PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor 250CC Yedek Parça Satılıktır.

Emix
07.Mayıs.2011, 12:58
Arkadaşlar

2005 Model Regal Raptor'um Şanzuman ve alt motoru kırdığı için ve maddi durumumda 2. el veya çıkması için el vermediği için satılığa çıkartıyorum.

2005 Model Regal Raptor

SOL/SAĞ Şanzuman Bloğu ve içi dışında Her Parcası Satılıktır. ( kırık halde aksesuar olarak almak isteyen olur ise kargoyu ödemesi karşılığında veririm)

uzun uzun liste yapmıycam

Alt taraf dışında motorum Vidasına kadar satılıktır

örnek vermek gerekirse

Silindir Ust kapagi
Kazasız hasarsız çürüksüz tertemiz Şase

Arka Çamurluklar ( ön - )
Ön Amartisör set ( arka - )
Ön Disk Fren
BEYİN- Elektrik Tesisatı SET
Karbüratör
Şarj Dinamosu
Pad'ler ( arka padlar - )
Rialli Marka Ön Cam

İlgilenenler İletişim Kursun
Emil ISGENDERLI/Antalya

http://img247.imageshack.us/img247/9735/grnt002gc0.jpg

Resim Temsilidir Motorum KIRMIZI'DIR

- Koyduklarım Satılmıştır satıldıkça -'leri ekleyeceğim

ufukcelebi
08.Mayıs.2011, 11:55
motor parçasından pek anlamam ama benim regal sağ silindir yağ yakıyo üst motor işime yarar mı. ve ayrıca karbüratöre ne kadar diyorsun

Emix
08.Mayıs.2011, 12:23
Karbüratör İçin 180 TL İstiyorum
Silindir Kapağı ve Pistonlar ( Külbütör Kapağı Hariç ) 350

Toplamda 530 TL Para yapıyor böyle çifter 3'er 5'er gibi toplu alımlarda indirim söz konusudur. 2'sini alırsan 100 TL indirim yapacağım ve 430 TL'ye mal olmuş olacak dostum

Edit:

Komple üst motormu istiyorsun silindir kapağı ve Pistonlarımı? çünki arkadaşımında başına geldi silindir kapağı ve pistonları değiştirince sorun çözülmüştü ayriyetten bütün sorun karbüratördede olabilir benzin hava karışımı yanlış olduğu için sürekli yağ yaktırıyorda olabilir

siz motorsikletinizi güvendiğiniz bir ustaya açtırın sorunlu olan parçaların listesini tutun ve size bi güzellik yaparak temin edeyim.

RızaHoşgör
08.Mayıs.2011, 17:11
motor T gidon mu?

Emix
08.Mayıs.2011, 19:29
Kartal Gidon

CELİL
09.Mayıs.2011, 09:25
emil geçmiş olsun işallah parça satışın iyi giderde biraz toparlanırsın :|

Emix
09.Mayıs.2011, 14:02
Insallah Celil Abi elimde 450 tl birikmisim var ogrenciyim malum zor bela 2 bin tl`ye aldim RR`imi en son bu sekil elimde patladi.. bi bin tl`ye yakin bir satis yapabilirsem elimdekinide koyup 125`lik veya 150 lik cin con motor almayi dusunuyorum ilk motorum olan Motoran ETNA yi alirim belki gene :D az yakiyor sorunsuz seri parcasi sudan ucuz :P

ufukcelebi
09.Mayıs.2011, 14:04
kardeş ben bi baktırıyım ustaya sana dönecem bu yağ yakma mahvetti beni dediğin gibi sadece karbüratörden de olabilir en kısa sürede görüşmek üzere kardeşim

Emix
09.Mayıs.2011, 14:11
kardeş ben bi baktırıyım ustaya sana dönecem bu yağ yakma mahvetti beni dediğin gibi sadece karbüratörden de olabilir en kısa sürede görüşmek üzere kardeşim

peki kardesim baktir sen neyi degismeli derse usta durumunda uygun ise yaparim bi guzellik hani amacim kar etmek degil az cok zararimi karsilamak istiyorum :)

ajmix117
09.Mayıs.2011, 14:37
emix telefonunu versene senden bıkac sey alıcam bılıyosun bende antalyadayım bı ara goruselım anlasalım. du yada ben atıoyrum ozelden cagrı yada sms yaparsan ararm ben senı

Emix
10.Mayıs.2011, 17:26

dostum ben kendi ustama sordum senin sorununu segman'dan kaynaklı olabilir motor yağ kaçırıyor olabilir pistonlara vs

segman 30 tl

steppenwolf
12.Mayıs.2011, 17:14
selam ;

öncelikle geçmiş olsun emix. Benim yan çanta demirlerine ihtiyacım var . Şayet satmış olduğun çantalarla birlikte vermemişsen beni bilgilendirebilir misin ?

