PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rr 250 yan çanta demiri arıyorum

Alpay
07.Temmuz.2011, 00:53
Merhaba Arkadaşlar

rr için sol yan çanta demiri arıyorum. yardımlarınızı beklerim.
( Ali ustaya sordum tek yok çifti 200 tl dedi )

telkarinn
07.Temmuz.2011, 11:29
Merhaba Arkadaşlar

rr için sol yan çanta demiri arıyorum. yardımlarınızı beklerim.
( Ali ustaya sordum tek yok çifti 200 tl dedi )

ÜStâd bu yan çanta demiri dediğin çantaların altında sağa sola kaymasını engelleyen demirler değil mi? Onları diyorsun demi

Alpay
07.Temmuz.2011, 12:46
evet dostum benim fotoda gözüküyor arka kırmızı çantanın altındaki demir

telkarinn
07.Temmuz.2011, 12:59
evet dostum benim fotoda gözüküyor arka kırmızı çantanın altındaki demir

Pek net olmamakla birlikte görüyorum. O demirlerden bende düşünüyordum. Vala fiyatı duyunca ağzım açık kaldı. o kadar pahalı mı o demirler yaa :cry:

Alpay
07.Temmuz.2011, 13:30
:) bende fiyatı duyunca kulaklarım çınladı bulamazsam kaynak yaptırıcam valla böylede kötü olucak ama napalım :)

telkarinn
07.Temmuz.2011, 13:39
:) bende fiyatı duyunca kulaklarım çınladı bulamazsam kaynak yaptırıcam valla böylede kötü olucak ama napalım :)

Vala çınlamayı bırak zonkluyo kulağım :D O kadar olur mu yaa onlar.. Bende onlardan almayı düşünüordum gösterişli duruyo motor. ama bu fiyatta desene suya düştü. Her yeri araştırdın mı peki Belki orası yüksek çekmiştir fiyatı

Alpay
07.Temmuz.2011, 13:42
Vala çınlamayı bırak zonkluyo kulağım :D O kadar olur mu yaa onlar.. Bende onlardan almayı düşünüordum gösterişli duruyo motor. ama bu fiyatta desene suya düştü. Her yeri araştırdın mı peki Belki orası yüksek çekmiştir fiyatı

:) araştırmadım hiç açıkçası bakmak lazım

telkarinn
07.Temmuz.2011, 13:56
:) araştırmadım hiç açıkçası bakmak lazım

Bence de araştırmak lazım...Adamın söylediği çok yüksek bi meplâa.. oturur kendim yaparım :D belki fırsattan istifade çekmiştir fiyatı.. Daha uygun mutlaka bulunur daha cüzî meblaya

dokin
07.Temmuz.2011, 23:30
bence çifti 80tl bile çok bırak 200ü:D ne alıyorum lan, çantalar o kadar değil. bir demirci ustasına gider, tarif edr ölçüleri veririm ennn falza 40/50tl.ye malederim.. ben de düşünüyorum arkadaşlar, buradan haberleşelim paylaşalım.. teşekkürler kolay gele.

telkarinn
07.Temmuz.2011, 23:32
bence çifti 80tl bile çok bırak 200ü:D ne alıyorum lan, çantalar o kadar değil. bir demirci ustasına gider, tarif edr ölçüleri veririm ennn falza 40/50tl.ye malederim.. ben de düşünüyorum arkadaşlar, buradan haberleşelim paylaşalım.. teşekkürler kolay gele.

Aynen şef..Vala demirciye 50 tl versem en kıralını yapar kanımca...Bu hafta sonu araştıracam ben. İşte güçten bi türlü hafta içi gidemiyorum bakmaya..hafta sonu bakıcam inş. Haberleşelim

falldown
08.Temmuz.2011, 10:00
alpay arkadaşım işçiliği iyi olan bi ustaya kaynak yaptır. kagıt kalınlığında kaynak yapabilen ustalar var.tabi kaynak çeşidine görede değişiyor bu. internetten araştıır istersen yanlış hatırlamıosam argon kaynağı diye farklı bi kaynak vardı yanlız sadece aisi (paslanmaz)leremi atılabilir emin deilim.sonrada git bi ustaya attığı kaynakları incele içine sinerse ooraya yaptır sinmesse başka yer ara o kadar para boşuna verme derim ben..

