PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçerenköy ve Bostancı Bölgede Regal Raptor Ustası

denizakb
16.Haziran.2011, 23:25
Merhaba,
Motor konusunda yeniyim, geçen sene Regal Raptor DD 250E-9 motor aldım ama, yoğunluktan hiç elimi süremedim. Şimdi kullanma zamanı diyerek başlamak istiyorum fakat, motorun Trafik muaynesini yaptırmadan önce bir ustaya göstermem gerekiyor. İçerenköyde veya Bostancıda bana önerebilceğiniz güvenebileceğim bir usta varmı?
Teşekkürler.

kayar2
17.Haziran.2011, 03:06
Garaja gelebilirsin bakımlarını yapar sanada ögretebiliriz garaj sana çok yakın sanayi sitesinin orda bayındır hastahanesinin arka tarafında kalıyor tel ararsan tarif ederim532 2124353 kaya

CELİL
17.Haziran.2011, 09:30
Merhaba,
Motor konusunda yeniyim, geçen sene Regal Raptor DD 250E-9 motor aldım ama, yoğunluktan hiç elimi süremedim. Şimdi kullanma zamanı diyerek başlamak istiyorum fakat, motorun Trafik muaynesini yaptırmadan önce bir ustaya göstermem gerekiyor. İçerenköyde veya Bostancıda bana önerebilceğiniz güvenebileceğim bir usta varmı?
Teşekkürler.
merhaba deniz aramıza hoş geldin8)
makinanın servis listesini sayfanın üzerindeki emre ltd nin linkinde bulabilirsin 8)
Beşiktaşa gelirim dersen ali usta sağlam ustadır adresi yukarıdaki linkinde var

denizakb
17.Haziran.2011, 16:59
merhaba deniz aramıza hoş geldin8)
makinanın servis listesini sayfanın üzerindeki emre ltd nin linkinde bulabilirsin 8)
Beşiktaşa gelirim dersen ali usta sağlam ustadır adresi yukarıdaki linkinde var

Hoş bulduk Celil, çok teşekkürler, umarım sanal alemin dışında gerçek anlamda da aranızda yer alırım:)

CELİL
17.Haziran.2011, 17:16
Hoş bulduk Celil, çok teşekkürler, umarım sanal alemin dışında gerçek anlamda da aranızda yer alırım:)
her zaman söylediğimiz gibi bizim kapımız herkese açık zaman zaman yaptığımız gezilerde aramıza sende katılırsın tanışırız 8)