PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor ön rüzgar camı arayanlar.

Teknika
29.Haziran.2011, 01:35
Regal Raptor'una ön rüzgar koruma camını arayanlar. :)
Fotoğrafta gördüğünüz ön camdan sınırlı sayıda elimde var. İlgilenen arkadaşlar için duyurulur. Pek çok Regal Raptor kullanıcısı ve hatta pek çok Cruiser / Chopper motorsiklet kullanıcısının eksoz ve arka çantadan sonra en çok aradığı ama bir türlü bulamadığı, bulsa da çok absült uçuk fiyatlara bulduğu aksesuar ön rüzgar koruma camıdır. Bunu da bildiğim için, ilgilenen arkadaşlara büyük bir sürpriz olacağına eminim. Fotoğraftaki ön koruma camı sadece 75 Tl'dir. Elimde 11 adet vardır. Ticari bir yaklaşım değil, aynı hobiyi paylaşan arkadaşlara yardımcı olma niyetli bir yazıdır. Pek çok motorsiklet aksesuarcısı da talep etmektedir. İlgilenen arkadaşlara verebilirim. Montajı çok kolay olduğu gibi, neredeyse tüm motorlara uygundur. Son derece de şık durmaktadır. Montaj aksesuarları da dahil olmak üzere çok kaliteli bir aksesuardır.
http://i52.tinypic.com/mh3nfs.jpg

Emix
29.Haziran.2011, 02:47
raptorunuzu çok beğendim bendede Riallinin bir camı vardı 25 liraya almıştım biraz büyüktü ama yakışıyorduda :) raptorum bozulunca kaldı öyle..

sizinkini görüncede benimki aklıma geldi pek bi tok,iri canlı gözüküyor kazasız belasız güle güle kullanın

Teknika
29.Haziran.2011, 08:50
Teşekkür ederim.

Evet piyasa da çok çeşitli rüzgarlıklar var. Ancak bu tipte ve bu kalite de olanlarına 300-500 Tl arasında istiyorlar. Zaten mevzu da oradan çıktı. Üstelik bazı satıcılar da çeşitli camlar var ama montaj aparatları yok ya da çok dandik.

Halbu ki, bu cam hem şık ve yüksek kaliteli, hem de aparatları her motora kolayca monte edilebilecek şekilde ve şık.

DosT
29.Haziran.2011, 14:23
Fotoğrafta gördüğünüz ön camdan sınırlı sayıda elimde var. İlgilenen arkadaşlar için duyurulur. Pek çok Regal Raptor kullanıcısı ve hatta pek çok Cruiser / Chopper motorsiklet kullanıcısının eksoz ve arka çantadan sonra en çok aradığı ama bir türlü bulamadığı, bulsa da çok absült uçuk fiyatlara bulduğu aksesuar ön rüzgar koruma camıdır. Bunu da bildiğim için, ilgilenen arkadaşlara büyük bir sürpriz olacağına eminim. Fotoğraftaki ön koruma camı sadece 75 Tl'dir. Elimde 11 adet vardır. Ticari bir yaklaşım değil, aynı hobiyi paylaşan arkadaşlara yardımcı olma niyetli bir yazıdır. Pek çok motorsiklet aksesuarcısı da talep etmektedir. İlgilenen arkadaşlara verebilirim. Montajı çok kolay olduğu gibi, neredeyse tüm motorlara uygundur. Son derece de şık durmaktadır. Montaj aksesuarları da dahil olmak üzere çok kaliteli bir aksesuardır.

Teknika ustam motoruın güzelmiş.Kazasız belasız sürmen dileğiyle.Aslında ay başından sonra belki 1 tanede ben alabilirim.Bu arada motoru parlak,temiz tutmak için hangi spreyi kullanıyorsun sır değilse paylaşır mısın ? :mrgreen:

Emix
29.Haziran.2011, 15:47
Teknika ustam motoruın güzelmiş.Kazasız belasız sürmen dileğiyle.Aslında ay başından sonra belki 1 tanede ben alabilirim.Bu arada motoru parlak,temiz tutmak için hangi spreyi kullanıyorsun sır değilse paylaşır mısın ? :mrgreen:

dostum ben bazen yıkardım köpükle yıkadıktan sonra iyice kuruduktan sonra boya koruyucusu veya cila atardım kendim veya bazende yaptığım güzel yöntemlerden biriside şu

WD-40'u motorun herbir yerine sıkarım en ince detayına kadar koltuktan tut bütük plastik parçalara hertürlü metaline kadar sürdükten sonra bi sigara içerim bitince tazzikli su ile yıkarım ve iyi bir bez ile silerim detaylı detaylı sıfır gibi oluyor :)

Teknika
30.Haziran.2011, 00:45
İnanın fotoğraflar motorun en tozlu ve pis hallerinden birinde çekilmiştir. Geziden geldiğim sırada yani.

