sorunun olmaz izmirde parça sıkıntısı olsa bile istanbulda iki sağlam tedarikçi kargoyla sorunsuz halleder
izmir bölgesindeki arkadaşlar sana yardımcı olacaktır kolay gelsin 8)

Uzay
13.Ocak.2011, 18:44
Hoş geldin. 250 cc al derim. Hem başlangıç motoru, hem de uzun yıllar boyu gidebilecek bir motor

fuyaka
14.Ocak.2011, 13:06
merhaba erdi armıza hoş geldin daha önce motor tecrüben varmı bilmiyorum ama 100 cc vitessiz küçük bir makina kullanımı kolaydır ilk başlangıç olarak yetebilir ama kısa sürede yetersiz kalır benim tavsiyem vitesli kullanabilirsen ( çok kolaydır ) temiz ikinci el 250 cc bir makina almam ve uzun süre bıkmadan binmen yedek parça sorunun olmaz izmirde parça sıkıntısı olsa bile istanbulda iki sağlam tedarikçi kargoyla sorunsuz halleder
izmir bölgesindeki arkadaşlar sana yardımcı olacaktır kolay gelsin 8)

Hoşbulduk Celil. Motor tecrübem hiç yok açıkçası 250 cc lik motor gözümü korkutuyor ama tavsiyeni değerlendircem. Birde şöle bi durum var raptor hayranlığı bi tutku mu yoksa hevesmi onu anlamam lazım :ntr: onuda motorun üzerine binmeden anlayamam galiba eğer gerçekten bağımlılık yaparsa ilerde 100 lükten 250 liğe geçiş yapabilirim teşekkür ederim. Peki izmirden arkadas yokmu

freegun
14.Ocak.2011, 16:03
izmirden slm.. ben de 250 lik tavsiye ederim... Kendi motorumu da satmayı düşünüyorum... Vakit yok, binemiyorum... 8.500 KM de pırıl pırıl 2006 model aksesuarlı Regalim satılık, hiçbir problemi yok.. Selam..

soner1989
25.Ocak.2011, 14:37
motorunun fotografı yada baska yerde ılanı var mı?bende ızmırdeyım 250 cc almak ıstıyorum fıyatın nedir?motorun ne durumdadır?

freegun
25.Ocak.2011, 15:54
Arkadaşım motorum 2006
8.500 km'de hiçbir kazası yok. vize sigorta tam. yan çantalara ilave önde ve arkada armode marka ilave iki deri çanta, koruma deri, rüzgar camı. sis farı ve hararet göstergesi var. İstediğin yere gösterebilirsin. Özelden mesaj atıp fiyatı bildireceğim..

sophist
21.Şubat.2011, 02:26
slm,izmirden yağız