Alpay
08.Temmuz.2011, 12:26
teşekkür ederim sanırım bana kaynak yolları gözüktü :)

telkarinn
08.Temmuz.2011, 12:28
teşekkür ederim sanırım bana kaynak yolları gözüktü :)

Ben yarın bakıca biraz. Eğer sen uygun bulursan haberleşelim üstad. hatta msn de ekle istersen kullanıyorsan eğer love_man_241@hotmail.c

Alpay
08.Temmuz.2011, 12:50
Ben yarın bakıca biraz. Eğer sen uygun bulursan haberleşelim üstad. hatta msn de ekle istersen kullanıyorsan eğer love_man_241@hotmail.c

Ok paşam haberleşelim ekliyorum msn ye seni :)

dokin
08.Temmuz.2011, 21:03
alpay merhaba, abi ben de yan çanta arıyordum. bugün kadıköydeki köksallar motora gittim motor bakmak için ama çantaları sormak aklımda gelmedi :)) malum motorları görünce aklım başımdan gitti zaten:D her neyse, ptesi salı tekrar gidicem, olmadı haberleşeriz. msn adresini ben de ekliyorum, yarın bakmaya gittikten sonra konuşuruz. kolay gelsin ;)

telkarinn
08.Temmuz.2011, 21:05
alpay merhaba, abi ben de yan çanta arıyordum. bugün kadıköydeki köksallar motora gittim motor bakmak için ama çantaları sormak aklımda gelmedi :)) malum motorları görünce aklım başımdan gitti zaten:D her neyse, ptesi salı tekrar gidicem, olmadı haberleşeriz. msn adresini ben de ekliyorum, yarın bakmaya gittikten sonra konuşuruz. kolay gelsin ;)

Olur bana uyar. Bende yarın sirkeci tarafını bi daha gezecem.Birisi getirecekti yeni model.Ona bakıcam.Haberleşiriz. Bu arada msn ekleyenler msnsini de mesaj olarak atsın da bana bende eklim. Yeni msn sürümlerinde davet gelmiyor. Göremiyorum o yüzden

dokin
08.Temmuz.2011, 21:45
Olur bana uyar. Bende yarın sirkeci tarafını bi daha gezecem.Birisi getirecekti yeni model.Ona bakıcam.Haberleşiriz. Bu arada msn ekleyenler msnsini de mesaj olarak atsın da bana bende eklim. Yeni msn sürümlerinde davet gelmiyor. Göremiyorum o yüzden
dkinsun@hotmail.com - Doğukan - İstanbul/Fatih'ten..

telkarinn
08.Temmuz.2011, 22:06
dkinsun@hotmail.com - Doğukan - İstanbul/Fatih'ten..

Eyvallah ekledim şimdi ;)

telkarinn
09.Temmuz.2011, 23:36
bu heybe demirleri hakkaten çok paraymış yaaa. Bugün şirinevlerde hudson deri diye bir yer var orada sordum 65 euro dedi yaaa..Şok oldum.Bize kaynakçı yolu görünüyor sanırım :( :( :( :(

slamdunk_tr
18.Temmuz.2011, 17:33
Arkadaşlar,

Bu çanta demirlerini satan bildiğiniz bayii veya motosiklet dükkanı var mıdır?
Hiç bir yerde bulamadım. Motor dd 250e 9b.

telkarinn
18.Temmuz.2011, 17:43
Arkadaşlar,

Bu çanta demirlerini satan bildiğiniz bayii veya motosiklet dükkanı var mıdır?
Hiç bir yerde bulamadım. Motor dd 250e 9b.

Kardeşim şirinevlerde hudson deri var orada vardı regal uyumlu getirtiriz demişlerdi ama biraz uçuk fiyat çekiyorlar...Söylim

CELİL
18.Temmuz.2011, 17:50
emre ltd de orjinal korumalı çanta demiri var çantayla birlikte 160tl gibi hatırlıyorum sadece demiride satarlar 8)

telkarinn
18.Temmuz.2011, 17:57
emre ltd de orjinal korumalı çanta demiri var çantayla birlikte 160tl gibi hatırlıyorum sadece demiride satarlar 8)

vayy bana kaç yere sordum adam sadece demirlere 140 tl gibi fiyat çekti yanlış hatırlamıyorsam...Hemen giderim emreye :D zaten çantam da yok :cheesy: araştırmak lazım