Emix
12.Mayıs.2011, 19:27
selam ;

öncelikle geçmiş olsun emix. Benim yan çanta demirlerine ihtiyacım var . Şayet satmış olduğun çantalarla birlikte vermemişsen beni bilgilendirebilir misin ?

malesef dostum aldigimda uzerinde canta demirlerleri mevcut degildi ihtiyac duymadim almaya gerek gormedim zaten kullanmis oldugum cantalar canta demirine uygun degillerdi.

ilginiz icin tesekkur ederim

ajmix117
12.Mayıs.2011, 21:36
emix cumartesıye kadar kımseye soz verme ;)

Emix
12.Mayıs.2011, 22:09
emix cumartesıye kadar kımseye soz verme ;)

aklımdasın :)

yeni fark ettim meslektaşız sanırsam :d :)

ajmix117
14.Mayıs.2011, 11:00
emix ben senın tel ı kaybettım bana ulasır mısın

Fuatt
18.Mayıs.2011, 19:09
9 b var bende T gidon yan kapaklar uyuyorsa sol kapağını alırım :)

Emix
19.Mayıs.2011, 13:28
9 b var bende T gidon yan kapaklar uyuyorsa sol kapağını alırım :)

kapaklar uyuyor ancak bende mevcut değil malesef yan kapaklar :(

ajmix117
21.Mayıs.2011, 15:10
emix elınde neler kaldı ıstersen bır daha goruselım hem senın elınde kalmasın hem benım yedegım olsun degerlendırlerım onumuzdekı ay ıcınde

Emix
21.Mayıs.2011, 18:40
emix elınde neler kaldı ıstersen bır daha goruselım hem senın elınde kalmasın hem benım yedegım olsun degerlendırlerım onumuzdekı ay ıcınde

ilk sayfaya bakarsan - koymadığım herşey duruyor :) listeye göz at

ajmix117
23.Mayıs.2011, 13:17
liste guncel yanı ok kontrol edıyorum tekrar ;)

ufukcelebi
29.Mayıs.2011, 18:12
kardeş şimdi usta sorunun karbüratör de olduğunu söyledi onu değiştirecem galiba ayrıca bir kaç parça daha söyledi
furj takımı
debriyaj balatası
ilk hareket seti
bunlar var mı sende

Emix
30.Mayıs.2011, 02:57
kardeş şimdi usta sorunun karbüratör de olduğunu söyledi onu değiştirecem galiba ayrıca bir kaç parça daha söyledi
furj takımı
debriyaj balatası
ilk hareket seti
bunlar var mı sende

furj takımının ne olduğunu bilmiyorum vardır diye düşünüyorum :D
motorsikletim debriyaj balatam ve hilallerim yüzünden parçalandı debriyajım malesefm yok.

ilk hareket setinden kastın sanırsam març motoru o var

sorun karbüratörde ama neresinde elektronik bir parça değil birşey değil oldukça pahalı bir parça gerke 2. eli gerekse sıfırı iyibir karbüratörcüye gösterin karbüratörünüzü belki memelerinde,içindeki kapakçıklarda vs
bende ne dediğimi tam bilmiyorum ancak kar güdmüyorum karbüratör pahalı bir parça gereksiz masraf yapmayın

hareket sistemi var
furj seti eminimki vardır satmış olduğumu sanmıyorum satmışsamde birşeylerin içinde set olarak gitmiş olabilir yarın kesin cevap verebilirim.
debiraj set'im yok malesef sıfırı ali ustada 110 tl idi

edit:

furş takımını şimdi öğrendim
gidonun ordaki rulman takımı evet oda duruyor

Emix
02.Haziran.2011, 16:57
dün gece Karbüratörü detaylı bir şekilde temizledim ana parçaları ayrı ayrı poşetleyip kutuladım belki istediğim bir parça olur vs ustan kendi zevkine göre toplar.

ilk Hareket sistemini şaseden çıkarttım paketlendi bekliyor.

Furj Takımını bugün sökeceğim.

