PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankarada gunu bırlık gezi

bayar-ibrahim
19.Haziran.2011, 00:04
ankarada kı arkadslar ayarlasakda bı pazar , gunu bırlık bı gezi duzenlesek , hemde tanışmış oluruz ...
beypazarı , abant , vs olabiilir,ya da baska bır yer...

ağfndrdm
19.Haziran.2011, 00:26
istanbul tayfasından sonra ,ankara dada bi grup toplaşsa güzel olur takipçisiyim konunun

CELİL
20.Haziran.2011, 09:43
Hadi ankara hareket görelim :):)

bayar-ibrahim
20.Haziran.2011, 11:56
ankara beni utandıracak galiba :( henüz mesajı görmeyenler var dusuncesiyle,konuyu güncel tutarsam görenler daha fazla olur ümidindeyim:)

ağfndrdm
23.Haziran.2011, 00:11
konu gümm e gitti galiba ibo biraz bekle bakalım belki yolnu şaşıran birileri olur:p

bayar-ibrahim
24.Haziran.2011, 14:46
Yapacak bişey yok bekliyorum bende:(
Ankaralı motorcular hevesimi kursagımda bıraktılar...:(

CELİL
24.Haziran.2011, 15:07
olur böyle şeyler belki müsait değillerdir sen kafana göre takıl :)

TIGERCLAWS
18.Eylül.2011, 21:52
selamlar tüm herkese, motoru yeni aldım ve haliylede bu siteyi yeni gördüm, öncelikle ankara daki her organizasyona varım diyor ve ekliyorum, ehliyetimi kasım sonunda alacağım eryaman dan çıkmıyorum bu yüzden :(( ama ankara dan bir ekip kurma fikri kulağa harika geliyor.......

CELİL
19.Eylül.2011, 09:53
Oğuzhan aramıza hoş geldin 8)
motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifle bin
ankara ekibide çoğalmaya başladı ne güzel işallah bir araya gelip keyifli geziler yaparasınız8)

RG120
19.Eylül.2011, 15:54
Bizde varız... Ankara'dan +3 kişi daha...

TIGERCLAWS
15.Ocak.2012, 16:11
Motoru kapadım, bakalım bikaç aya açarız artık, havalar ısınmaya başlayınca iletişimde mutlaka kalalım, neticede tek başına gezmek ekipçe gezmek kadar zevkli olamaz... görüşmek üzere şimdilik..

Emix
15.Ocak.2012, 17:23
hayvan gibi kar başladı dün :D çıkılmaz valla

motorsikletim yok henüz almadım ankarada kiralayacak yer biliyorsanız kiralar katılırım.

eddwards
15.Ocak.2012, 20:09
ankarada kı arkadslar ayarlasakda bı pazar , gunu bırlık bı gezi duzenlesek , hemde tanışmış oluruz ...
beypazarı , abant , vs olabiilir,ya da baska bır yer...

Yettim gariiiiiii..
yazın benide

Emix
15.Ocak.2012, 23:47
benide yazında motorsiklet kiralayan yer ender heralde ankarada? yabancısıyım buranın yenisim :)

tunaypsr
16.Ocak.2012, 00:24
iyide bu konu halla günçelmi eğer öyleyse bende varım:)

Umut can
16.Ocak.2012, 14:35
Hesaplarımıza göre Mayıs Haziran aylarında abimle ben de aranızda oluruz. Bizim çadırlı planlarımız da var.. :cheesy:

tunaypsr
16.Ocak.2012, 17:00
Hesaplarımıza göre Mayıs Haziran aylarında abimle ben de aranızda oluruz. Bizim çadırlı planlarımız da var.. :cheesy:
bak bu daha iyi olur

CELİL
16.Ocak.2012, 17:10
ANKARA harikasınız işallah bu yaz sizinde güzel bir gurubunuz olacak:cheesy:

Emix
16.Ocak.2012, 17:42
ANKARA harikasınız işallah bu yaz sizinde güzel bir gurubunuz olacak:cheesy:

Antalya'dan çıktım geldim

Ankara'lılar yolda kalmayacak :) :D teknik bir konuda yardımım olursa ne mutlu bana sağlam kar yağmasaydı motorsiklet kiralıyıp gezecektim..

CELİL
16.Ocak.2012, 17:43
Antalya'dan çıktım geldim

Ankara'lılar yolda kalmayacak :) :D teknik bir konuda yardımım olursa ne mutlu bana sağlam kar yağmasaydı motorsiklet kiralıyıp gezecektim..
Bence ankaralılar sana iyi baksınlar sendeki teknik birikim bende bile yok 8)

Emix
16.Ocak.2012, 17:45
Bence ankaralılar sana iyi baksınlar sendeki birikim bende bile yok 8)

birikim değil abi

karşılaştığım bir sorun ise hiç acımam çözerim. bilmediğim bir çok şey var ancak genel olarak çoğu şeyde ustaya ihtiyaç duymuyorum duyduğum zamanlardada alo diyerekten neyin nerden olduğunu öğrenip yapabiliyorum

yoksa karşılaşmadığım bir sorunda bende bakakalabiliyorum.