Normal şarlar da çamurluk altlarındaki ve motor aralalarındaki toz, camur ve yağ zerreciği dahi bırakmam. Biraz piskopat tipimdir. :))) temizlik konusunda, 10 dakika biner, 10 saat temizlik yaparım. :)

Temizleme ve parlatma konusunda her defasında sıfır mikrofiber bezler ve özel temizleyicilerle parlatıcılar kullanıyorum.

HSN
30.Haziran.2011, 02:53
camda güzel motorda :) benim motorda böyle parlak fırsat buldulça silip cilalıyorum kaç bin km de acaba motor?

DosT
01.Temmuz.2011, 14:10
dostum ben bazen yıkardım köpükle yıkadıktan sonra iyice kuruduktan sonra boya koruyucusu veya cila atardım kendim veya bazende yaptığım güzel yöntemlerden biriside şu

WD-40'u motorun herbir yerine sıkarım en ince detayına kadar koltuktan tut bütük plastik parçalara hertürlü metaline kadar sürdükten sonra bi sigara içerim bitince tazzikli su ile yıkarım ve iyi bir bez ile silerim detaylı detaylı sıfır gibi oluyor :)

Tuttum bunu bir arkadaş daha WD-40 önermişti.Arka tekerleği tutan vida toklarının etrafı biraz pas tutmuş.Orayı kazıdıktan sonra macun sonrada bir boya atayım diyorum..Herlhal hoş olur. :mrgreen:

telkarinn
01.Temmuz.2011, 15:48

hocam motorun gerçekten çok güzel görünüyo.Allah kaza bela vermesin :cheesy:

Teknika
01.Temmuz.2011, 22:15
Çok teşekkür ederim herkese. Yahu ben ön cam hakkında bilgi vermek için foto koymuştum. Ama motoruma iltifat yağgı. Çok teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre ve hayırlısını versin.

dokin
01.Temmuz.2011, 22:56
:D :D :D evet teknika, camdan çok motorun ilgi gördü ama görülmicek gibi de değilki be abi, maşallahı var, kaç bin km.de motor ama sıfır gibi duruyor, hatta sıfırdan da daha iyi parlıyor! nazar değmesi kazasız belasız sürüşler.. ben motor alıcam, ön camı yok, 250e-9b düşünüyorum, bu cam onlara takılabilir mi? bir de bu cam normalde ne kadar? teşekkürler.

Teknika
02.Temmuz.2011, 22:33
Tekrar teşekkürler.:)

Bu cam neredeyse tüm motorlara takılabiliyor. Montaj aparatları her şekle giriyor. Benim motora montaj da yaklaşık 10 dakika sürdü. Montaj konusunda sorun olmuyor.

Bu cam olayı çok karışık abukm subuk fiyatlar içeriyor piyasa da. Kalite kalite ve marka marka farklılıklar gösteriyor. Ancak, bu modelde bir cama 200 - 400 Tl arası gibi abuk subuk fiyatlar istiyorlar. Ama 30 Tl'ye de camlar var. Ancak, şekil olarak çok tipsiz veya kaba camlar. Dediğim gibi bu cama en yakın cam fiyatları 200- 400 Tl arasında. Tabki süper değil. Ama gerçekten montaj apartlarının kalitesi olsun, camı olsun ve estetik tasarımı olsun, bu fiyata çok iyi bence.

Bu arada Arka ve yan çantaları Feyizoğlundan aldım. Başka hiç bir yer de kafama göre çanta bulamadım zaten. 2-3 hafta bakmadığım yer kalmadı neredeyse. Kendilerine de çok teşekkür ederim. Çok nazik ve ilgili davrandılar.

