PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön Cam Hakkında

kurshot
25.Nisan.2011, 13:12
Merhabalar dostlar.Ön camla ilgili okumadığım konu bakmadığım forum kalmadı desem yeridir.bizim forumda da var bununla ilgili konular ama hepsinde fotoğraflar kurbağaya dönmüş :( Ali ustayı da aradım Emre Ticareti de ama doyurucu bi yanıt alamadım.Aldığım fiyatlar da biraz fahiş geldi bana.Bu keewayin 150 superligt modelinin camının uyduğunu ve memnun kalındığını okudum bikaç yerde ama bir türlü bi fotoğraf göremedim.Bunları araştırırken keewayin 250 supershadow olanının camı acayip güzel duruyor acaba o da olyor mu bizim 250 lik RR a ? bu konuda bi bilgisi olan arkadaş varsa bikaç soru ile kafasını şişirmeye talibim :) şimdiden teşekkürler...

CELİL
25.Nisan.2011, 14:48
merhaba ben jinlun'nun kartal yapılı olan ön camını eski makinama takmıştım
birebir oluyor geçen yaz sirkecide parçacıda görmüştüm 35 tl demişti

CELİL
25.Nisan.2011, 14:51
merhaba ben jinlun'nun kartal yapılı olan ön camını eski makinama takmıştım
birebir oluyor geçen yaz sirkecide parçacıda görmüştüm 35 tl demişti
forumda bazı fotolarlın linkleri düşmüş resimler görünmüyor sahibinden comda satılan makinaları incele modelini belki yakalayabilirsin8)

kurshot
26.Nisan.2011, 02:33
celil hocam çok teşekkür ederim ilgine.daha önceden başka bir arkadaşa yazmış olduğun cevaptan okuyup almıştım o senin camdan 20 lira fiyatı olunca cok da bişey beklemiyordum zaten kendinden ama daha takarken kırıldı ben de attım çöpe.şimdi bu keeway 250 liliğin camını almayı düşünüyorum istanbuldan mustafa usta diye biriyle görüştüm bağlantı aparatına sadece bir delik açarak takılabiliyormuş.eger alır da takarsam burada paylaşıcam başka arayan arkadaşlara fayda olsun maksat.

CELİL
26.Nisan.2011, 09:12
evet camın vidalarını takarken çok hassas davranmak gerekiyor hemen çatlatıyor vidaların iki tarafınada lastik pul koyarak sıkmak gerekiyor bende sonra öğrenmiştim benimde hafif çatlamıştı öyle kullandım cam kırılmadan kullandım
mustafa usta emre ltd nin servis ustasıdır 8)