CELİL
16.Ocak.2012, 17:53
birikim değil abi

karşılaştığım bir sorun ise hiç acımam çözerim. bilmediğim bir çok şey var ancak genel olarak çoğu şeyde ustaya ihtiyaç duymuyorum duyduğum zamanlardada alo diyerekten neyin nerden olduğunu öğrenip yapabiliyorum

yoksa karşılaşmadığım bir sorunda bende bakakalabiliyorum.

bende senin gibi arıza karşısında araştırarak çözüme varıyorum ama bir farkla ben motor bloguna girmeye cesaret edemiyorum :mrgreen:8)

Emix
16.Ocak.2012, 18:11
bende senin gibi arıza karşısında araştırarak çözüme varıyorum ama bir farkla ben motor bloguna girmeye cesaret edemiyorum :mrgreen:8)

yok be abi :D sök toplamaya çalış ama toplama aman Allah korusun yanlış toplama olur sonra masraf çıkar

parçaları tanıdıktan sonra sıkıntı yok.

ben sökerken an ve an resim çektim hepsini numaralandırdım ve resime paint ile açıklama ekledim şuraya ait buraya ait diye sıkıntı olmuyor bir vakit sonra alışıyor insan

usta yapıyorsa bende bizde yaparız dimi. boza boza öğreneceğiz :)

işçiliğie vereceğim paraya tamir ederken sigaramı biramı alır tadını çıkarta çıkarta yaparım :)
veya extra aparatlar alırım :)

garantisi yoksa zamanın varsa uğraş abi zaten kış vakti aktif kullanılmıyor at garaja biryere başla parçalamaya :) ama çırak tut yanına yalnız çok zor oluyor

dediğim gibi boza boza öğreniliyor :) benim mesleğim bilgisayar .. boza boza geldim buralara :P :D

dipnot: hp ürünü olan var ise irtibata geçsin servis konusunda yardımcı olurum.

tunaypsr
16.Ocak.2012, 19:12
yok be abi :D sök toplamaya çalış ama toplama aman Allah korusun yanlış toplama olur sonra masraf çıkar

parçaları tanıdıktan sonra sıkıntı yok.

ben sökerken an ve an resim çektim hepsini numaralandırdım ve resime paint ile açıklama ekledim şuraya ait buraya ait diye sıkıntı olmuyor bir vakit sonra alışıyor insan

usta yapıyorsa bende bizde yaparız dimi. boza boza öğreneceğiz :)

işçiliğie vereceğim paraya tamir ederken sigaramı biramı alır tadını çıkarta çıkarta yaparım :)
veya extra aparatlar alırım :)

garantisi yoksa zamanın varsa uğraş abi zaten kış vakti aktif kullanılmıyor at garaja biryere başla parçalamaya :) ama çırak tut yanına yalnız çok zor oluyor

dediğim gibi boza boza öğreniliyor :) benim mesleğim bilgisayar .. boza boza geldim buralara :P :D

dipnot: hp ürünü olan var ise irtibata geçsin servis konusunda yardımcı olurum.
yahu bak şimdi imrendim sana bana göre kenan sofuoğlu olsan da kendi motorunu kendin yapamıyorsan iyi motorcu değilsin tabi biyere kadar mesela ben çok hevesliyim ama bi türlü cesaret edemem

Emix
16.Ocak.2012, 19:26
yahu bak şimdi imrendim sana bana göre kenan sofuoğlu olsan da kendi motorunu kendin yapamıyorsan iyi motorcu değilsin tabi biyere kadar mesela ben çok hevesliyim ama bi türlü cesaret edemem

altındakini tanıman gerek dostum onunla bütün olabilmen için :)

benim ufak tefek etik kurallarım vardır

tanımadığım motorsiklete binmem.
kasksız bakkala bile gitmem.
aynasız motorsiklete kattiyen binmem çok pis rahatsız olurum
ve garaja kapatmam motorumu illaki süreceğim onu :D sürmediğim/süremediğim zamanlar dışarıda durunca o rahatsız oluyorum böyle nasıl desem içim bi kötü oluyor :D

TIGERCLAWS
24.Mart.2012, 21:58
arkadaşlar havalar düzeldi, açtık motoru allahın izniyle kazasız bir mevsime başladım ancak ankara dan kimler var, görüşelim bir organizasyon planlayalım ne olursa, maksat bir araya gelmek ve motor sürmek..

yolunuz ve farınız açık olsun...

bekliyorum ....

Emix
24.Mart.2012, 22:34
arkadaşlar havalar düzeldi, açtık motoru allahın izniyle kazasız bir mevsime başladım ancak ankara dan kimler var, görüşelim bir organizasyon planlayalım ne olursa, maksat bir araya gelmek ve motor sürmek..

yolunuz ve farınız açık olsun...

bekliyorum ....

Haftasonlari uygunum.

