PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T Gidon & Kartal Gidon

QGUZZ
28.Şubat.2011, 04:26
Arkadaşlar forumdan bu iki gidon arasındaki farkı az çok anladım.Dönüş kabiliyeti açısından farklılık var tamam.Fakat hangisi daha konforlu? Sizce uzun yol yaparken hangisi kollarımı daha az yorar, yoksa biri kolları diğeri elleri mi yoruyor:mrgreen:

CELİL
28.Şubat.2011, 10:50
ben ikisinide kullandım uzun yolda ikiside elleri kolları agrıtmıyor fakat kartal gidonda uzun yolda oturuş pozizyonu olarak kendini yayarak oturduğundan bel agrısı yapıyor fakat T gidonda oturuş açısı dik ve bel agrısı yapmıyor 8)

haruun20
28.Şubat.2011, 18:22
Uzun Boylu Arkadaşlar Için T Gidon Tavsiye Etmiyorum... Bel Ağrısı Yapar. Ama T Gidon Görünümüyle On Numara Bi Aparattır. Kullanım Olarak Dönüş Açısını Biraz Kısıtlar.. Her şeye Rağmen T Gidonu Hiç Birine Değişmem... Kullan Farkı Ve Gözlerini üzerinizden Alamayan Insanları Farkedeceksin..::d

QGUZZ
28.Şubat.2011, 19:59
Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim dostlarım. 2011 çıkışlı Spider 350 cc modelini almayı ciddi anlamda düşünüyorum, inceledim de; fakat 1.70 boyundayım ve ayaklarım pedallara yetişmeyecekmiş gibi geliyor, öyle olursa mecburen 250 cc alacağım:(:(:( hatta T gidon olursa oturduğum yerden gidona uzanmak bile zor olacakmış gibi bir hisse kapıldım,bilmem siz ne dersiniz...

sir82
28.Şubat.2011, 21:02
Bunları yazdığına göre motoru reelde hiç görmemişsin gibime geliyo ben 1,65 boyundayım ve spyder ı rahat kullanacağımdan eminim motoru gördüm uzunluğu ölçülü öyle abartılı değil resimlerde büyük gözüküyor merak etme 1,70 boyla rahat kullanırsın umutsuzluk eksi psikoloji yaratır eksi psikolojide motorcuya zararlıdır :)

QGUZZ
01.Mart.2011, 02:11
Cevabın için teşekkür ederim.Spider'ı görmedim;ama asya ghost'u yakından inceledim8)Lakin dükkan çok küçük ve motorlar dip dibe sıralanmıştı.Üzerine binme şansım olmadı.Bilmiyorum bana çok büyük gözüktü, belki de bu yüzden böyle bi intibaya kapıldım.İşallah dediğin gibi olur da içimde kalmaz spider sahibi olmak:cheesy:

CELİL
01.Mart.2011, 10:29
uğuzhan Asyada baktıdığın ghost modelinin karşılığı regalde daytona modeli SPYDER modelinin boyu ve ön çatalın açısı ileri doğru daha uzun boy meselesini geçenlerde tartışmıştık sana kopyalıyorum 8)

- emre ltd ye gidip SPYDER VE DAYTONA binip 1.68 buylu biri olarak pedal ve yerden yükliğine baktım bu arada pedalları geri çekmenin yolu yokmuş
SPYDER e oturduğumda ayaklarım DAYTONAYA göre yere daha rahat bastı yani SPYDER yere 2-3 santim daha yakın fakat pedallara ayaklarımın ön kısmıyla basabiliyorum DAYTONA da ise aykalarım pedallara rahatlıkla oturuyor SPYDER e göre 4-5 santim daha yakın bilgileri

QGUZZ
02.Mart.2011, 12:10
Hımmmm anladım:cheesy: Anlaşılan bana bayinin yolu gözüktü; Ankara'da redline diye bir yerde satılıyor regal raptor.O da çok ters bir yerde.Başka bayi vs. de bulamadım.Uygun vakit arayışındayımm:lol:

kartezyenx
08.Mart.2014, 06:51
1.64 boy bacaklar kısa spyder nasıl olacak bu iş gidon yukseltme aparatı bence kurtarmaz

frknulas
08.Mart.2014, 15:45
bence 1.64 boyla kullanılabilir sıkıntı olmadan. gidon yükseltme aparatını da denemekte fayda var. eğer yetersiz olursa gidon değiştirirsiniz.

Ahmet AYKURT
08.Mart.2014, 23:27
1,60 boyla benim arkadaş benim spideri hiç motor kullanmadığı halde çok iyi ve rahat kullandı kullanılır bence ve 1.60 boy motor büyük ortada çok karizma bir tablo çıkıyor.

frknulas
09.Mart.2014, 00:22
1,60 boyla benim arkadaş benim spideri hiç motor kullanmadığı halde çok iyi ve rahat kullandı kullanılır bence ve 1.60 boy motor büyük ortada çok karizma bir tablo çıkıyor. kesinlikle katılıyorum

kartezyenx
12.Mart.2014, 06:54
1,60 boyla benim arkadaş benim spideri hiç motor kullanmadığı halde çok iyi ve rahat kullandı kullanılır bence ve 1.60 boy motor büyük ortada çok karizma bir tablo çıkıyor.

viteste sorun yaşadımı t gidonmuydu

ereneren
30.Mart.2014, 21:27
bide ulusta ....... motosiklet var yiba çarşısında

Edit: celil