PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD-100 Hakkında Okey Derseniz Bu hafta alıcam ?

22sfen
04.Temmuz.2011, 22:52
Arkadaşlar Motor kullanmak için can atıyorum ama kız arkadaşım ve ailem buna tamamen karşı o yüzden işe gidip gelmeye (15 km hafif yokuşlu ) az yakan şehir içi motor arıyorum ve cüsseli biri oldugum için (105 kilo) bu motorda aradıgımı bulabilcegimi zannediyorum motora başlamak için felan degil beylikdüzünden floryaya gidip gelmeye alet olsun yeter mantıgıyla alıcam motor beni taşır mı ? yokuş çekişi nasıl ? küçük bişiymi yoksa 250 cc motor larla aynı ebattamı ? yakıt km basına nekadar yakıyor ortalama bu tarz soruları yanıtlarsanız çok sevinirim çünkü nette cok arattım ama tam bilgi malesef bulamadım almalımıyım ?

MaRCoS
04.Temmuz.2011, 23:27
bana kalırsa 100lüğe hic bulaşma sonra pişman olursun, 250cclik al gerektiğinde iki kişi vur istediğin yerlere..

bu arada kendini bi tanıtsaydın güzel olurdu

22sfen
04.Temmuz.2011, 23:48
eywallah arkadaşım samet adım , Atatürk havalimanında uçak teknisyenligi yapıyorum ve beylikdüzünde oturuyorum 23 yaşındayım ;) aranıza katılmadım henüz inşallah motorumu alıp raptor cu olursam katılıcam ve ozman detaylı bi şekilde tanışırız.

benim şartlarım 100 lügü gerektirdigi için 100cc alıyorum 250 veya 350 cc benim için ne getirebilirki vitesli tecrübem yok sonra aldıktan sonra sokak aralarında 2 3 hafta onu ogrenmek için gezcek vaktimde yok agır motor süremem diye korkuyorum yoksa gider 350 daytona alırım parasında degilim ama agır motor donerken yatıramam felan bi tur atmadan konuşmakta istemiyorum ama sürdügüm tek vitesli motor kanuni 200racer dı ve ogrendikten sonra patladım :) benim amacım işe gidip gelmek yoksa büyük motor büyük güc degil .

ağfndrdm
05.Temmuz.2011, 00:12
eywallah arkadaşım samet adım , Atatürk havalimanında uçak teknisyenligi yapıyorum ve beylikdüzünde oturuyorum 23 yaşındayım ;) aranıza katılmadım henüz inşallah motorumu alıp raptor cu olursam katılıcam ve ozman detaylı bi şekilde tanışırız.

benim şartlarım 100 lügü gerektirdigi için 100cc alıyorum 250 veya 350 cc benim için ne getirebilirki vitesli tecrübem yok sonra aldıktan sonra sokak aralarında 2 3 hafta onu ogrenmek için gezcek vaktimde yok agır motor süremem diye korkuyorum yoksa gider 350 daytona alırım parasında degilim ama agır motor donerken yatıramam felan bi tur atmadan konuşmakta istemiyorum ama sürdügüm tek vitesli motor kanuni 200racer dı ve ogrendikten sonra patladım :) benim amacım işe gidip gelmek yoksa büyük motor büyük güc degil .

aramıza hoş geldin semet tavsiyem 100 luk değilde 250 9 b ler dir çünkü fazla bi fark yoktur sürüş açısından arasında vitesi motorda sürdüm diyorsan bulaşma 100 lüklere haa yok illa böyle dersen 125 cc lik su sağutmalı regalleri tavsiye ederim boyundan büyük işler yapan bir motordur şaşırtır sahini

MaRCoS
05.Temmuz.2011, 11:02
samet şuan duyduğuma göre 100lük motor üretimi durmuş, çok arıza veren bir motor 100lük iyi geliştirememişler, kapasitesi düşük olduğu için hafif yüklenmelerde motor sorunlar vermeye başlıyor, 2-3 tane 100lük kullanan arkadaşla konuştum hiç biri memnun değilller, 250lik almayı düşünüyorlar, yinede sen bilirsin kullanan arkadaşlara bir sor.

22sfen
05.Temmuz.2011, 13:57
Arkadaşlar hepiniz saolun bugün vazgeçtim gibi 100 lükten tavsiye eden kimseyi goremeyince tabi :)

ağfndrdm (http://www.raptorriders.net/forums/member.php?u=3594) kardeş 125 cc demişsin bak bu uygun biraz inceledim bakıcam inşallah uyarsa h.sonu bakmaya gidicem motor satın alırken nerelere gitmeliyim regali satan servisli bayiler. nerelerde ?

dokin
05.Temmuz.2011, 18:01
merhaba 22sfen, aramıza hoşgeldin. ben de sıfır motor alıcam, sağa sola bakıyorum. genellikle internette hep köksallar motorsiklet var, fiyatları da diğer bayiilere göre daha uygun. ama gerçekçiliğini bilmiyorum int.te öyle:))

ağfndrdm
05.Temmuz.2011, 18:49
Arkadaşlar hepiniz saolun bugün vazgeçtim gibi 100 lükten tavsiye eden kimseyi goremeyince tabi :)

ağfndrdm (http://www.raptorriders.net/forums/member.php?u=3594) kardeş 125 cc demişsin bak bu uygun biraz inceledim bakıcam inşallah uyarsa h.sonu bakmaya gidicem motor satın alırken nerelere gitmeliyim regali satan servisli bayiler. nerelerde ?

sefaköyde motorlan e vardır kesin ve kadıköy motosikletçim de bi ihtimal olabilir

falldown
06.Temmuz.2011, 15:35
arkadaşlar bişeyi düzeltmek ve eklemek istiorum.yanlış anlaşılma olmasın. rr larda 125 lik ve 150 lik hava soğutmalıdır.250 ve 350 likler sıvı soğutmalıdır.

junior_ta
14.Temmuz.2011, 14:21
Bence Temiz Bir RR 100 Lük Güzel Bir Motor Yakıtı Çok Az Sağlıklı Bir Tane Bulursan Bence Al Ben kullanıyorum Çok Memnunum Güzel Motor 5 Yıldan Beri Sadece Egsoz,Balatalar Değiştirdim.Ama Km 4905 De xD