PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önerinizi bekliyorum...

xrai
22.Ocak.2011, 03:35
herkese selam aranıza yeni katıldım ama bayadır bakınıyorum buralara ben bir konuda fikirlerinizi isticem şu an mondial 151rs kullanıyorum bunu satıp yerine 250 cc lik bir makina alıcam ama tiger s ile raptor arasında kaldım aldığım makina ile tek nefeste yaklaşık 200 km yol yapıcam ayda 5-6 kere sizce hangisi benim için en sorunsuz olur saygılar....

Uzay
22.Ocak.2011, 13:37
Burada zaten Tiger cevabını zor alırsın. Ama gerçekten de Regal'i seçmelisin. Su soğutmalı olması avantaj

xrai
22.Ocak.2011, 14:17
teşekkürler cevap için ama izmirde güzel raptor bulmak çok zor bide modele göre çok pahalı satıyorlar mesela 2006 model bir regal 3500 civarı satılıyor 2010 model 2 yıl garantide olan tiger ise yine 3500 su soğutmalı olduğu için raptor hep ağır basıyor ama insanlara güvenip almakta zor .. kafam çok karıştı pişman olmak istemiyorum:cry:

Uzay
22.Ocak.2011, 15:16
Gerekirse civar illerden al kardeşim. 3500 çok çok abartı bence de. Araştırmalarına da devam et bu arada. İki markayı hem bu forumda hem de diğer forumlarda karşılaştır. Yaptığın araştırmalara göre ya tiger alırsın, ya da Adana'da bile olsa Regal alırsın 8)

Başka ilden almak zordur ama ne bileyim. Alan alıyor...

xrai
22.Ocak.2011, 15:23
evet haklısın galiba dışardan alıcam izmirde bu tür araçların fiyatları çok uçuk araştırmaya devam ama her iki modelide kullanan arkadaşlar varsa yorum ve önerilerini bekliyorum saygılar kazasız sürüşler....

jjuuddaass
22.Ocak.2011, 17:37
kardeşim regal almalısın tiger nedir ki raptorun yanında ?

en azından ikinci el alcaksan kesin raptor al derim. neden ? çünkii regal kullanan adam motoru alırkenn araştırmıştır regali seçmiştir.en azından kanuni almicak kadar motordan anlıyodur.
zaten şekli şemalide çok yakışıklı herkes gelir sorar bu nası bişe abi ya diyee.
ama t gidon al.
3000- 3500 arasında güzel bişey bulursun. kmsi az al

jjuuddaass
22.Ocak.2011, 17:38
iyice oku forumu iyice araştır bu forumu arızalar sorunlar kısmına bak iyicee..
sonra motoru denemeye gittiginde benzer bi sorun görürsen ona göre hareket edebilirsin en azından.. bu forum alrtın forum :D

xrai
23.Ocak.2011, 04:34
cevaplar için sağolun bakıcam artık bende regalden yanayım daaa tiger dada iki yıl garanti var bide biraz daha yüksek duruyo valla bu gidişle mobylette alcam bi tane :)))

sir82
24.Ocak.2011, 02:10
Benim regal satılık ama bi kaç sorunu var zaten o sorunları halletsem hiç satmam bu haliylede beni İzmir aşırı gezdiriyor hiç yolda bırakmadı bırakacağınıda zannetmiyorum istersen ara görüşelim tel : 0536 896 10 95

CELİL
24.Ocak.2011, 12:36
merhaba mert aramıza hoş geldin

tabiki bende regal raptor 250 cc diyeceğim kanuninin fiatı ucuz olmasının sebebebi ikinci eli zayıf olmasından ve servis & parçadanki memnuniyetsizlik iyi olanın fiatı daima daha yüksektir kolay gelsin 8)

freegun
24.Ocak.2011, 16:57
Arkadaşım öncelikle ben de izmirde yaşıyorum ve regalim satılık bana özelden ulaşırsan detayları anlatırım... ancak bence bütçeler yetişse en uygun tarz hem şehir içi hem de şehirler arası 250 lik veyahut üstü bir naked veya touring modelidir... Regal raptorumdan çok memnunum sorunsuz ancak sürüş keyfi kişisel olmakla birlikte beni tatmin etmiyor... Cruiserların oturma pozisyonu beni zorluyor ve özellikle sıkışık trafikte beni üzüyor.. Selamlar..

xrai
24.Ocak.2011, 23:07
Benim regal satılık ama bi kaç sorunu var zaten o sorunları halletsem hiç satmam bu haliylede beni İzmir aşırı gezdiriyor hiç yolda bırakmadı bırakacağınıda zannetmiyorum istersen ara görüşelim tel : 0536 896 10 95

eyvallah tekilfin için ama şu an bi maddi sıkıntıya girdim ben sana en kısa zaman da dönücem

xrai
24.Ocak.2011, 23:54
merhaba mert aramıza hoş geldin

tabiki bende regal raptor 250 cc diyeceğim kanuninin fiatı ucuz olmasının sebebebi ikinci eli zayıf olmasından ve servis & parçadanki memnuniyetsizlik iyi olanın fiatı daima daha yüksektir kolay gelsin 8)

hoşbulduk celil abi bakıcam artık ilgine teşekkür ederim..

xrai
24.Ocak.2011, 23:55
Arkadaşım öncelikle ben de izmirde yaşıyorum ve regalim satılık bana özelden ulaşırsan detayları anlatırım... ancak bence bütçeler yetişse en uygun tarz hem şehir içi hem de şehirler arası 250 lik veyahut üstü bir naked veya touring modelidir... Regal raptorumdan çok memnunum sorunsuz ancak sürüş keyfi kişisel olmakla birlikte beni tatmin etmiyor... Cruiserların oturma pozisyonu beni zorluyor ve özellikle sıkışık trafikte beni üzüyor.. Selamlar..

selam sizin regali sanırım sahibindende ördüm ama açık olmak gerekirse fiyat bana çok geldi favorilerimde ekli şu an :)

RızaHoşgör
26.Ocak.2011, 20:38
Geçtiğimiz yıl tiger i ben ciddi ciddi düşündüm.hatta alıyordum.forumlarına gir.25000 devirmiş tiger yok.ben 50000 devirmiş sorunsuz raptorlar biliyorum.Alıcıysan bende 2007 model 15000 km de sitede bulabileceğin en temiz raptor var.moto hakkında bilgiyi sitede beni tanıyan herkese sorabilirsin.fiyatı 3500 tl.tel 533 665 69 93