PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal 250 yada 350cclik arıyorum arkadaşlar. İst

telkarinn
29.Haziran.2011, 10:52
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar ist içinde 250 yada 350 lik regal arıyorumm ama güvenemiyorum bir türlü. Burdaki bir çok üstâdım bu konularda zaten bilgili .Bana yardımcı olabilecek, önerebilecek regal var mı?

Herkes Teşekkür ederim...

falldown
29.Haziran.2011, 11:27
arkadaşım aynı konuyu farklı bi başlıkta daha açmışsın kopyalayıp yapıştrmışsın.yanlış anlama ama başlık kirliliği yapmayalım istersen. böylelikle anasayfadaki son yazılanların başlıkları kaynamamış olur üyeler girdiğinde direk ulaşabilirler. umarım yanlış anlamassın beni..

snsl66
29.Haziran.2011, 11:29
istersen benim motora bakabilirsin. sahibinden.com'a da vermiştim. ilan numarası #30606139 oradaki fiyattan epey düşeceğim ama o konuyu burda konuşmayalım. görmek denemek istersen haberdar et.

telkarinn
29.Haziran.2011, 11:35
arkadaşım aynı konuyu farklı bi başlıkta daha açmışsın kopyalayıp yapıştrmışsın.yanlış anlama ama başlık kirliliği yapmayalım istersen. böylelikle anasayfadaki son yazılanların başlıkları kaynamamış olur üyeler girdiğinde direk ulaşabilirler. umarım yanlış anlamassın beni..

Hocam farklı yerlerde açtım konuyu. Sıkıntı olacağını düşünmedim. Tabi ki başkalarının hakkına girmemek lazım. Ama farklı yerlerde açtığım için sorun olacağını düşünmedim. Site kurallarını yeni yeni öğreniyoruz. Estagfurullah yanlış anlayacak birşey yok. Dostça bir uyarı 8)

telkarinn
29.Haziran.2011, 11:36
istersen benim motora bakabilirsin. sahibinden.com'a da vermiştim. ilan numarası #30606139 oradaki fiyattan epey düşeceğim ama o konuyu burda konuşmayalım. görmek denemek istersen haberdar et.

Hocam bakıyorum şimdi.

telkarinn
30.Haziran.2011, 10:47
Sonun da yeni motoruma kavuştum. snsl66 nickli kardeşimden aldığım yeni raptorum inş hayırlı olur

CELİL
30.Haziran.2011, 10:53
Alana satana hayırlı olsun kazasız belasız keyifle binnazar 8)

telkarinn
30.Haziran.2011, 10:56
Alana satana hayırlı olsun kazasız belasız keyifle binnazar 8)

Çok teşekkürler abi. Allah kazasız binmeyi nasip etsin cümlemize 8)