PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal etiket

mslmchc
06.Temmuz.2011, 00:45
Arkadaşlar motorun ustundeki regal sitiker ları cıkarmanın yolu varmı?
ve cıkınca iz kalıyormu ?
bilgisi olan arkadslar yardım edebilirimi? TEŞEKKÜRLER....

falldown
06.Temmuz.2011, 12:20
walla benimkinde boyadan sonra sticker onun üstünede cila atmışlar.tahminen tüm modelleri bu şekilde yapmışlardır :D airbrush yerine.ucuz ama akıllıca:D kısaca sökmek için cilayı attırman gerekiyo.sökerken stickerın kendi yapışkanı boyaya zarar vermez ama cilayı kagıdı emip öyle yapışmışsa ki tahminen öyledir :D boyayıda sökmeye çalışır stickerı çıkarmaya çalışınca diye düşünüyorum.

MaRCoS
06.Temmuz.2011, 12:33
benim motorda yan nikelaj kapaktaki daytona yazısını sıcak suyla yavaş yavaş cıkardım, ama benzin deposunun üstündeki nasıl çıkar bilmem :D

falldown
06.Temmuz.2011, 12:56
benim motorda yan nikelaj kapaktaki daytona yazısını sıcak suyla yavaş yavaş cıkardım, ama benzin deposunun üstündeki nasıl çıkar bilmem :D

benimkinin yan kapakları naylon :D mika gibi bişe siyah ve kartal kabartma şeklinde siyah :D yakından bakmayınca kartal belli bile olmuo :D tahminimce diğer modellerdede mikadır ama aynalar gibi nikalajlı duruodur ve direk üstüne sticker vurmuşlardır o yüzden çıkmıştır sıcak suyla diye düşünüorum:D

ağfndrdm
06.Temmuz.2011, 19:24
abi eğer sitikırsa sucak suyla cıkar yok boyo üstüne cilaliysa hiç ugraşma elinde kalır valla:D ama bi siyah oje iş görebilir kim bilir

mslmchc
06.Temmuz.2011, 23:39
abi eğer sitikırsa sucak suyla cıkar yok boyo üstüne cilaliysa hiç ugraşma elinde kalır valla:D ama bi siyah oje iş görebilir kim bilir

cila altıbda ogrendim bugunbaktım 8) bulasmıycam hic8)

DosT
08.Temmuz.2011, 02:02
Yav bence orjinali güzel duruyor.Neden çıkarmak istiyorsunuz ki ? :) Bu arada bir sitede görmüştüm.Motosikletin grenaj bölümlerine çok sağlam dövmeler yapıyorlar.Türkiyede yapan ender yerler varmış.Şuan siteyi bulamadım.Bulunca bir kaç foto atarım.Ben çok beğenmiştim.Mükemmel şeyler vardı.. Bilen varsa paylaşırsa güzel olabilir.Fikir alış verişi yaparız en azından.

falldown
08.Temmuz.2011, 09:51
Yav bence orjinali güzel duruyor.Neden çıkarmak istiyorsunuz ki ? :) Bu arada bir sitede görmüştüm.Motosikletin grenaj bölümlerine çok sağlam dövmeler yapıyorlar.Türkiyede yapan ender yerler varmış.Şuan siteyi bulamadım.Bulunca bir kaç foto atarım.Ben çok beğenmiştim.Mükemmel şeyler vardı.. Bilen varsa paylaşırsa güzel olabilir.Fikir alış verişi yaparız en azından.

airbrush çalışması onlar. benim bildiğim tt custom choppers diye bi yer vardı mecidiyeköyde yıllar önce görmüştüm :D eminim daha başka yerlerde vardır. uygun fiyata yapıcak :D ama yinede bizim motorlar için masraflı iş kalır diye düşünüyorum.
sticker(logo) konusuda bence zevk meselesi kimisi hoşlanır kimisi istemez. mesela ben ilerde heryerini siyah mata boyamayı düşünüorum iiiiyice paslanınca orası burası.

mslmchc
09.Temmuz.2011, 00:41
Ben seleyi tek kislik yaptim. Beni gezdir beni gezdir diyenlerden sikildum: -) hem acemiyim hemde oo mesuliyeti alamam diye degiatirdim seleyi. Bence boyle tek kisilk daha guzel oldu. Ama camurluk cok bos gorunuyor onun icin guzel bir sitkr bulursam yapistircam. Depo uzerinde ayni sekilde tabi. Rlle grafik yaptirmak cok pahali olabilir ve gereksiz bu motor icin. Bence. ... guzel stkirlar satan yerler bilen varsa paylasirsa sevinirim. ..