Teknika
03.Temmuz.2011, 20:57
Bugün eşimle birlikte, İstanbul ortaköy'de sabah kahvaltısından sonra boğaz gezisi ve Beşiktaş'ta da bir arkadaşa ziyaret gezisi yaptık. Daha sonra Bakırköy, Galleria'da tatlı faslı falan derken Avcılar'a yani eve geldik. Ama varya haşatımız çıktı. Resmen yorgunluktan döküldük yaa. YAŞLANMIŞIZ BİZ. 8)

Bu arada Beşiktaştayken de aklıma geldi ve motorun yeni fotolarını çekeyim dedim. Aslında bir günde o kadar yol yapınca biraz tozlanmış hali bu!

http://i51.tinypic.com/1175x7a.jpg

http://i51.tinypic.com/55fll0.jpg

ağfndrdm
03.Temmuz.2011, 23:03
abi tek tabanca takılma öyle istanbul trafiğinde yerler adamı:D bir her haftasonu topluca çıkar gezeriz eşinizide rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamımız vardır. bekeriz

telkarinn
03.Temmuz.2011, 23:15
Bugün eşimle birlikte, İstanbul ortaköy'de sabah kahvaltısından sonra boğaz gezisi ve Beşiktaş'ta da bir arkadaşa ziyaret gezisi yaptık. Daha sonra Bakırköy, Galleria'da tatlı faslı falan derken Avcılar'a yani eve geldik. Ama varya haşatımız çıktı. Resmen yorgunluktan döküldük yaa. YAŞLANMIŞIZ BİZ. 8)

Bu arada Beşiktaştayken de aklıma geldi ve motorun yeni fotolarını çekeyim dedim. Aslında bir günde o kadar yol yapınca biraz tozlanmış hali bu!

Abi gerçekten motorun duruşu bile ayrı bi asil duruyor. Tekerine taş değmesin emi....! :D
ağfndrdm'de dediği gibi bigün hep beraber güzel bir ortam yapalım

Teknika
03.Temmuz.2011, 23:26
Yavv evet yaa. Bugün abartısız yol boyunca 300-500 motor görmüşümdür. Açıkçası bu sene en çok motoru bugün gördüm. Çünkü uzun zamandır ilk kez bu kadar güzel hava oldu. Millet de haklı.

Ama büyük çoğunluk he ya tek ya da 2 motor geziyordu. Anlaşılan kimse organize olamadı. Mesela haftaya gene aynı yer de buluşabiliriz. Ortaköy girişinde ana cadde üzerinde Suadiye Marmaris Cafe'de. Sınırsız kahvaltı tabağı ve çay dahil sadece 7 Tl. kişi başı ve motoru oturduğunuz masanın önünde bırakabiliyorsunuz. Yol kenarında tam Cafe'nin önünde 1 Mt'lik çizgi dışı girinti var Cafe'nin önünde. Hem yiyecekler güzel. Hem ilgi ve alaka güzel. Hem mekan güzel. Hem de ortaköyün tam kalbinde gelen geçeni seyrediyorsunuz. Tabi motor da önünüzde olunca hafiften hava da olmuyor değil. 8)

Haftaya pazar uygunsa ve kısmetse, dediğim yerde buluşabiliriz. Organizasyonu yapın!

telkarinn
03.Temmuz.2011, 23:53
Yavv evet yaa. Bugün abartısız yol boyunca 300-500 motor görmüşümdür. Açıkçası bu sene en çok motoru bugün gördüm. Çünkü uzun zamandır ilk kez bu kadar güzel hava oldu. Millet de haklı.

Ama büyük çoğunluk he ya tek ya da 2 motor geziyordu. Anlaşılan kimse organize olamadı. Mesela haftaya gene aynı yer de buluşabiliriz. Ortaköy girişinde ana cadde üzerinde Suadiye Marmaris Cafe'de. Sınırsız kahvaltı tabağı ve çay dahil sadece 7 Tl. kişi başı ve motoru oturduğunuz masanın önünde bırakabiliyorsunuz. Yol kenarında tam Cafe'nin önünde 1 Mt'lik çizgi dışı girinti var Cafe'nin önünde. Hem yiyecekler güzel. Hem ilgi ve alaka güzel. Hem mekan güzel. Hem de ortaköyün tam kalbinde gelen geçeni seyrediyorsunuz. Tabi motor da önünüzde olunca hafiften hava da olmuyor değil. 8)

Haftaya pazar uygunsa ve kısmetse, dediğim yerde buluşabiliriz. Organizasyonu yapın!

