PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu hafta istanbul içimi yoksa çanakkalemi

ağfndrdm
05.Mayıs.2011, 23:18
ben yazmassam kimseden ses çıkmayacak bu hafta toplaşalımmı yoksa öbür hafta çanakkaleye motofest e mi gidelim .ne dersiniz

MaRCoS
06.Mayıs.2011, 00:46
ben yazmassam kimseden ses çıkmayacak bu hafta toplaşalımmı yoksa öbür hafta çanakkaleye motofest e mi gidelim .ne dersiniz
bana yakın biyerlerde olursak ben gelirim bu ay maddi sıkıntım var.

CELİL
06.Mayıs.2011, 09:16
çanakkale güzel olurdu fakat havalar ısınmadı büyük olasılıkla yolda soğuk ve yağmura denk gelinir ben sıcakları bekliyorum ayrıca kamp mağzemelerinizi temin ettinizmi onlarda bayağı rakam tutar haberiniz olsun siz şimdiden teker teker mağzemeleri hazırlayın toplu olunca zorluyor
ben c.tesi çanta demirlerini değiştiricem pazar günü malum anneler günü bu hafta benden pas
yada c.tesi siz gezmeye büyükçekmeceye bana gelin çanta demini değiştikten sonra sahilde takılırız 8)

Rona
06.Mayıs.2011, 10:00
Arkadaşlar Çanakkale vs gibi uzun gezileri şimdilik rafa kaldırmak zorundayım öncelik le rodajdaki motorla uzun yol yapmak istemiyorum otoyolda da uzun yol 70-80 le bitmez biraz gaza basmak gerekecek gazladınmı da bu sefer motoru zorlayacak bu iş rodaj bitene kadar olmaz.İkinci etken de maddiyat kamp malzemesi benzin yemek vs beni zorlar abiler sonuçta evli bir adamım geziye gideceğim diye çoluk çocuğu aç sefil bırakmayalım.İyi sürüşler8)

CELİL
06.Mayıs.2011, 10:10
atilla doğru söylüyor uzun yola biraz daha zaman var sabredin hem havalar düzelir hem motorların rodajı biter hemde sizler makinalar için yeni yüklü rakamlar harcadınız toparlanması gerekenler olacak doğal olarak
gideriz daha çok festival var önümüzde 8)

tolgagokce
06.Mayıs.2011, 11:20
yaklaşık 600 km sürüş var bigaya , ayrıca sahibinden.com a çadır, yazınca 60 tl çadır, mat , tulum çıkıyor 3lü, dandik 1 mal sanırım, ben eski kampçı olduğumdan tüm techizatım var ama depoda :((
gidilirse o malzemeler alınabilir, ama hava soğuk olacağından orta vadede rahatsızlık oluşabilir 1 gece dışarda yatmak gerekecek neticede.
maddi olarak bende de sıkıntı var ama toplu harekete uyarım, bu arada hafta içi iş görüşmesine gittim, olumlu geçti sanırım işsizler ordusundan istifa edeceğim :))
gerçi dereyi görmeden paçaları sıyırmamak lazım...

CELİL
06.Mayıs.2011, 11:32
yaklaşık 600 km sürüş var bigaya , ayrıca sahibinden.com a çadır, yazınca 60 tl çadır, mat , tulum çıkıyor 3lü, dandik 1 mal sanırım, ben eski kampçı olduğumdan tüm techizatım var ama depoda :((
gidilirse o malzemeler alınabilir, ama hava soğuk olacağından orta vadede rahatsızlık oluşabilir 1 gece dışarda yatmak gerekecek neticede.
maddi olarak bende de sıkıntı var ama toplu harekete uyarım, bu arada hafta içi iş görüşmesine gittim, olumlu geçti sanırım işsizler ordusundan istifa edeceğim :))

kamp için çokta kaliteli şeylere fazla para vermeye gerek yok yaz ayında sıcakta bütün sezon 3-5 kere kullanacagınız uygun bir şey olabilir
geçen ay realden 3 kişik yazan ama iki kişnin rahat yatacagı ince saten kumaşlı çadırı 20 tlye çift kişilik havalı yatığı 25 tl ye kampanyadan yakayayıp işi bitirmiştim :)
ayrıca iş konusuna çok sevindim işallah olur 8)