Bütük Elektrik Tesisatını söktüm ufak kelepçelerle hepsini bir sıraya koydum.
Radyatör Set'i komple temizledim. paketli bir vaziyette beklemede

Arkadaşlar Şase için müşteri çıktı. Aydın Didim'de ikamet ediyor kendisi o buraya gelmeden nasıl şatış yapabilirim?

şöyle yüzeysel baktımda gerçekten bir oda dolusu parça var hala hepsini topluyken bir resmini çekip koyayım belki ilginizi çeker arkadaşlar fahiş bir fiyat vermiyorum :) alıcılar memnunlardır sanırsam.. elimde Raptor Parça kataloğu yok. Kuralkan Kanuninin sitesinden Seyhan 250'nin parçalarına göre değerlendiriyorum çoğu şeyi yarı fiyatındanda düşük fiyat söylüyorum yedek parçadan zarar gelmez dursun beklesin bir kenarda :)

Alpay
02.Haziran.2011, 17:07
Sele 'ler duruyormu acep duruyorsa fiyat nedir ? tşk. :)

Emix
02.Haziran.2011, 17:10
Sele 'ler duruyormu acep duruyorsa fiyat nedir ? tşk. :)

SisyBar dışında seler duruyor fiyat için pm kontrol :)

CELİL
02.Haziran.2011, 17:13
dün gece Karbüratörü detaylı bir şekilde temizledim ana parçaları ayrı ayrı poşetleyip kutuladım belki istediğim bir parça olur vs ustan kendi zevkine göre toplar.

ilk Hareket sistemini şaseden çıkarttım paketlendi bekliyor.

Furj Takımını bugün sökeceğim.

Bütük Elektrik Tesisatını söktüm ufak kelepçelerle hepsini bir sıraya koydum.
Radyatör Set'i komple temizledim. paketli bir vaziyette beklemede

Arkadaşlar Şase için müşteri çıktı. Aydın Didim'de ikamet ediyor kendisi o buraya gelmeden nasıl şatış yapabilirim?

şöyle yüzeysel baktımda gerçekten bir oda dolusu parça var hala hepsini topluyken bir resmini çekip koyayım belki ilginizi çeker arkadaşlar fahiş bir fiyat vermiyorum :) alıcılar memnunlardır sanırsam.. elimde Raptor Parça kataloğu yok. Kuralkan Kanuninin sitesinden Seyhan 250'nin parçalarına göre değerlendiriyorum çoğu şeyi yarı fiyatındanda düşük fiyat söylüyorum yedek parçadan zarar gelmez dursun beklesin bir kenarda :)
emil kolay gelsin şase şatışı için diğerlerini nasıl verdin bilmiyorum ama arkadaş senin hesabına parayı yatırır sende ona kargoyla şaseyi gönderirsin uzaktan başka türlü olmaz yada gelip kendi alacak 8)

Emix
02.Haziran.2011, 17:17
emil kolay gelsin şase şatışı için diğerlerini nasıl verdin bilmiyorum ama arkadaş senin hesabına parayı yatırır sende ona kargoyla şaseyi gönderirsin uzaktan başka türlü olmaz yada gelip kendi alacak 8)

sağolasın celil abi şehir dışına 1 kere samsun'a yolladım ondada 200-300 liralık bir satış yapmıştım ne ben zengin olurdum ne o fakir güvendik ettik ilk ben yolladım teslim aldı aldıktan 5 dk sonra havalemi yaptı sağolsun :)

onun dışında diğer bazı parçalar için ajmix arkadaşım geldi elden teslim ettim.

didimdeki arkadaş sanırsam antalyaya gelemezmiş bu sebeblede yalan oldu gene şase :)

hiç yoktan şase dursun bir köşede :P ileride param omlursa custom chopper yaparım belki :D

CELİL
02.Haziran.2011, 17:36
sağolasın celil abi şehir dışına 1 kere samsun'a yolladım ondada 200-300 liralık bir satış yapmıştım ne ben zengin olurdum ne o fakir güvendik ettik ilk ben yolladım teslim aldı aldıktan 5 dk sonra havalemi yaptı sağolsun :)

onun dışında diğer bazı parçalar için ajmix arkadaşım geldi elden teslim ettim.

didimdeki arkadaş sanırsam antalyaya gelemezmiş bu sebeblede yalan oldu gene şase :)

hiç yoktan şase dursun bir köşede :P ileride param omlursa custom chopper yaparım belki :D
zaman kötü ufak rakamın önemi yokta niye keriz olayım konusu var para peşin kırmızı meşin demişler :mrgreen:para peşin olmadıkça tereddütte kalırsın :)

bencede custom olayı çok güzel olur sanada eğlence olur sonrada üzerine bir tane çinli motor bulur takarsın :cheesy::cheesy::cheesy:

Emix
02.Haziran.2011, 18:10
zaman kötü ufak rakamın önemi yokta niye keriz olayım konusu var para peşin kırmızı meşin demişler :mrgreen:para peşin olmadıkça tereddütte kalırsın :)

bencede custom olayı çok güzel olur sanada eğlence olur sonrada üzerine bir tane çinli motor bulur takarsın :cheesy::cheesy::cheesy:

düşünmedim değil komşum ferforje demir ustası 2 tane ikiz çocuğu var ikiside citroen subarı servisinde 5 sene çalıştılar şimdide üni makina mühendisliği okuyorlar sağolsunlar beraber söktük parçaladık motoru 3 tane ustam var ileride nasip olursa sağlam bir custom yapabilirim :D ama şu sıralar imkansız.

düşünmedim değil 150 cc bir motor aliyim çıkma takiyim dolaniyim filanda uğraşmak istemedim ki bu saatten sonra geçti şase çıplak vaziyette ana parçaların hepsini sattım :)

CELİL
03.Haziran.2011, 10:02
düşünmedim değil komşum ferforje demir ustası 2 tane ikiz çocuğu var ikiside citroen subarı servisinde 5 sene çalıştılar şimdide üni makina mühendisliği okuyorlar sağolsunlar beraber söktük parçaladık motoru 3 tane ustam var ileride nasip olursa sağlam bir custom yapabilirim :D ama şu sıralar imkansız.

düşünmedim değil 150 cc bir motor aliyim çıkma takiyim dolaniyim filanda uğraşmak istemedim ki bu saatten sonra geçti şase çıplak vaziyette ana parçaların hepsini sattım :)
müthiş bir komşu avantajına sahipsin ileride olur belki 8)

bunakkaptan
18.Haziran.2011, 15:38
Merhaba motorunuzun ğag soğutma radyatörü için ne kadar istiyorsunuz ? Ayrıca ön jant'ı sattınız mı ?
bunakkaptan@gmail.com
0535 705 0989

Emix
18.Haziran.2011, 16:23
Merhaba motorunuzun ğag soğutma radyatörü için ne kadar istiyorsunuz ? Ayrıca ön jant'ı sattınız mı ?
bunakkaptan@gmail.com
0535 705 0989

PM Kontrol

Emix
29.Haziran.2011, 21:09
Telefon numaram değişmiştir eski hattım yalan oldu açık hat olduğu için yenisini çıkartmıyorum yeni numaramı ilk sayfada güncelledim oradan iletişime geçiniz lütfen

eski hattımdaki numaraların hepsi gitti 2 kişi parça bekliyordu benden ancak numaraları olmadığı için yalan oldu.. iletişim kuırunuz

skngnc
21.Temmuz.2011, 14:40
aranıza yeni katıldım herkeze merhaba ...tahlisiz bir kaza gecirdim ve acil ikinci el parca sıkıntım var ön jant,ön maşa , ve ön camurluk bu parcalara ihtiyacım var . bana bu konuda yardım edersiniz cok sevinirim ...yönlendirmenize fikirlerinize ihtiyacım var .2.el olursa cok makbul e gecer...herkeze şimdiden teşekkürler

CELİL
21.Temmuz.2011, 14:56
aranıza yeni katıldım herkeze merhaba ...tahlisiz bir kaza gecirdim ve acil ikinci el parca sıkıntım var ön jant,ön maşa , ve ön camurluk bu parcalara ihtiyacım var . bana bu konuda yardım edersiniz cok sevinirim ...yönlendirmenize fikirlerinize ihtiyacım var .2.el olursa cok makbul e gecer...herkeze şimdiden teşekkürler
Aramıza hoş geldin öncelikle geçmiş olsun
sonra üyelik bilgilerine isim soyad ve tel bilğilerini dogru girmeni rica edicem bu bilgiler sadece yöneticiler tarfından görülebilir bir sorun olmaz
ihtiyacın olan parçalar işallah emix arkadaşımızın elinde kalmıştır o sana cevap yazacaktır onun dışında internette işine yarabilecek bir ilan var alta linkini koyuyorum bunun dışında sıfır parça almak zorunda kalırsan sayfanın üstünde linki bulunan Emre ltd ve Ali demirtaş ustadan güvenli ve hızlı bir şekilde parça temin edebilirsin tekrar geçmiş olsun üyelik bilgilerini düzeltmeyi unutma 8)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-tamircime-kizdim-satiyorum-52752549/detay/

Emix
21.Temmuz.2011, 20:28

merhabalar Ön maşa mevcut elimde ancak ön jant ve ön çamurluk elimde mevcut değil ihtiyacınız var ise arka çamurluk mevcut

ön maşa için ilgilenirseniz iletişim bilgilerimi pm'den gönderiyorum.