Güzelmiş abi..7tl de bişey değil açıkcası...ayarlayalım kısmet olursa kaçalım...ama benim işi de unutmayalım tabi abi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dokin
03.Temmuz.2011, 23:55

böyle şeyler yazıonuz yazıonuz imreniyoruz burada. neyse, bu h.içi motor işini halletmek istiyorum artık. bu güzel ve keyifli gezilerde artık yerimi almalıyım. motorumu alırsam eğer ben varım!

telkarinn
03.Temmuz.2011, 23:57
böyle şeyler yazıonuz yazıonuz imreniyoruz burada. neyse, bu h.içi motor işini halletmek istiyorum artık. bu güzel ve keyifli gezilerde artık yerimi almalıyım. motorumu alırsam eğer ben varım!

İnş...bi an önce alda gel aramıza :D

Teknika
05.Temmuz.2011, 23:47
Beyler çok özel bir havalı korna taktırıyorum bu hafta. Ama öyle minibüsçü ya da taksici kornası gibi değil. Bir kaç değişik şekilde ses verebilen ve son derece minik 2 üniteli üstelik. Bu arada sıfır. İkinci elde değil. Kutusunda. Taktırınca buraya ses kaydı ya da video ekleyeceğim.8)

Ama Manyak bir şey!

dokin
06.Temmuz.2011, 01:22
nerden alıyorsun ve ne kadar?

telkarinn
06.Temmuz.2011, 03:02
Beyler çok özel bir havalı korna taktırıyorum bu hafta. Ama öyle minibüsçü ya da taksici kornası gibi değil. Bir kaç değişik şekilde ses verebilen ve son derece minik 2 üniteli üstelik. Bu arada sıfır. İkinci elde değil. Kutusunda. Taktırınca buraya ses kaydı ya da video ekleyeceğim.8)

Ama Manyak bir şey!

Sabırsızlıkla Bekliyoruz ....Ne kadara taktırıyorsunn ?

Teknika
06.Temmuz.2011, 09:18
Pertekler Motor'dan anlaşırsak 50.- Tl'ye alacağım.

telkarinn
06.Temmuz.2011, 10:29
Pertekler Motor'dan anlaşırsak 50.- Tl'ye alacağım.

iyiymişşş....videosunu atacaksın umarım sesin... biz de dinleyelim. Seversek bizden de yapanlar olabilir yani 8)

Teknika
08.Temmuz.2011, 23:21
Kornalar büyük geldi. Neyse başka bir seçenek olursa haber veririm.

Yahu bu arada Ortaköy Kahvaltısı ne oldu? 5-10 motor olursak süper olur.

telkarinn
08.Temmuz.2011, 23:51
Kornalar büyük geldi. Neyse başka bir seçenek olursa haber veririm.

Yahu bu arada Ortaköy Kahvaltısı ne oldu? 5-10 motor olursak süper olur.

Ne oldu taktırmadın mı kornaları hocam ?

Teknika
09.Temmuz.2011, 08:18
Kornalar güzel de, takacak yer bulamadık motorda. ön tarafta simit çanta var. Ayrıca amortisörün esnekliğinden dolayı sert bir çukura girince de kornanın vurma ihtimali vardı. diğer yerlere zaten sığmadı. Koruma demirine takılabilirdi ama oraya da ben istemedim. Çok kıroca dururdu çünkü.

Kahvaltı ne oldu? Ortaköy kahvaltısına gelen yok mu?

telkarinn
10.Temmuz.2011, 20:47
Kornalar güzel de, takacak yer bulamadık motorda. ön tarafta simit çanta var. Ayrıca amortisörün esnekliğinden dolayı sert bir çukura girince de kornanın vurma ihtimali vardı. diğer yerlere zaten sığmadı. Koruma demirine takılabilirdi ama oraya da ben istemedim. Çok kıroca dururdu çünkü.

Kahvaltı ne oldu? Ortaköy kahvaltısına gelen yok mu?

Abicimm bu ön cam olayını nasıl halledicez ? Var mı elinde ?

Teknika
10.Temmuz.2011, 22:46
Şu an kalmadı. Ama büyük bir ihtimalle 1 hafta içinde tekrar gelecek 3-4 tane daha.

Bu arada bugünkü kahvaltı yalan oldu. Kimse ne aradı ne sordu. :(

Bende sabah erkenden çıktım bastım gittim boğaza. :evil:

Bir kaç da foto çektim gene tabi. Yalnız bugün çok sıcak olur diye montu giymediydim onun yerine dirseklikleri giydim. Akşamüstü dönünce çok amele bir şekilde, hem de dirsekliklerin iziyle yandığımı gördüm. O fotoyu koymuyorum buraya. :p Sakın siz aynı hatayı yapmayın. :lol:

http://i51.tinypic.com/2588ewy.jpg

telkarinn
10.Temmuz.2011, 22:48
Şu an kalmadı. Ama büyük bir ihtimalle 1 hafta içinde tekrar gelecek 3-4 tane daha.