Teknika
19.Temmuz.2011, 01:35
Emre'deki çantalar o sert bordo boyalı olan tipsiz duran çantalardan. O metal montaj aparatları da sadece o çantalara uyuyor. Başka çantalara olmuyor. Yani Yanlış alarm. :lol:

telkarinn
19.Temmuz.2011, 02:50
Emre'deki çantalar o sert bordo boyalı olan tipsiz duran çantalardan. O metal montaj aparatları da sadece o çantalara uyuyor. Başka çantalara olmuyor. Yani Yanlış alarm. :lol:

Dandik bişey yani...Eyvallah

CELİL
19.Temmuz.2011, 10:06
çantalar plastik dogru fakat demirlere her türlü deri çanta montajı uyuyor çokta iyi oluyor ben hem deri hem plastik çantalar kullandım çok kullanışlı ve çok sağlamlar ayrıca heybe çanta demirinden farkı aynı zamanda koruma demiri olması 8)

telkarinn
19.Temmuz.2011, 10:19
Bi uğrayıp bakmak lazım yine de

CELİL
19.Temmuz.2011, 12:01
benim eski makinanın deri çanta ve orjinal plastik çanta orjinal çanta demirleri ile resimleri işini görür belki 8)
http://www.foto-cell.com/dosyalar/c98db7c1d687538.jpghttp://www.foto-cell.com/dosyalar/3ba333fa8900904.jpg

telkarinn
19.Temmuz.2011, 14:12
benim eski makinanın deri çanta ve orjinal plastik çanta orjinal çanta demirleri ile resimleri işini görür belki 8)
http://www.foto-cell.com/dosyalar/c98db7c1d687538.jpghttp://www.foto-cell.com/dosyalar/3ba333fa8900904.jpg

Hemde nasıl görür abi..senin demirlerden istiyorum işte ben... aklımdaki çanta modeli farklı sadece..O da şu

http://www.motosay.com/images/heybeler/200902/2009M14.jpg

CELİL
19.Temmuz.2011, 15:48
bu çantada çok kolayca baglanabilir güzelde olur 8)

telkarinn
19.Temmuz.2011, 17:20
bu çantada çok kolayca baglanabilir güzelde olur 8)

İnş. abi...hafta sonu uğrayacam kısmet olursa emre lt dye

slamdunk_tr
20.Temmuz.2011, 10:04
tam da bundan bahsediyordum. Bu demir parçayı arıyorum fellik fellik..
Normal boy bir heybe çantanın bu demirin üzerine bağlanamaması gibi bir durum olmasa gerek.

telkarinn
20.Temmuz.2011, 10:54
tam da bundan bahsediyordum. Bu demir parçayı arıyorum fellik fellik..
Normal boy bir heybe çantanın bu demirin üzerine bağlanamaması gibi bir durum olmasa gerek.

Billdiğim kadarıyla geneli bu demir üzerine oturuyor. Bir sorun çıkmıyor. Bende arıyorum işte bu demirden yana yana. Sağolsun celil abi emre ltd ye yönlendirdi. Du bakalım orda bulabilirsem haberleşelim. Hafta sonu uğrama niyetim var.

slamdunk_tr
20.Temmuz.2011, 11:54
Billdiğim kadarıyla geneli bu demir üzerine oturuyor. Bir sorun çıkmıyor. Bende arıyorum işte bu demirden yana yana. Sağolsun celil abi emre ltd ye yönlendirdi. Du bakalım orda bulabilirsem haberleşelim. Hafta sonu uğrama niyetim var.

Bu demirler ile sinyalleri çamurluğun altına alabiliyor muyuz? yoksa onun için ayrı bi aparat daha mı almak gerekiyor?

CELİL
20.Temmuz.2011, 11:59
sinyal demirleride üzerinde birlikte takım satılıyor8)

telkarinn
20.Temmuz.2011, 12:01
Bu demirler ile sinyalleri çamurluğun altına alabiliyor muyuz? yoksa onun için ayrı bi aparat daha mı almak gerekiyor?

Sen sanırım şöyle bişey diyorsun yanlış anlamadıysam ..