Celil abi varmış demekki benim gibi başka satış yapan arkadaşda :D

elimde kalanları kısaca özet geçiyorum.

Tertemiz çiziksiz Şase(devri verilir halen trafiğe kayıtlıdır)
arka çamurluk
elektrik tesisatı
mekanik olarak
radyatör set olarak mevcut kusursuzdur.
su bloğu satıldı,şanzuman ve sağ sol bloklar dışında motor durmaktadır. kusursuzdur. üst silindir kapağı vsvs
yağ pompası
devir daim vsvs
armode yan çantalar
rialli ön cam

vsvs diye gidiyor şuanda aklıma gelmiyor birsürü ufaklu büyükli parçalar mevcut

yani nasıl desem dış aksam olarak neredeyse tamamının satışı yapıldı.
genel olarak mekanik mevcut.

dokin
21.Temmuz.2011, 21:01
merhabalar Ön maşa mevcut elimde ancak ön jant ve ön çamurluk elimde mevcut değil ihtiyacınız var ise arka çamurluk mevcut

ön maşa için ilgilenirseniz iletişim bilgilerimi pm'den gönderiyorum.

Celil abi varmış demekki benim gibi başka satış yapan arkadaşda :D

elimde kalanları kısaca özet geçiyorum.

Tertemiz çiziksiz Şase(devri verilir halen trafiğe kayıtlıdır)
arka çamurluk
elektrik tesisatı
mekanik olarak
radyatör set olarak mevcut kusursuzdur.
su bloğu satıldı,şanzuman ve sağ sol bloklar dışında motor durmaktadır. kusursuzdur. üst silindir kapağı vsvs
yağ pompası
devir daim vsvs
armode yan çantalar
rialli ön cam

vsvs diye gidiyor şuanda aklıma gelmiyor birsürü ufaklu büyükli parçalar mevcut

yani nasıl desem dış aksam olarak neredeyse tamamının satışı yapıldı.
genel olarak mekanik mevcut.

EMİX, elinde sis lambası, x enon far ya da alarm tarzı bir şeyler var mı? Bir de ön camın fotorafını ekler misin buraya bakalım?

Emix
21.Temmuz.2011, 21:28
EMİX, elinde sis lambası, x enon far ya da alarm tarzı bir şeyler var mı? Bir de ön camın fotorafını ekler misin buraya bakalım?

far set
ve sis farlarını motor koruma demiri ile birlikte göndermiştim motorun camını birazdan yüklüyorum koyarım buraya ;)

Emix
21.Temmuz.2011, 21:45
aydan tam kafa hizasında büyük gibi gözüküyor ama büyük değil motoru kalıplı gösteriyor universel her model her marka motora uyuyor kışın çok kullanışlı rüzgarı yağmuru kesiyor

http://img593.imageshack.us/img593/6291/mg0856.jpg

not resimdeki kuzenimdir :D

enginogurlu
28.Ağustos.2011, 11:44
merhaba hocam radyotör setine ne diyorsun bana sadece fan lazım ama dersenki radyotörü ile veriyorum o şekildede alırım güzel bi fiyat verde ilgilenek :)

Emix
30.Ağustos.2011, 03:59
merhaba hocam radyotör setine ne diyorsun bana sadece fan lazım ama dersenki radyotörü ile veriyorum o şekildede alırım güzel bi fiyat verde ilgilenek :)

pm kontrol numarami gonderdim 8)

TLGYLDZ
30.Ağustos.2011, 11:24
Arka istop ve sırt dayama olabilir satılmadı ise ne kadar...özel mesaj atabılırsenız sevınırım...

Emix
01.Eylül.2011, 21:25
Arka istop ve sırt dayama olabilir satılmadı ise ne kadar...özel mesaj atabılırsenız sevınırım...

