PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Açık ve Çeneden Açılır Kasklar İçin OHS-550 Kask İçi Kulaklık Sistemi

DNS Ticaret
10.Mayıs.2007, 16:22
OHS-550 kulaklık seti açık veya çeneden açılır kaskların içine rahatlıkça yerleştirilebilmesi için son derece düz, yumuşak ve rahatsızlık vermeyen kulaklıklara ve mikrofona sahiptir. Cırt-cırt sayesinde kaskın içine sabitlenir. Çubuk mikrofon istenilen şekilde ayarlanabilir ve kabloları gizlenilir. İstenildiği zaman rahatlıkla çıkartılabilir.

Kulaklık setinden çıkan jak, BHS-300/BHS-301 Telsiz - Kulaklık - Mikrofon Bağlantı ile ile birleştirilir ve telsiz ile bağlantısı sağlanır. OHS-550 tek olarak BHS-300 veya BHS-301 bağlantı seti olmadan kullanılamaz.

Sürüş esnasında konuşma ihtiyacı duyulduğunda gidondaki BHS-300/BHS-301 kiti ile beraber gelen PTT butonuna basılır ve ses telsiz aracılığı ile diğer kullanıcılara ve sürücülere iletilir. Mükemmel ses kalitesinin yanı sıra mikrofon üzerindeki rüzgar önleyici sünger sayesinde ses kalitesinde düşüklük yaşanmaz.

Ürün son derece ergonomik ve suya karşı dayanıklıdır.

Fiyatı : 35,00 YTL.

Detaylar için :
DNS İç ve Dış Ticaret
Tel : 0 216 379 79 64
GSM : 0 533 684 09 81
dns@dnsticaret.com

http://images.gittigidiyor.com/291/2915298_0.jpg

carvalho
10.Mayıs.2007, 17:22
Menzili ne kadardır, ya da ne kadar mesafede etkilidir diyeyim ???

aidikurt
10.Mayıs.2007, 17:25
carvalho menzili alıcagın telsize bağlı telsız frekansıyla baglantı kuruyon bu sadece kapalı kask için kulaklık sistemi

carvalho
10.Mayıs.2007, 17:29
Eyvallah Alper. Diğer kanaldan sordum soruyu...

infinitedreams
10.Mayıs.2007, 17:41
Bu kulaklıkların girişlerinin cd çalarlara uyacak olanları var mı? Ya da değiştirilebilir mi?

Soruyu soramadım galiba..

Şöyle diyeyim; bunun kadar pratik (cırt cırtlı gibi) ve telsize değil de kaset/cd/mp3 çalar vs. ile kullanabileceğimiz bir ürününüz var mı?

DNS Ticaret
10.Mayıs.2007, 17:46
Merhaba...

Bu kulaklıları CD çalar, MP3, walkman gibi cihazlara bağlayabilmeniz için farklı bir kablosu bulunmaktadır. Bu kablo aracılığı ile kulaklıklara bağlantı yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Ürünün resmini aşağıda görebilirsiniz.

http://cdnimages.gittigidiyor.com/291/2915552_0.jpg

infinitedreams
10.Mayıs.2007, 17:50
İlginize teşekkür ederim. Çabuk ulşaım adına buraya iletişim bilgilerinizi ya da bu bilgileri içeren bir linki koyabilir misiniz?

Mümkünse bu kablonun fiyatını da öğrenmek isterim.

aidikurt
10.Mayıs.2007, 17:54
Detaylar için :
DNS İç ve Dış Ticaret
Tel : 0 216 379 79 64
GSM : 0 533 684 09 81
dns@dnsticaret.com

DNS Ticaret
11.Mayıs.2007, 01:48
İlginize teşekkür ederim. Çabuk ulşaım adına buraya iletişim bilgilerinizi ya da bu bilgileri içeren bir linki koyabilir misiniz?

Mümkünse bu kablonun fiyatını da öğrenmek isterim.

Fiyat belirtmeyi unutmuşuz. Bu kablonun fiyatı 10,00 YTL'dir.

tan21
17.Mayıs.2007, 08:50
peki artçı ile konuşabilmek için bu üründen iki tane alıyoruz ve başka neyi var neyini alıyoruz frekans veren bir cihazıda var heralde o nekadar?

ugurcuk
07.Haziran.2007, 16:54
peki bu cihazı cep teline bağlama imkanımız varmı?

müslüm baba
07.Haziran.2007, 17:00
peki bu cihazı cep teline bağlama imkanımız varmı?

Sende çok şey istiyorsun be kardeşim istersen tv de bağlıyalım internet falanda :lol: :lol:

ugurcuk
07.Haziran.2007, 18:48
yok muslum baba o kadara gerek yok cep telefonu nu bi şekilde ona bağlayabilsem yeter bana :D aileyi zor ikna ettim motor olayına sık sık arıolar simdi bakmayınca merak olayından bi ton laf yiyorum da onun için şettirdiydim :D

MotoJunior
07.Haziran.2007, 18:52
bluetooth sistemi daha kolay kullanım sağlıyo. hem telefon hem telsiz içinde ayrı ayrı sisteme gerek kalmıyo. ayrıca müzikte dinliyosunuz

ugurcuk
07.Haziran.2007, 18:57
bluetot sistemi bu kadar ucuza mal olabilio mu????

