PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR 250 9b Siyah Fırtına

Darknees
03.Nisan.2011, 16:52
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi RR satmaya karar verdim askerlik geliyo artık harçlık param çıksın :) istanbul - kartalda oturuyorum isteyenler motoru gelip görebilir. daha detaylı bilgi için msn adersimi ekleyin asi_cocuq_53@hotmail.com buraya resim ekleyemediğim için koyamadım msn atabilirim resimleri fiyatı cüzi tuttum 2,650 lira 2005 model 2006 trafiğe çıkışlıdır.geçen ekim ayında şansızman sıfır takılmıştır 550 liraya işçilik dahil beşiktaşta ali usta tarafından yapılmıştır.. ilgilenen varsa adresi ekleyin detaylı görüşeşim yada 0534 642 01 54

Fuatt
03.Nisan.2011, 18:02
iyi satıslar

RızaHoşgör
03.Nisan.2011, 18:15
2650 tl satacaksan satma derim.yazık edersin.2006 model aksesuarsız bir RR 3000 eder.

Darknees
03.Nisan.2011, 18:25
Rıza abi biliyorum değerinin çok çok altına satıyorum ama mecburiyetten askere gidince arkamdan bakan olmıcak motora sahibindene koydum resimleri ordanda bakabilirmisiniz yabancıya gitmesin mümkünse gelince artık şöyle bir yamaha 535 lik yada shadow 750 lilik düşünüyorum.Kısmet bakalım

Darknees
04.Nisan.2011, 17:57
buyrun arkadaşlar buda benim motorumun link adresi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-sahibinden-regal-raptor-250cc-3090km-46384354/detay

RızaHoşgör
07.Nisan.2011, 09:10
Safa,performan kit i demişsin.Bu nedir?motorun neresine takılır? kaç tl dır?yakıt artışı oluyormu? oluyorsa ne kadar? bilgi verebilirmisin lütfen

Darknees
11.Nisan.2011, 14:46
evet rıza abi performans kiti kava filtresi felan onlar değişti ben değiştirmedim aldığımda öyleydi benden önceki sahibi yaptırmış zaten radyo teyp düzeneği bile mecvut motorda.ama şöyle özetlemek gerekirse yakıt sarfiyatı eskisine oranla biraz daha fazla yakıyor tabi gaza asılırsan ne kadar olduğu hakkında bilgim yok.Ben alırken her viteste bu motor gider demişti adam inanmadım tabi ani kaçar felan ayak yapıyor sandım motoru satmak için şöyle bi tur attım bilerek 2. viteste asıldım gaza 90 95 arası 4. e attım motoru daha bassam gidicekti 2. viteste yeter dedim sen düşün rıza abi :) iyi günler ama fazla bi yakıt sarfiyatı yok emin ol o konuda

Darknees
17.Nisan.2011, 05:03
Selam arkadaşlar motorun fiyatını 2,500 e çektim son fiyattır.Ahbab eş dosta gitsin istiyorum en azından varsa çevrenizden düşününen dostlarınız satışı bi an önce gerçekleştirelim yoksa haciz dayandı artık kapıya.İyi sabahlar.

RızaHoşgör
17.Nisan.2011, 11:24
bu fiyata motor almaya niyeti olupta düşünen varsa pes diyorum.

Darknees
17.Nisan.2011, 17:41
bende anlamıyorum neden satılmıyor diye 3100 3200 hatta 3500 fiyatı diğer kardeşlerinin biz 2,500 yazdık gene gitmiyor :S enterasan bi durum

CELİL
18.Nisan.2011, 09:24
fiat uygun fakat bu sene yaz bir türlü gelmeyinca kimsede hareket başlamadı :(

CELİL
18.Nisan.2011, 09:29
fiat uygun fakat bu sene yaz bir türlü gelmeyinca kimsede hareket başlamadı :(
birde ilandaki resimler önemli ilk fikri o veriyor senin resimler gece çekilmiş makinayı tam anlatamıyor resimde makina salaş gözükmüş bence gündüz makinayı güzel gösteren bir kaç resim çek eski resimlerle değiştir 8)

Darknees
18.Nisan.2011, 17:35
Sorun resimse çekeriz sıkıntı yok :) halen yağmur yağıyor sıcaklar ne zaman gelicek Allah bilir doğru söylüyosun.En yakın zamanda dragos sahiline inip güneşli bir havada çimlerin üstünde yeni ilan ve yeni resimlerle yeniliyeceğim.

sir82
19.Nisan.2011, 02:04
Kardeş motorun fotoğrafta çok salmış gözüküyor sana önerim arka çantayı çıkart + BMW logosunuda eğer durumun varsa ön ve arka seleyi tekrar siyah deri kaplat durumun yoksa öylede kalabiir , gündüz gözüyle temizledikten sonra fotosunu çek öyle at ilanda ek olarak arka çanta verilecektir yazarsan daha cazip olur motorun üstünde şuan iyi durmuyor kardeşim.