Bu arada bugünkü kahvaltı yalan oldu. Kimse ne aradı ne sordu. :(

Bende sabah erkenden çıktım bastım gittim boğaza. :evil:

Bir kaç da foto çektim gene tabi. Yalnız bugün .ok sıcak olur diye montu giymediydim onun yerine dirseklikleri giydim. Akşamüstü dönünde çok amele bir şekilde hem de dirsekliklerin iziyle yandığımı gördüm. O fotoyu koymuyorum buraya. :p Sakın siz aynı hatayı yapmayın. :lol:

http://i51.tinypic.com/2588ewy.jpg

Yapma bee abicim..Elimde var demiştin sorduğumda. Baya niyetlenmiştim. Neyse hayırlısı o zaman. Geldiğinde ayırtır mısın bana ?

Teknika
10.Temmuz.2011, 22:50
Hafta sonu gelecek tekrar son kez 3-4 tane heralde. O zaman haber veririm tekrar gene.

telkarinn
10.Temmuz.2011, 22:51
Tamam o zaman haber verirsin sevinirim abi. Ben bi tanesine talibim yani. Sallama filan değil... :mrgreen:

Teknika
10.Temmuz.2011, 23:28
Ok! Sorun yok. Fotoyu, camı daha detaylı tekrar gör diye ekledim zaten.

telkarinn
10.Temmuz.2011, 23:30
Gördüm abi sağol. Geldiğimde eğer müsait olursan hem bi çayını içeriz hem değerli bilgilerinden faydalanmış oluruz

ağfndrdm
12.Temmuz.2011, 00:23
teknika abi yazmışsın durmuşsun didinmişsin ama haftasonu kahvaltı isteğin güme gitmiş .abi iyi niyetli oldğunu duşunerek yola çıkıyorum ve öyle devam edecem .ilk olarak bu haftasonu herkese tesr günlere denk geldi ve dışarı çıkamadık kimi şehirdışında kimi triplerde kimin sınavı zatı zurtu hernyese .babacm maden böyle bi neyetin var isteğini bburda ezme yeni bir topik açık isteğini oradan dile getir .zten hepimiz gezmeye hevesli admlarız haa istediğn yer olmaz başka yer olur ama buluşruz herneyse bende bizzat arada gezi organize ediyorum takipci olursan kaçırmassın sağlıcakla kal

Teknika
12.Temmuz.2011, 00:40
Aynen dediğin gibi oldu. Ben bu hafta sonu topluluk buluşuruz diye bayağı bir ümit etmiştim. Ok. Gezi olursa siz bana da haber verin o zaman. Ama aslında Ortaköy de kahvaltı teklifi fena değildi gene söylüyorum. Üstelik kişibaşı full kahvaltı çay dahil 7 Tl herkes için makul de bir rakkam dı. Heleki yer ortaköy ve boğaz olunca. Üstelik gezi için de her yere kayılabilecek bir yer.

Atahualpa
01.Ağustos.2011, 19:37
Elinize cam ulaştı ise irtibat bilgilerinizi yollar mısınız ?

Teknika
01.Ağustos.2011, 20:26
Bu hafta sonuna kadar bekliyorum. Bir kaç isteyen arkadaş daha var.

Alpay
02.Ağustos.2011, 03:25
Evet Haberlerinizi bekliyoruz :)

telkarinn
18.Ağustos.2011, 17:29
Bizim teknika abiden ses seda çıkmadı... :(

Teknika
18.Ağustos.2011, 22:16
Kesin olarak satın almak isteyenler bana mesaj atsınlar. Bu Cumartesi son 4 Adet gelecek. Başka da yok artık. Lütfen Topic'İn başındaki fotoğrafları iyi inceleyin. Kesin siparişi verdikten sonra almayanlar, beni zor durumda bırakır. Zaten başka da yok.

telkarinn
19.Ağustos.2011, 01:00
Mesaj attım size. Haberdar ederseniz sevinirim. İsterseniz numara mı da yazayım bi sorun odluğunda ulaşirsınız zahmet olmazsa Tel no 0542 57 57 647

Teknika
19.Ağustos.2011, 20:05
Ön camlar geldi. Almak isteyen bana ulaşabilir.

