PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : direksiyon

esat
02.Haziran.2011, 00:10
arkadaşlar merak ettiğim bir konu var ve bunu gerçekleştirmek istiyorum. 2yıldır regal-raptor kullanıcısıyım spider modelindeki direksiyonu 250lik regale değiştirmek mümkün olurmu acaba nasıl olur?? :lol:

COMANCHE
02.Haziran.2011, 00:58
Çok iyi olur

CELİL
02.Haziran.2011, 09:13
Merhaba esat benim makina T gidon istersen kolayca değişir sorun değil
1 adet T gidon
1 takım gidon uzun bağlantı ayagıyla kolayca yapabilirsin
8)

ajmix117
02.Haziran.2011, 12:47
pekı malıyetı ne olur??

CELİL
02.Haziran.2011, 12:51
pekı malıyetı ne olur??
valla gidonun fiatını bilmiyorumda ayaklar 80-100 tl gibi aç emre ltd ye tel versinler tam fiatını 8)

Emix
02.Haziran.2011, 17:08
valla gidonun fiatını bilmiyorumda ayaklar 80-100 tl gibi aç emre ltd ye tel versinler tam fiatını 8)

:shock::? ben o ayakları gidonla beraber hayrına verdim yav 20 liraya :D

şu ayaktan kastın gidonun ortasındaki dik dörtgen blokmu? :S

CELİL
02.Haziran.2011, 18:10
:shock::? ben o ayakları gidonla beraber hayrına verdim yav 20 liraya :D

şu ayaktan kastın gidonun ortasındaki dik dörtgen blokmu? :S
evet dikdörtgen blok ve altındaki ayaklar fakat senin makina kartal gidon T gidonun ayakları seninkinden bayagı büyük aynı değil ayrıca sıfırı 80 tl üzülme8)

Emix
02.Haziran.2011, 18:14
evet dikdörtgen blok ve altındaki ayaklar fakat senin makina kartal gidon T gidonun ayakları seninkinden bayagı büyük aynı değil ayrıca sıfırı 80 tl üzülme8)

üzülmüyorum ya şu raptorun parça kataloğu olsa elimde güzel para çıkartıcamda hep kanuni mondial'e göre bir fiyat veriyorum aralarındada oldukça fark var

misal arka jantı bedavaya verdim 30 liraya verdim akıl karı değil ancak herkesin her dk jant ihtiyacı olmuyor gelmiş müşteri zaten jant ile beraber bayağı bir parça satın alıyor veriyim dedim

inan bana çoğu şeyi hayrına veriyorum kaçıran üzülür :)

CELİL
03.Haziran.2011, 09:08
üzülmüyorum ya şu raptorun parça kataloğu olsa elimde güzel para çıkartıcamda hep kanuni mondial'e göre bir fiyat veriyorum aralarındada oldukça fark var

misal arka jantı bedavaya verdim 30 liraya verdim akıl karı değil ancak herkesin her dk jant ihtiyacı olmuyor gelmiş müşteri zaten jant ile beraber bayağı bir parça satın alıyor veriyim dedim

inan bana çoğu şeyi hayrına veriyorum kaçıran üzülür :)
fiatlara fazla takılmamakla iyi yapıyorsun hiç olmazsa birilerinin işi görülüyor sende o kadar kalabalıktan yavaş yavaş kurtuluyorsun 8)

Emix
03.Haziran.2011, 11:53
fiatlara fazla takılmamakla iyi yapıyorsun hiç olmazsa birilerinin işi görülüyor sende o kadar kalabalıktan yavaş yavaş kurtuluyorsun 8)

aynen zaten kaba parçaları sattım detayları kaldı bir yığın düşündüğümden fazla absurt şeyler çıktı.. :D fiyat möhim değil takılmam yeni motoru taksiti çıkıyormu çıkıyor eyw kar çıkarmam çıkarıcak olsam ali ustadan tek tek fiyatları alır fahişin biraz altında bir fiyat derdim ozamanda şimdiye kadar belki ancak bi kaç parça birşey satabilmiştim..

RızaHoşgör
04.Haziran.2011, 08:34
olmasına iyi olurda o aparatları ve gidonu kim satıyor.mesele burada.satan varsa bende alıcısıyım.

CELİL
06.Haziran.2011, 10:56
gereken mağzemeleri ali usta - emre ltd ve aşagıdaki örnek sitede oldugu gibi internetten birçok satan yer bulabilirsiniz 8)

http://www.ercanmotorcycle.com/gidon.html