PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal 250e-9b ile 250e-9 un farkı?

dokin
19.Haziran.2011, 23:02
merhabalar,
gruba az önce üye oldum. bende superlight 150lik var, onu sattım şimdi 250lik bir regal alıcam. bunun için en fazla 3bin tl ayırabildim. öncelikle çevrenizde bu ücret civarında satılık bi 250lik regal var mı?
diğer yardımcı olmanızı istediğim konu da, 250e-9b ile 250e-9 un birbirinden ne gibi farkları var?

CELİL
20.Haziran.2011, 10:10
merhaba doğukan ramıza hoş geldin8)
RR 250e-9 kartal gidonlu makina RR250e-9b T gidonlu makina makinaları yürürleri aynı fark yok T gidonun farkı ön çatalın daha uzun ileride olması deponun üstünde nikaj panel var km saati kontrol lanbaları burada takılı başka fark yok 8)

falldown
20.Haziran.2011, 10:41
doğukan aramıza hoş geldin
celil abi yanlışım varsa düzelt. e9 ların şasesi e2 ler ile aynı. yani önde depo ucundan motor altına kadar tek parça inip motor hizasında ikiye ayrılıyor. bu yüzden radyatör yatay monte edilmiş. e9b lerde ise iki parça şeklinde olmasından dolayı radyatör dikey konumda

CELİL
20.Haziran.2011, 11:24
doğukan aramıza hoş geldin
celil abi yanlışım varsa düzelt. e9 ların şasesi e2 ler ile aynı. yani önde depo ucundan motor altına kadar tek parça inip motor hizasında ikiye ayrılıyor. bu yüzden radyatör yatay monte edilmiş. e9b lerde ise iki parça şeklinde olmasından dolayı radyatör dikey konumda
şaselerde fark yok diye biliyorudum sen öyle deyince şüpheye düştüm araştırdım doğru senin dediğin gibiymiş 8) radyatör konusu tamıyle makinaya tarz olsun diye dik yapılmış istenirse yatayda yapılabilirdi 8)

dokin
21.Haziran.2011, 11:34
peki hangisini önerirsiniz? bu hafta içinde 250lik bir regal alıcam. e9 mu alayım e9-b mi? bide motoru almadan önce regal'den iyi anlayan birine götürüp göstermek, onayını almak istiyorum. İstanbul/Fatih'te oturuyorum, öğrenciyim. İstanbul'da motoru gösterebileceğim, bildiğiniz, işinin ehli ve uygun ücretli biri var mı? (Herkes Beşiktaş'taki Ali Usta'yı yazmış forumda ama bihayli pahalı bi usta olduğu da söyleniyor. )
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

CELİL
21.Haziran.2011, 11:48
peki hangisini önerirsiniz? bu hafta içinde 250lik bir regal alıcam. e9 mu alayım e9-b mi? bide motoru almadan önce regal'den iyi anlayan birine götürüp göstermek, onayını almak istiyorum. İstanbul/Fatih'te oturuyorum, öğrenciyim. İstanbul'da motoru gösterebileceğim, bildiğiniz, işinin ehli ve uygun ücretli biri var mı? (Herkes Beşiktaş'taki Ali Usta'yı yazmış forumda ama bihayli pahalı bi usta olduğu da söyleniyor. )
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
kalite olarak fark yok seçim tamamıyle tarz olayı hangisi sana hoş geliyorsa ona bak T gidon sport kasadır az bulunur bendede T gidon var
usta olarak ali sağlam ustadır aldığı rakamlar diğer motorcularla aynı fark yok makinaya bakmaya para almaz farklı birini istersen sefaköy rampada emre ltd nin yeri var motorland oradada mustafa usta var oda iyi ustadır ikisinede gidebilirsin ve ismimi verebilirsin ilğilenirler sağlamlardır kolay gelsin 8)