Bu arada bugün B sınıfı ehliyetime ek olarak B+A2 ehliyetimi resmen teslim almış bulunmaktayım.8) Bugün sevinçten güzel bir boğaz gezisi yaptım. :cheesy:

Teknika
20.Ağustos.2011, 00:42
Son 2 adet. Sonra darılmaca yok.

CELİL
22.Ağustos.2011, 09:08
Ön camlar geldi. Almak isteyen bana ulaşabilir.

Bu arada bugün B sınıfı ehliyetime ek olarak B+A2 ehliyetimi resmen teslim almış bulunmaktayım.8) Bugün sevinçten güzel bir boğaz gezisi yaptım. :cheesy:
ehliyetin hayırlı olsun güle güle kullan 8)

Teknika
23.Ağustos.2011, 00:03
Sağolasın amirim. :)

serdarozgec
12.Eylül.2011, 00:41

hocam motorun gerçekten çok güzel görünüyo.Allah kaza bela vermesin :cheesy:

Ayni motordan bende de var. 2 gun once aldim. Ilk motorum. Amacim pratik yapmak. Gelistirmek. Umarim kazasiz gelistirebilirim. Benim yan cantalar orjinalleri. Senin cantalara dikkat ettimde, acaba seninkiler mi ters yoksa benimkilermi..

http://i52.tinypic.com/149sj5v.jpg

CELİL
12.Eylül.2011, 09:42
Merhaba serdar
senin çantalar ters ama senin böyle hoşuna gidiyorsa sorun yok 8)

onurbahattin
28.Nisan.2013, 17:19

konu açılalı baya bir süre olmuş ama bu ön camdan şuan temin etme şansım varmı yada nerde satılıyor markası modeli nedir?

Besim
28.Nisan.2013, 18:15
Ben haftalardır arıyorum o ön camı ama maalesef yok :shock:

Erkan 28
28.Nisan.2013, 18:19
Bir kıyak daha yapayım :mrgreen:

Almak isteyen arkadaşlar olursa İzmir grubundan biri ile bağlantıya geçilir ve görmesi ve incelemesi için rica edilebilir, Bence E9-b ler için mükemmel uyum sağlar. haberiniz olsun :mrgreen:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-chopper-cam-on-cam-marka-uyumlu-kargo-bizden-118743483/detay

REALİST
28.Nisan.2013, 18:39

Almak isteyen arkadaşlar olursa İzmir grubundan biri ile bağlantıya geçilir ve görmesi ve incelemesi için rica edilebilir, Bence E9-b ler için mükemmel uyum sağlar. haberiniz olsun :mrgreen:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-chopper-cam-on-cam-marka-uyumlu-kargo-bizden-118743483/detay

Besim nerdesin ver siparişi bekleme....

Besim
28.Nisan.2013, 18:50
Bu da güzel ama bağlantı ayakları uyarmı bilemeyiz ki adam telefonda yazmamış :(

İzmir den hayır sever arkadaşlar :) varmıdır bakıp 9b ye uyar uymaz diyebilecek birisi acaba :)

onurbahattin
28.Nisan.2013, 18:52

Benim rr bobber da olur sanırım kibar bir rüzgarlık eğer bağlantı kurulursa bende almak isterim

Erkan 28
28.Nisan.2013, 22:16
Her gidona uyumlu ama bağlantı demirleri ince olduğundan başka bir bağlantı demiri yapmak gerekiyor çünkü aşırı rüzgarda eğilme yapabiliyor. (aynı bağlantı demirleri vardı bende :mrgreen: ) bağlantı demiri yapmak veya yaptırmakta zor değil:mrgreen:

http://n1304.hizliresim.com/18/w/mk9z6.png (http://bit.ly/c25MCx)

CELİL
28.Nisan.2013, 23:02
bugün incirlide beklerken bir adam geldi ben bu motorlara ön cam yapıyorum tanesi modeline göre 25 ila 40 tl dedi yeri çağlayandaymış kartını verdi amaaaa
sadece cam yapıyormuş bağlantı ayakaları yokmuş alan kendi ayakları kendi bulmak durumunda isteyene numarasını yazabilirim 8)

onurbahattin
29.Nisan.2013, 23:31
arkadaşlar bende araştırıyorum bir iki yeri aradım gelecek dediler şöyle kibar hoş sağlam birşey bulursam burda paylaşıcam...