PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 350 cc CUSTOM REGAL RAPTOR SPYDER

Dj_Raptor
12.Nisan.2011, 12:32
Arkadaşlar Merhaba ,

350cc Spyder 2011 model almak istiyorum (aşağıdaki link) , bu benim ilk motorum olacak ve internet'te bu motor ile ilgili fazla bilgi yok :( , bu konuda öneri ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.Motoru canlı olarak da gördüm üzerine oturdum ve beğendim ama uzun vadede çin mallarına olan fobinin kurbanı olmak istemiyorum.

Umarım bu konu benim gibi tereddütlü olanlara da çok faydalı olacaktır.Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-dd-350e-350-cc-custom-dd-350-spyder/detay

macremmm
12.Nisan.2011, 12:59
arkadasım bende bu modelin 250 cc olanında alıcam kısmetse gecen gün yüksel beyin oraya gittim motorsikletçim'e malesef 250E-10 ellerinde yoktu o yuzden gelmesini bekliyorum benmde tereddütlerim boyla ilgili sıkıntıydı smdi benm boy 1,92 motorun yine ufak kalıcagını düşünmüştüm ama motor düşündügümden daha heybetli duruyo o yuzden senin ki doğru bi tercih bana göre bide 350 cc olursa daha da güzel tabi olumsuz yorumlara kulak asma bence cünkü olumsuz yorumlar oldugu kadar olumlu yorumlarında sayısı oldukca fazla bana göre biraz da bu sans işi o yuzden pek kafana takma derim.

CELİL
12.Nisan.2011, 13:08
makina tabii sonuçta çinli makina fakat denildiği gibi japon makina almıyorsan parasına göre alınacak en iyi makina REGAL RAPTOR dur 350cc makinalarda vibrasyon tokozu oldugundan daha iyidir. ayrıca distribütörü senelerdir sorunsuz parça temini servis sağlayan oturmuş bir firma bu çok önemli 8)

Dj_Raptor
12.Nisan.2011, 14:11
Bende 1-2 yıldır takip ediyorum RR'ı , Yüksel bey'in orada 250cc ben gittiğimde de yoktu , ben zaten 2 kişi daha rahat olsun diye 350cc düşünüyorum.Uzak olduğum bir konu ve tecrübesiz olduğum için hata yapmak istemiyorum.RR hakkında gerçekten iyi yorumlar var zaten düzenli bakım ve düzgün kullandıktan sonra gerisi birazda şans ama sen motoru hor kullan bakım yapma ondan sonra çinli diye adamları suçla :) birazda böyle bir durum var sanırsam.

Ben çok beğendin makineyi inşallah alacağım bir tane :)

Bu motora Kask ve Mont nasıl bir şey almam lazım ? Teşekkürler...

Rona
12.Nisan.2011, 14:52
Bende 1-2 yıldır takip ediyorum RR'ı , Yüksel bey'in orada 250cc ben gittiğimde de yoktu , ben zaten 2 kişi daha rahat olsun diye 350cc düşünüyorum.Uzak olduğum bir konu ve tecrübesiz olduğum için hata yapmak istemiyorum.RR hakkında gerçekten iyi yorumlar var zaten düzenli bakım ve düzgün kullandıktan sonra gerisi birazda şans ama sen motoru hor kullan bakım yapma ondan sonra çinli diye adamları suçla :) birazda böyle bir durum var sanırsam.

Ben çok beğendin makineyi inşallah alacağım bir tane :)

Bu motora Kask ve Mont nasıl bir şey almam lazım ? Teşekkürler...
Ben Daytona 350 aldım.Çok memnunum Japonları aratmıyor
Sen 350 lik al pişman olmazsın motorda balansor kullanmışlar elektrikli scooter gibi havada süzülür gibi gidiyor neredeyse motor çalışmıyor zannedersin gücüde cabası bu hafta sonu B.Çekmecede olacağım görmek isteyen buyursun gelsin

Stratorider
12.Nisan.2011, 14:55
Motorla ilgili pek bir bilgim yok ama bu video beni baya etkiledi. Adam ciddi ciddi övüyor aleti. Belki size da yardımcı olur. 8)

http://www.youtube.com/watch?v=V5OmrgfRXN4&feature=related

ağfndrdm
13.Nisan.2011, 22:01
sitesi 2 aya hariç olmaküzere 2 yıldır pasif olarak takip ediyorum şunu söylemek isitoyurum
eski değerli kullanıcı abilerimiz yavaş yavaş ellerini eteklerini çektiler ve yeni bir nesil türüyor yavaştan bu da şu demek oluyor artık buluşmalar geziler başlıyabilir olabilirmi sizce (istanbul ve yakın civarı için konuşuyorum diğere arkadaşlar bencillik yapıtığımı düşünüp kızmasın lütfen)

CELİL
14.Nisan.2011, 09:19
sitesi 2 aya hariç olmaküzere 2 yıldır pasif olarak takip ediyorum şunu söylemek isitoyurum
eski değerli kullanıcı abilerimiz yavaş yavaş ellerini eteklerini çektiler ve yeni bir nesil türüyor yavaştan bu da şu demek oluyor artık buluşmalar geziler başlıyabilir olabilirmi sizce (istanbul ve yakın civarı için konuşuyorum diğere arkadaşlar bencillik yapıtığımı düşünüp kızmasın lütfen)
doğru teşhiş şu an admin dahil herkes izdivaya çekildi tek tabanca herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum yeni yapılanma çok güzel ğidiyor bir araya gelip turlarda başladımı asil bütünleşme o zaman olucak her türlü organizazyonu desteklerim 8)

Rona
14.Nisan.2011, 13:04
doğru teşhiş şu an admin dahil herkes izdivaya çekildi tek tabanca herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum yeni yapılanma çok güzel ğidiyor bir araya gelip turlarda başladımı asil bütünleşme o zaman olucak her türlü organizazyonu desteklerim 8)
Eveeeeet turlaar iple çekiyorum.

Şöyle keyifli bir tur yapmayalı uzun zaman olmuştu.Kısmetse İnşallah olur:alkis:

CELİL
14.Nisan.2011, 18:01
ben geçen pazar iğneadaya ( karadenize ) gittim bir gruba takıldım 450 km yol yaptım 8)