Özel Mesaj Kutunuz dolmuş taşmış sanırsam :)

doluluktan dolayı sistem mesajımı gönderemedi size.

enginogurlu
02.Eylül.2011, 01:16
hocam radyatör fan işini mecburen serviste hallettim ama başka bişeyler lazım olursa direk seninle irtibata gececeğim teşekkürler

baracuda75
12.Eylül.2011, 16:08
Selam arkadaşım bana sele altında bulunan akü ve hava filtresinin dış kısmındaki kapaklar lazım.
Satılmnadıysa almak istiyorum

Emix
12.Eylül.2011, 21:47
Selam arkadaşım bana sele altında bulunan akü ve hava filtresinin dış kısmındaki kapaklar lazım.
Satılmnadıysa almak istiyorum

mevcut değil elimde malesef.

Atahualpa
02.Ekim.2011, 15:58
Hocam, Koruma demiri (iyi durumda ise eziği vs si yoksa ) , ön cam, ve ön arka jantlar, ön fren merkezi ve kaliperleri için ne istiyorsun ?

Emix
04.Ekim.2011, 18:35
Hocam, Koruma demiri (iyi durumda ise eziği vs si yoksa ) , ön cam, ve ön arka jantlar, ön fren merkezi ve kaliperleri için ne istiyorsun ?

Ön fren merkezi
kaliperler
ön arka jant satıldı

cam mevcut ilgileniyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

b1rk1s1
10.Mayıs.2012, 22:28
merhaba dostum hala elinde parca kaldıysa bana aku yan kapakları lazım su krom kaplama plastik kapaklar fiyat ve temin durumu hakkaında bilgi verirsen cok mutlu olurum

Emix
11.Mayıs.2012, 00:37
merhaba dostum hala elinde parca kaldıysa bana aku yan kapakları lazım su krom kaplama plastik kapaklar fiyat ve temin durumu hakkaında bilgi verirsen cok mutlu olurum

Onlar mevcut degil malesef

serdarozgec
11.Mayıs.2012, 00:50
hala bitiremedin mi motoru?

ne motormuş sat sat bitmiyor.

Emix
11.Mayıs.2012, 00:57
hala bitiremedin mi motoru?

ne motormuş sat sat bitmiyor.
Sase%90 elimde kalir

Karburatorde kolay bozulmuyor

Ust silindir kapagina heran ihtiyac olmuyor

Mars motoruda kolay bozulmuyor

Genel olarak hersey gitti ama

Kalanlarda ilk sayfada yaziyor

su anda birisi parca istese gonderemeyecegim lanet deponun ( asansor osasi) anahtari kayip.

DIESEL
11.Mayıs.2012, 04:06
baba merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın, komple satsan motoru birine ortalama nekadar pazar fiyatı, şimdi nekadara çıkardın elden parça parça?

Emix
11.Mayıs.2012, 08:11
baba merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın, komple satsan motoru birine ortalama nekadar pazar fiyatı, şimdi nekadara çıkardın elden parça parça?

Simdi.. Motor dagildigi gun notere gidiyordum 2500 e anlasmistik.

parca parca elimde gecen para 1800 1900 civari oldu.

parclari komik rakamlara vermeseydi. 2500 lirayi gecerdi..

Dedigim gibi elimde hala para eden parcalar var

DIESEL
11.Mayıs.2012, 13:32
sıkıntı valla :mrgreen:

Emre
11.Mayıs.2012, 16:00
Evet o depo olayının diğer bir mağduruda benim. Bu anahtar yaktı bizi Emix :)

oguzhann26
12.Ekim.2012, 12:48
merhaba dostum beyin duruyormu peki baya bi geçmiş gerçide:(

Emix
15.Ekim.2012, 11:08
merhaba dostum beyin duruyormu peki baya bi geçmiş gerçide:(

ayın 24'ü antalyaya gittiğimde bakabilirim beyin duruyorsa hediyem olur..

Ridos
22.Kasım.2012, 02:31
Arkadaşım elinde kalan parçaları yazarmısın .... Belki lazım olanlar vardır elinde

Emix
22.Kasım.2012, 12:42
elde kalanlar ilk sayfada yazıyor Arkadaşım. ancak çürümeye terk edildiler abim yurtdışına gitti ben ise Ankara'da ikamet ediyorum parçalar Antalya'da depoda duruyor gidipte ilgilenemiyorum forumdan Emreye ön camı gönderecektim aylar geçti hala kaldı öyle.. tabiri caizse çürüyorlar..

hepsini toplu alıcı çıksa işten izin alır haftasonu giderim antalyaya p.tesi döner kargoya veririm..

hidra
02.Mart.2013, 13:45
Fan motoru var mı?

eralp_goksu
02.Mart.2013, 15:31
Fan motoru var mı?

Abım tarıhe dıkkat :|