MaRCoS
06.Mayıs.2011, 11:32

komutanım sizin kadar kampçı olamayız, hava cumartesi açık, pazar yağışlı olarak gösteriyor, havalarda malum çok soğudu, totomuz donmasın çanakkale gecelerinde ;)
iş için hayırlısı olur inş...
RR Kullanıcıları, 3 Daytona - 1 9-B - 1 spyder' le emir ve görüşlerinize hazırdır komutanım!!!

tolgagokce
06.Mayıs.2011, 11:41
iş için teşekkürler sanırım önümüzdeki hafta netleşir,
çanakkale önümüzdeki hafta , bu hafta değil yanlış anımsamıyorsam, bu hafta da ctesi açık olacak sanırım Atilla abi de bu taraflara geçecekmiş 1 proğram yapabiliriz belki yarn için, Apo senin tarafa gelsek fena olmaz ...

MaRCoS
06.Mayıs.2011, 15:50
iş için teşekkürler sanırım önümüzdeki hafta netleşir,
çanakkale önümüzdeki hafta , bu hafta değil yanlış anımsamıyorsam, bu hafta da ctesi açık olacak sanırım Atilla abi de bu taraflara geçecekmiş 1 proğram yapabiliriz belki yarn için, Apo senin tarafa gelsek fena olmaz ...

isterseniz sarıyer zeriyaköy kilyos tarafına doğru gidebiliriz, haritadan bakın güzel yerler.

ağfndrdm
06.Mayıs.2011, 18:53
abiler kusura bakmayın ama işin maddi yönünü bende düşünemedim hiç galiba sıkılıyım evli değiliz çoluk çocuk yok ama bizimde sıkıntılarımız çok .anlattrımayın bunları şimdi nese siz bi müzakere yapın sarıyermi olur b çekmecemi ben gelirim.

MaRCoS
09.Mayıs.2011, 10:16
bu hafta biyere cıkamadık, motor yüzünden kızdanda ayrıldık artık tek tabanca kaldım, artık önümüzdeki hafta biyerlere gideriz, raaaaahaat olun..

CELİL
09.Mayıs.2011, 11:35
evet yabancı motoroloji cuma yağmur c.tesi pazar kabak gibi güneş 19 derece veriyor teklifleri duyalım hangi gün nereye gidiyoruz 8)

CELİL
09.Mayıs.2011, 11:42
evet yabancı motoroloji cuma yağmur c.tesi pazar kabak gibi güneş 19 derece veriyor teklifleri duyalım hangi gün nereye gidiyoruz 8)

teklif 1 : tamerin makinası c.tesi ye teslim edilirse önce tamere eşlik eder onuda alıp gebze ballıkayalar kısa bir alıştırma turuda yapabiliriz yerin resimleri benim facebook gezi resimlerinde var bakabilirsiniz 8)

tolgagokce
09.Mayıs.2011, 12:16
karşıya vapurla geçelim, halkın arasına karışalım 1az ;))

Rona
09.Mayıs.2011, 13:02
teklif 1 : tamerin makinası c.tesi ye teslim edilirse önce tamere eşlik eder onuda alıp gebze ballıkayalar kısa bir alıştırma turuda yapabiliriz yerin resimleri benim facebook gezi resimlerinde var bakabilirsiniz 8)
Ballıkayalar gerçekten güzel yerdir arkadaşlar tam treking mekanı şelale de var manzarasına doyum olmuyor kartpostal gibi yer.İnşallah gittimiz zaman kalabalık olmaz.Yer sıkıntısı oluyor genelde.