Cevizlidere de oturuyorum

Ertan
27.Mart.2012, 17:11
2 güne alıyorum regalim insallah. konunun takipçisiyim. hatta + 1 arkadaş da var chopper lı 2 motor geliriz =)

TIGERCLAWS
27.Mart.2012, 22:39
arkadaşlar motorunu alan ve hazır olan en azından bir yerlerde buluşup çay içmeye :) bana burdan yada cepten haber verirse ben yavaştan grubu toplamaya başlıyorum... herkese saygılar sevgiler....
Oğuzhan KAPLAN
506 863 46 43

Pizman
28.Mart.2012, 12:18
Herkeze Merhaba,
Sonunda Bahar geldi gibi, ( bugünü saymazsak) Ankaradaki Tüm aktivitelere bende Spyder'imle varım, en yakın zamanda görüşmek dileği ile.

06-SPYDER CUSTOMS
28.Mart.2012, 15:43
hafta içi 15:30a kadar ve pazar tum gun musaitim buluşma vs bana uyar...

CELİL
28.Mart.2012, 16:32
Maşallah ankara ekibi bu sene grup kurmayı başaracak nazar
gezilerin macera ve resimlerini merakla bekliyoruz

HAYDİİİ ANKARA GEZİYE 8)8)8)

TIGERCLAWS
28.Mart.2012, 22:39
arkadaşlar mesaj atanlara teşekkürler, burda bir kaç arkadaşı daha bekleyelimmi yoksa en azından bu haftasonu pazar günü gelebileceklerle plan yapalımmı ?

1 Nisan 2012 pazar günü için uygun olanların mesajlarını ve ilk buluşma mekanı olarak fikirlerini bekliyorum, ona göre bir plan yapalım...

görüşmek dileğiyle....

Pizman
29.Mart.2012, 10:43
Benim motorum bakımda önümüzdeki hafta içi çıkacak, bence önümüzdeki hafta Pazar günü için daha güzel organize olup kalabalık bir grup oluşturalım ,tabi bu benim fikrim, Pazar günü buluşursanız bende resimlerle idare ederim.

06-SPYDER CUSTOMS
29.Mart.2012, 14:38
arkadaşlar mesaj atanlara teşekkürler, burda bir kaç arkadaşı daha bekleyelimmi yoksa en azından bu haftasonu pazar günü gelebileceklerle plan yapalımmı ?

1 Nisan 2012 pazar günü için uygun olanların mesajlarını ve ilk buluşma mekanı olarak fikirlerini bekliyorum, ona göre bir plan yapalım...

görüşmek dileğiyle....
onumuzdekı pazar yapalım kardesım daha ıyı olur tamm organıze oluruz.organızasyon lıder sen ol hatda yenı bı form ac bence,(08.04.2012 ANKARA GEZİ DİYE).1 hafta var ankaralılarda kendılerını ayarlasın bı zahmet artık :mrgreen:

TIGERCLAWS
30.Mart.2012, 07:28
Ancak önümüzdeki haftasonu istanbul ondan sonraki haftasonuda izmire gideceğim, bu yüzden en azından burada forumda kalmasın yazdıklarımız da bir an önce tanışalım diye düşünmüştüm.... o zaman şöyle yapalım ben genede isterseniz bir başlık açayım havanın güzel olduğu bir gün ve Ertan motorunu alınca, Pizman ın motorunun bakımı bitince mesaiden sonra hafta içi bir yerde buluşuruz... yada biraz daha bekleyebiliriz sanırım sende haftaiçi 15:30 dan sonra musait değilsin, ortak bir gün belirlersek izin felanda alabilirim ben mesaiden....

Toplanıcaz en sonunda kimse merak etmesin :) :) :)

Emix
01.Nisan.2012, 16:48
Haftaici 18:30 a kadar calişiyorum

Haftasonlari tam gun izinliyim.

TIGERCLAWS
01.Nisan.2012, 17:01
emix aldım mesajını, bende hafta içi 18:30 dan sonra musaitim haftasonlarıda genelde 2 gün izinliyim, diğer arkadaşlardan ertan la konuştum bugün oda motora alışıyor, bir iki kişi daha var konuştuğum, ayarlayabilirsem bir hafta içi ön toplanma şeklinde bişey ayarlayacağım eğer toplanamazsak hafta içi yeni bir konu açacağım şimdi '' 28-29 NİSAN 2012 haftasonu için ANKARA buluşması '' o zamana kadar herkes hazır olur sanırım...

görüşmek üzere....

Emix
01.Nisan.2012, 19:16
emix aldım mesajını, bende hafta içi 18:30 dan sonra musaitim haftasonlarıda genelde 2 gün izinliyim, diğer arkadaşlardan ertan la konuştum bugün oda motora alışıyor, bir iki kişi daha var konuştuğum, ayarlayabilirsem bir hafta içi ön toplanma şeklinde bişey ayarlayacağım eğer toplanamazsak hafta içi yeni bir konu açacağım şimdi '' 28-29 NİSAN 2012 haftasonu için ANKARA buluşması '' o zamana kadar herkes hazır olur sanırım...

görüşmek üzere....

Guzel tam havalarda iyileşir uygun olur herkes umarim