MotoJunior
07.Haziran.2007, 18:59
cok ucuz değil ama kullanım acısından kablolu sisteme göre daha iyi en azından kablo kalabalıgı ve sistemde gereken ayırıcıya gerek kalmıyo neyi nereye koyucam diye dusunmuyosun

aslanburclu
07.Haziran.2007, 19:04
yok muslum baba o kadara gerek yok cep telefonu nu bi şekilde ona bağlayabilsem yeter bana :D aileyi zor ikna ettim motor olayına sık sık arıolar simdi bakmayınca merak olayından bi ton laf yiyorum da onun için şettirdiydim :D

uğurcuk cep telefonunada bağlanır.her şeyede al bi kulaklık mic. sistemi ve şu yolu takip et
ucundaki jakı kes içinden 4 adet kablo vardır. 2 si microfon 2 si kulaklık ..... kendi tlf.nunun kulaklığının orta kısmındaki düğmeli mikrofonlu kısmını ortadan aç içinde kulaklıkların bağlantı yerinden ayır kask kulaklıklarına bağla microfonuda ayır onun kablolarınıda kask microfonuna bağla yanlız içinde ufak bir düğme gibi malzeme var onun kendi microfon bağlantı yerine bağla işte tamam oldu sana tlf.nuna kulaklık sistemi al tlf. otamatiğe işlem tamam eger beceremessen götür bir elektronik tamircisine 4 teli lehimlettir alacakları 2 veya 3 ytl..

ugurcuk
07.Haziran.2007, 19:28

uğurcuk cep telefonunada bağlanır.her şeyede al bi kulaklık mic. sistemi ve şu yolu takip et
ucundaki jakı kes içinden 4 adet kablo vardır. 2 si microfon 2 si kulaklık ..... kendi tlf.nunun kulaklığının orta kısmındaki düğmeli mikrofonlu kısmını ortadan aç içinde kulaklıkların bağlantı yerinden ayır kask kulaklıklarına bağla microfonuda ayır onun kablolarınıda kask microfonuna bağla yanlız içinde ufak bir düğme gibi malzeme var onun kendi microfon bağlantı yerine bağla işte tamam oldu sana tlf.nuna kulaklık sistemi al tlf. otamatiğe işlem tamam eger beceremessen götür bir elektronik tamircisine 4 teli lehimlettir alacakları 2 veya 3 ytl..
yane sizinkinin aynısından mı yapayım gomutanım :D zamane gençlik işte herseyi hazır olsun istioz:D peki bu kulaklık sistemini almak istersek nasıl yapacaz telmi açacaz mailmi atacaz bi web sitesi yok galiba kimse onun varlıgından söz etmemiş???bu konuda yardım ?

aslanburclu
07.Haziran.2007, 19:52

yane sizinkinin aynısından mı yapayım gomutanım :D zamane gençlik işte herseyi hazır olsun istioz:D peki bu kulaklık sistemini almak istersek nasıl yapacaz telmi açacaz mailmi atacaz bi web sitesi yok galiba kimse onun varlıgından söz etmemiş???bu konuda yardım ?

Cevap: Açık ve Çeneden Açılır Kasklar İçin OHS-550 Kask İçi Kulaklık Sistemi Tarih: 17:04 07-Haziran-2007

--------------------------------------------------------------------------------

ugurcuk demiş ki:
yok muslum baba o kadara gerek yok cep telefonu nu bi şekilde ona bağlayabilsem yeter bana aileyi zor ikna ettim motor olayına sık sık arıolar simdi bakmayınca merak olayından bi ton laf yiyorum da onun için şettirdiydim

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? ya uğurcuk şimdi beni dellendirme :lol: :lol: :lol: :lol: koçum forumun başında firmanın adresi falanı filanı varya yawwww

ethanol
09.Haziran.2007, 04:28
bende de prm telsiz var 3km menzili varmış öyle yazıyor :D hiç kullanmak nasip olmadı bencede bluetooth kulaklık daha pratik değilmi bu kadar kablo ya falana filana ne gerek varki

yeaks
14.Ağustos.2007, 23:54
artçı ile konuşmak için telsiz gerekiyormu yoksu bu kask içi kulaklık ve mikrofondan 2 tane almamız yeterlimi ?

Deli çerkes
15.Ağustos.2007, 00:14
Sen ,güçlüce bağırırsan değil ardçı ,tüm grup duyar Yunus emre :) :) hele hele ardçın ben olursam bunada gerek kalmıyor ikimizin ağırlığından Regalin gitrmeye mecali kalmaz , hararetten dolayı yolda kalırız,inip yandan iterken bol bol konuşuruz

yeaks
15.Ağustos.2007, 10:17
:D:D iyi fikir abi ben vazgeçtim almaktan o zaman :D ya şaka bi yana artçı ile araya bişi koyuluyomu telsiz falan ?? adminimde var bunlardan ama o sadece iki tane kulaklık mikrofon set almış sanırım telsiz falan göremedim artçıyla konuşmak için tane yetiyomu acep ???