Bu geziye varım Celil Abi

CELİL
09.Mayıs.2011, 13:07
karşıya vapurla geçelim, halkın arasına karışalım 1az ;))
tolga sende yükseklik & köprü fobisimi var yoksa bizdenmi saklıyorsun:mrgreen:

MaRCoS
09.Mayıs.2011, 16:07
farketmez abi gidek istediğiniz yerleree.........
bir telefon kadar uzağım ;)

tolgagokce
10.Mayıs.2011, 00:17
kgs, ogs fobisi var bende :)

ağfndrdm
10.Mayıs.2011, 00:22
cumartesi pazar uygundur .2 kişi yazın beni

CELİL
10.Mayıs.2011, 09:16
cumartesi pazar uygundur .2 kişi yazın beni
c.tesi gidebiliriz 10.45 buluşma 11.00 hareket olabilir c.tesi senin iş kaça kadar sana uyarmı
artçın baymı bayanmı şu yüzden sordum bayansa diğer arkadaşlarda eşlerini arkadaşlarını getirmek isteyen olabilir eşlik ederler 8)

Rona
10.Mayıs.2011, 09:46
c.tesi gidebiliriz 10.45 buluşma 11.00 hareket olabilir c.tesi senin iş kaça kadar sana uyarmı
artçın baymı bayanmı şu yüzden sordum bayansa diğer arkadaşlarda eşlerini arkadaşlarını getirmek isteyen olabilir eşlik ederler 8)
Celil Abi Bana uyar
Ağa nın Cumartesi işi yokmuş müsait bir sıkıntı yok o konuda

MaRCoS
10.Mayıs.2011, 10:27
kgs, ogs fobisi var bende :)

kgs miz var raaaaaaat olunn vuralım yollaaraaa akalım, yanlız cumartesi mustafaya uğrayıp bujileri değiştirtmem gerekiyor.

abi ballıkayalar harika biyermiş interneetten baktımdaaaaaa orayaaa gideeekk..

CELİL
10.Mayıs.2011, 10:34
kgs miz var raaaaaaat olunn vuralım yollaaraaa akalım, yanlız cumartesi mustafaya uğrayıp bujileri değiştirtmem gerekiyor.
apo bujileri pazara atsan olurmu servis pazarda açık yada c.tesi sabah 10.00 da mustafada olursan 15 dakikada bujileri değiştirir seni ordan alır buluşma yerine gideriz

MaRCoS
10.Mayıs.2011, 10:41
Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Ballıkayalar diye bilinen ve trekking - dağcılık sporları için yeni bir alternatif olarak görünen Ballı Kayalar;

http://wowturkey.com/tr133/k_Mustafa_CETINKAYA_Balli_Kayalar.jpg
http://wowturkey.com/tr133/k_Mustafa_CETINKAYA_Balli_Kayalar_1.jpg
http://wowturkey.com/tr133/k_Mustafa_CETINKAYA_Balli_Kayalar_4.jpg
İstanbul'a 45 dakika uzakta bir cennet köşesi Ballıkayalar. Kafanızı dinlemek için birebir. İstanbul'dan gitmek isteyenler Gebze yi geçtikten yaklaşık 4km sonra (solda yeşil kubbeli bir cami göreceksiniz) Tavşanlı Köyü sapağından sağa saparak ulaşabilirler.
Aman dikkat edin ayağınızda dağ tepe gezmek için uygun bir ayakkabı olsun, tecrübe konuşuyor...
"alıntı"

MaRCoS
10.Mayıs.2011, 10:45
apo bujileri pazara atsan olurmu servis pazarda açık yada c.tesi sabah 10.00 da mustafada olursan 15 dakikada bujileri değiştirir seni ordan alır buluşma yerine gideriz

ben erken giderim mustafanın oraya ben haber veririm abi sana olmassa pazara atarım, mustafa abiyle bi görüşeyim ona göre karar veririm, siz beni mustafanın ordan alırsınız.

CELİL
10.Mayıs.2011, 10:52
konuyla ilğili gezi topiği açtım konuya ordan devam edelim 8)