Darknees
19.Nisan.2011, 06:48
arka çanta doğru diyosun kötü durumda çok yük koymaktan artık aşağı bastı eski işlevi kalmadı ama idare eder durumda.Bmw logosu çıkartırsam oraya başka ne koyabilirim onu bilmiyorum.Ön çantada ben bişey göremedim badem yağıyla bi sildikmi bişeyi kalmıyor :) halen neden satılmıyor bu motor anlamış değilim doğrusu.3 saat sonra yola çıkıyorum sakaryaya mondial 150 zat alıyorum bitane hayırlı sabahlar tekrardan

faithfoxy
20.Nisan.2011, 15:19
selamlar. ya ben şimdi resimlere baktım. motora talip olucam ama biraz böle motor zor durumdaymış gibi görünüyo :)... ilk motorum olacak, o yüzden başımı ağrıtmayacak bişi olmasında fayda görüyorum :))) bir de ödemeyi 2 taksitte falan yapma imkanı olur mu?? iyi günler. iletişim :544 785 17 11

Darknees
20.Nisan.2011, 17:25
selam arkadaşım buda benim ilk motorumdu vitesli olarak chopper hastalığı başka bi olay cbf 150 ile başlamak istedim sonradan çok araştırdım uzun yol yapıcam diye.Kanuni caracal 200 tiger 200 Mct 250 diğer hepsini sürdüm ve denedim önceden hiç duymamıştım regal raptoru başladım araştırmaya 5 ay sonunda pendikten bu motoru buldum ve aldım direkt olarak.Bir çok forumu okudum hep olumlu yönlerde yorumları okudum diğerleri gibi % 80 e varan olumsuz değil ve aldım.Tek bi sorun başıma geldi oda şansızman kitledi dragosdan dönerken ve aradım babamı arabayı getirmesini rica ettim arabada yattım motorumun başında sema hastanesinin orda :) sabahladık ertesi gün beşiktaş ali ustaya gittim.Komple şanzımanı değiştirdim işçilik ve diğer parçalar toplam 550 lira tuttu faturası var halen.Başka hiç bi sorun yaşamadım.Şuandada hiç bir sorunu yoktur resimlerde evet bende bi alıcı gözüküyle baktım biraz salmış gözüktüğüne kanaat getirdim tabi canlı görmek motoru daha faydalı olucaktır senin lehine ama arkadaşım taksit düşünmüyorum kusura bakma zaten çok çok altında bırakıyorum fiyatı 2,500 al gülüm ver gülüm herkes işine en güzeli hayatın kuralı bu :)

CELİL
20.Nisan.2011, 17:42
selamlar. ya ben şimdi resimlere baktım. motora talip olucam ama biraz böle motor zor durumdaymış gibi görünüyo :)... ilk motorum olacak, o yüzden başımı ağrıtmayacak bişi olmasında fayda görüyorum :))) bir de ödemeyi 2 taksitte falan yapma imkanı olur mu?? iyi günler. iletişim :544 785 17 11

makinayı ali usta topladıysa ali usta çok düzgün sağlam ustadır linki yukarıda var aç telefon sor makinayı hatta almadan gidin ali ustaya okey veriyorsa korkma 8)

Darknees
20.Nisan.2011, 17:48
makinayı ali usta topladıysa ali usta çok düzgün sağlam ustadır linki yukarıda var aç telefon sor makinayı hatta almadan gidin ali ustaya okey veriyorsa korkma 8)

aynen öyle :) faturada elimde zaten benzin parası senden ama zırnık kalmadı bende :D kartal beşiktaş 35 km :)

faithfoxy
20.Nisan.2011, 21:23
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.madem ki ali ustanın elinden çıkmış, o zaman açıkçası şu anda tek sıkıntım ödeme. bende tek seferde halledebilmeyi isterim ancak belli gelir olunca böle oluyor. o zaman hem sen hem ben :))) biraz daha beklicez... :)))

Darknees
21.Nisan.2011, 01:40
5 tane filks msj alıyorum sahibindende günlük olarak zc150 veriyolar üstüne 1,500 lira mct 250 tiger 250 honda verdiler yine vermedim nakite ihtiyacım olduğu için bayağı altında fiyat zaten :) ben fazla bekliyemem ama bugün birisi ile konuştum büyük ihtimalle vericez oda 1 ay bekleticem dedi sıkıntı yok faiz bankadan biraz daha giricek anlaşılan..Ali ustadan çıktı gideriz olmadı yanına bi çay içeriz ortaköy yapar geliriz :)

Darknees
25.Nisan.2011, 15:37
Motorumu satmış bulunuyorum bugün yaya kaldık iyi mi :) iyi günler

CELİL
25.Nisan.2011, 15:53
alana satana hayırlı olsun 8)

Darknees
25.Nisan.2011, 21:42
eyw şimdi en kısa zamanda honda cbf 150 2011 edinmem gerek :) işimi görme açısından fiyatıda uygun kalitede sağlam 3800 plaka dahil herşey