PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar Regal arıyorum..Önerebileceğiniz...

telkarinn
28.Haziran.2011, 19:12
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar ist içinde 250 yada 350 lik regal arıyorumm ama güvenemiyorum bir türlü. Burdaki bir çok üstâdım bum konularda zaten bilgili .Bana yardımcı olabilecek, önerebilecek regal var mı?

Herkes Teşekkür ederim...

Rona
29.Haziran.2011, 10:22
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar ist içinde 250 yada 350 lik regal arıyorumm ama güvenemiyorum bir türlü. Burdaki bir çok üstâdım bum konularda zaten bilgili .Bana yardımcı olabilecek, önerebilecek regal var mı?

Herkes Teşekkür ederim...

Arkadaşım aramıza hoş geldin öncelikle regallerin 350 likleri 2.el piyasasına henüz düşmedi çok nadir ihtiyaçtan satanlar oluyor ama bol miktarda 250 lik bulabilirsin henüz yeni başlıyorsan biraz maddiyata kıyıp ya çok temiz bir 2.el yada sıfır almanı tavsiye ederim tamiratla arızalarla uğraşıp bütün hevesini kaybetmemen için DD250-9B senin için biçilmiş kaftandır

telkarinn
29.Haziran.2011, 10:32
Arkadaşım aramıza hoş geldin öncelikle regallerin 350 likleri 2.el piyasasına henüz düşmedi çok nadir ihtiyaçtan satanlar oluyor ama bol miktarda 250 lik bulabilirsin henüz yeni başlıyorsan biraz maddiyata kıyıp ya çok temiz bir 2.el yada sıfır almanı tavsiye ederim tamiratla arızalarla uğraşıp bütün hevesini kaybetmemen için DD250-9B senin için biçilmiş kaftandır

Hocam çok teşekkürler. Nakit sıkıntım pek yok gibi ama çok da aşırıya kaçmadan tabi. Bende zeten büyük ihtimalle 250lik alacağım ama temiz güvenilir bir tane bulamıyorum. Hatta dün bitane bakmaya gittim içime sinmedi gittiğim boşa değdi. Belki dedim burda önerebilecek üstâdlarımız olur

falldown
29.Haziran.2011, 11:20
nakit sıkıntın yoksa 250 lik sıfır al derim arkadaşım. 350 lik 2.el ronanın dediği çok yoktur olanda sıfırından çok fazla ucuz değildir zaten.yine de karar senin tabiki de

telkarinn
29.Haziran.2011, 11:23
nakit sıkıntın yoksa 250 lik sıfır al derim arkadaşım. 350 lik 2.el ronanın dediği çok yoktur olanda sıfırından çok fazla ucuz değildir zaten.yine de karar senin tabiki de

Nakit sıkıntım yok derken şöyle söylim 4000e kadar zorlayabilirim yani. o bakımdan dedim. 250liklerin piyasası da hemen hemen o civarlar. Temiz güvenilir birinden bulsam ikinci tercihim tabi.

falldown
29.Haziran.2011, 11:36
Nakit sıkıntım yok derken şöyle söylim 4000e kadar zorlayabilirim yani. o bakımdan dedim. 250liklerin piyasası da hemen hemen o civarlar. Temiz güvenilir birinden bulsam ikinci tercihim tabi.

hmm ozaman 2. el alman daha mantıklı .bide sadece motora vereceğin parayı değil kask koruma mont gibi ekipmanlara vereceğin parayıda hesaba katmanı tavsiye ederim ufak maliyetler gibi gözüküyor ama birleşince fena para yapmıyor.

telkarinn
29.Haziran.2011, 11:39
hmm ozaman 2. el alman daha mantıklı .bide sadece motora vereceğin parayı değil kask koruma mont gibi ekipmanlara vereceğin parayıda hesaba katmanı tavsiye ederim ufak maliyetler gibi gözüküyor ama birleşince fena para yapmıyor.

Tabi ki motor için onlar da motor kadar önemli ekipmanlar olmazsa olmazlardan. Onları da düşünerek söyledim fiyatı zaten. Ekipmanı süsü püsü zaten zamanla yapılabilecek şeyler. Tabi ki topladığında küçük bir meblâ çıkmıyor ortaya 8)

nekbey
05.Temmuz.2011, 01:13
selamlar..

yaz/kış mevsim farkında araçlarda fiyat farkı olur ama sanırım motorlarda daha fazla oluyor..

250cc'yi şimdi almakla kışın almak arasında sizce ne kadar fiyat farkı olur?
misal 400TL var mıdır ..?
(2. el)

telkarinn
05.Temmuz.2011, 10:36
selamlar..

yaz/kış mevsim farkında araçlarda fiyat farkı olur ama sanırım motorlarda daha fazla oluyor..

250cc'yi şimdi almakla kışın almak arasında sizce ne kadar fiyat farkı olur?
misal 400TL var mıdır ..?
(2. el)

Çok rahat vardır bazen daha fazla bile olabiliyor.

dokin
05.Temmuz.2011, 17:31
peki sıfırda ne kadar fark eder? mesela kasım/aralık ayında 250e-9b almakla şimdi almak arasında fark eder mi?

ağfndrdm
05.Temmuz.2011, 18:50
peki sıfırda ne kadar fark eder? mesela kasım/aralık ayında 250e-9b almakla şimdi almak arasında fark eder mi?

hiç bişi farketmez sadece fiyattı zamn gelmez 0 larda o kadar

telkarinn
05.Temmuz.2011, 19:10

Sıfırlarda pek bi fark etme arkadaşında dediği gibi..İkinci ellerde fiyat değişikliği olur