PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 e 10 spyder

serdaruluocaklı
14.Mayıs.2011, 19:37
slm arkadaşlar aranıza daha yenı katıldım henüz bir motorsikletim yok ama 16 sı gibi bir spyder sahibi olucam inşallah. bu modelin kullanımının zor olduğu ile ilgili bazı yazılar okudum ama açıkçası pekte tatmin etmedi yazılanlar zira herkes titreşimden bahsediyo bide olaya siz el atsanız[smilie=greencolorz:

Emix
14.Mayıs.2011, 21:41
kullanımı zor değil ancak alışmak gerekiyor oturuş poziysonu ayakların pozisyonu ve manevre/dönüş açısı dar olduğu için zor diyorlar alışınca hiçbir problem yok

titreşime gelirken siyah bloklu olan modeller'de balansör var ve titreşimi önlüyor kafanız rahat oluyor :)

siyah olmayan modellerse ise balansör yok ancak günlük kullanımda kesinlikle rahatsız etmiyor farkına dahi varmıyorsunuz nerde nasıl titrer derseniz Yüksek hızlarda. ve yüksek devirde titrer

COMANCHE
16.Mayıs.2011, 00:22
Arkadaşlar merhaba. Bazı özel nedenlerden ötürü yeni aldığım motosikletimi satıyorum.
350 SPYDER almayı düşünen arkadaşlarımız varsa ilanımı incelesin derim.
Saygılarımla,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-inanin-sifirindan-tek-farki-fiyati-49626237/detay/

CELİL
16.Mayıs.2011, 10:04
Merhaba serdar aramıza hoş geldin 8)

emix çok güzel açıklamış bir not dönüş açısı dar değil geniş olduğundan diğer makinalar kadar dar açıda dönemiyorlar ama alışılıyor daha önceden tecrüben varsa hiç çekinme yoksada kısa zamanda alışırsın hiç makina kullanmamış bir arkadaşımız spyderde sürmeyi ögrendi 1 bir ay sonra turlara rahatça gelmeye başladı 8)

ağfndrdm
24.Mayıs.2011, 20:45
tansu abi durumlar nedir talip varmı

COMANCHE
25.Mayıs.2011, 21:39
Hocam ufak tefek arayan var ama bu saatten sonra ben satmam pek...sizle ortam güzel

ağfndrdm
25.Mayıs.2011, 23:23
Hocam ufak tefek arayan var ama bu saatten sonra ben satmam pek...sizle ortam güzel

bencede dursun biraz keyfini çıkar birde senin direksiyonla amartisösrlere ayar verdikmi keyfn 2 kat artacak

aidikurt
25.Mayıs.2011, 23:48
titresime falan takma chopperlarda genellıkle olur en ıyı makınede bıle vıbrasyon vardır.
kullanıma gelınce hepsının kullanımına zamanla alısırsın
uzun catallıları kullanması zordur derler ama alakası yok sadece catal uzun oldugu ıcınde sıkısık trafıkte aralara falan gırmen zor olur

CELİL
26.Mayıs.2011, 09:28
tansu bencede satma sezon açıldı bundan sonra çok keyifli uzun geziler olucak tadından yenmez aramızda yerin her zaman mevcut 8)

MaRCoS
26.Mayıs.2011, 11:10

abi satma satmaa daha yollarda yapıştıracazzzz ;)))) nazar

slamdunk_tr
09.Haziran.2011, 16:15
Bugün 250e-9b bakmaya gittim. Gittiğim yerde 9b yoktu ama 350e-6 vardı ve sanırım 250e-10 ile aynı büyüklükte. Eğer öyle ise e-10 cidden güzel motor.. :D

ağfndrdm
09.Haziran.2011, 23:12
Bugün 250e-9b bakmaya gittim. Gittiğim yerde 9b yoktu ama 350e-6 vardı ve sanırım 250e-10 ile aynı büyüklükte. Eğer öyle ise e-10 cidden güzel motor.. :D

Abi nerde yakaladın sen 350 lilik motoru bu zamanda .paylaş bence sitede çok ciddi alıcılar var:)

CELİL
10.Haziran.2011, 09:25
habip benim makina 2006 model 250e-9b nin boyu 350e-6 SPYDER den 4-5 parmak daha kısa SPYDER in ön çatal daha ileride o yüzden az daha uzun ayrıca türkiyede satılan standart üretim makinaların içinde SPYDER en uzun makinadır arıca 250cc ve 350 cc SPYDER lerin kasası boyu ölçüleri aynıdır sadece motor gücü faklı 8)

slamdunk_tr
10.Haziran.2011, 10:10
habip benim makina 2006 model 250e-9b nin boyu 350e-6 SPYDER den 4-5 parmak daha kısa SPYDER in ön çatal daha ileride o yüzden az daha uzun ayrıca türkiyede satılan standart üretim makinaların içinde SPYDER en uzun makinadır arıca 250cc ve 350 cc SPYDER lerin kasası boyu ölçüleri aynıdır sadece motor gücü faklı 8)

Bu arada boy konusu sürekli açılmış ve sorular sorulmuş ona da cevap vereyim istiyorum.
Herkes 250e-110 veya 350e-6 da ayaklarının yetişip yetişmeyeceğini sormuş. Ben 175cm lik ortalama bir türk genci olarak çok rahat uzandım. Bence 1.60 boyunda birisi de pedallara çok rahat uzanır. Sele ise yere çok yakın olduğu için çoluk çocuk oturtsanız bile o da rahatça yere basabilir(cruiser neymiş yeni anladım).
Bence tek sorgulanacak şey ayağınızın tabanının yere paralel değil de yaklaşık 45-50 derece açı ile duracak olması. Onu da motordan inmeden 250-300 km yol yapan bir arkadaşın görüşlerini alarak öğrenebiliriz.
Bence problem kesinlikle yetişme yetişememe değil. 8)

CELİL
10.Haziran.2011, 10:20
Bu arada boy konusu sürekli açılmış ve sorular sorulmuş ona da cevap vereyim istiyorum.
Herkes 250e-110 veya 350e-6 da ayaklarının yetişip yetişmeyeceğini sormuş. Ben 175cm lik ortalama bir türk genci olarak çok rahat uzandım. Bence 1.60 boyunda birisi de pedallara çok rahat uzanır. Sele ise yere çok yakın olduğu için çoluk çocuk oturtsanız bile o da rahatça yere basabilir(cruiser neymiş yeni anladım).
Bence tek sorgulanacak şey ayağınızın tabanının yere paralel değil de yaklaşık 45-50 derece açı ile duracak olması. Onu da motordan inmeden 250-300 km yol yapan bir arkadaşın görüşlerini alarak öğrenebiliriz.
benim boyum 1.68 daytonaya oturdugumda ayaklar yere ve vitese frene rahat ulaşıyor ama Spyder e oturunca ayaklarım yere rahat basıyor ama pedallara ayagımın ucu yetişiyor ve öyle olunca kullanım sorunu oluyor makinanın dengesini ayaklar verir 8)

ağfndrdm
10.Haziran.2011, 20:14

abi bizim motorlara hiç durmadan 250 km yapan adama ,destanlardaki gibi isim verilmesi (alptigin,ruzgarınoğlu)sen ayak konusuna talıkmışsın .daha önemlileri var ilki sehbanın 50km den sonra kahvehane sandalyesi hissi vermesi 2. olarkta bu 250 liklere has bir durum sayılır vibrosyon,motordan inince çalkalanmış tursu suyu gibi hafif hafif bi köpirme gelir dizlerin seni taşımayı inkar eder bi süre .