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/20/2517.jpg

slamdunk_tr
20.Temmuz.2011, 12:13
sinyal demirleride üzerinde birlikte takım satılıyor8)

Güzel.
Emre motor'u aradım. Demirleri tek satmıyoruz, çanta ile beraber takım satıyoruz dedi. Orjinal çantaları ve demiri beraber 350TL imiş.

telkarinn
20.Temmuz.2011, 12:17
Güzel.
Emre motor'u aradım. Demirleri tek satmıyoruz, çanta ile beraber takım satıyoruz dedi. Orjinal çantaları ve demiri beraber 350TL imiş.

O kadar varmıymış yaaa :? :? :( :(
Celil abi 100 gibi bi fiyat vermişti ama eski fiyatıymış belki
Desene ümitler suya düştü :(

CELİL
20.Temmuz.2011, 12:41
arkadaşlar fiat için kusura bakmayın aklımda 160 tl gibi kalmış 6 ay olmadı bir arkadaşa çantalarla takım takdırmıştık ona tekrar sordum 250 tl gibi rakama taktırmışız fiatlara giydirme yapmışlar ayrıca demirleri tek niye satmıyorlarki :x

telkarinn
20.Temmuz.2011, 13:03
arkadaşlar fiat için kusura bakmayın aklımda 160 tl gibi kalmış 6 ay olmadı bir arkadaşa çantalarla takım takdırmıştık ona tekrar sordum 250 tl gibi rakama taktırmışız fiatlara giydirme yapmışlar ayrıca demirleri tek niye satmıyorlarki :x

Aynen yaa abi..Giydirmeyi iyi yapmışlar...Bi yerde buldum aslında bugün bakicam kısmet olursa..demiriyle beraber 200 gibi bi fiyat çekti ama demirlerinde biraz kararma var..nikelaj lazım sanki..nerde yaptırırım diye düşünüyorum... :cry:

CELİL
20.Temmuz.2011, 13:09
Aynen yaa abi..Giydirmeyi iyi yapmışlar...Bi yerde buldum aslında bugün bakicam kısmet olursa..demiriyle beraber 200 gibi bi fiyat çekti ama demirlerinde biraz kararma var..nikelaj lazım sanki..nerde yaptırırım diye düşünüyorum... :cry:
kararma alt kısımlarıysa hepsi öyle ve takınca gözükmüyor ayrıca kromaj kaplamayada acayip para çekerler haberin olsun 8)

telkarinn
20.Temmuz.2011, 13:29
kararma alt kısımlarıysa hepsi öyle ve takınca gözükmüyor ayrıca kromaj kaplamayada acayip para çekerler haberin olsun 8)

Bakalım öğrenmiş oluruz..Nedir ne istiyorlar diye..Hem burdaki arkadaşlarla da paylaşmış oluruz. Genelde sorunlarımız aradıklarımız hemen hemen aynı arkadaşlarla :|

Alpay
20.Temmuz.2011, 17:44
Ben demir işimi kaynak yaptırarak hallettim eskisinden daha sağlam oldu :) bu koruma demirlerinden görürsem sizlere haber veririm.

telkarinn
20.Temmuz.2011, 17:50
Ben demir işimi kaynak yaptırarak hallettim eskisinden daha sağlam oldu :) bu koruma demirlerinden görürsem sizlere haber veririm.

Eğer olursa denk gelir görürsen haber ver şefim...Vala bir çok arkadaş arıyor. Eğer yaptırabilecek sağlam bi usta bulsak aslında toplu olarak güzel bişey yaptırmayı denerdik :mrgreen:

Alpay
20.Temmuz.2011, 18:05
Eğer olursa denk gelir görürsen haber ver şefim...Vala bir çok arkadaş arıyor. Eğer yaptırabilecek sağlam bi usta bulsak aslında toplu olarak güzel bişey yaptırmayı denerdik :mrgreen:
Evet yaptırma konusunu bende düşündüm emre ltd. verdiği fiyatlardan sonra 3-5 kişi zaten istiyor sağlam ve ucuza yaptırabileceğimiz bi yer bulmak lazım. zaten örnekleri Celil abi ve bende de var gösterir yaptırırız.Bulursak böyle bir yer haberleşelim.

telkarinn
20.Temmuz.2011, 18:08
Evet yaptırma konusunu bende düşündüm emre ltd. verdiği fiyatlardan sonra 3-5 kişi zaten istiyor sağlam ve ucuza yaptırabileceğimiz bi yer bulmak lazım. zaten örnekleri Celil abi ve bende de var gösterir yaptırırız.Bulursak böyle bir yer haberleşelim.

Aynı karardayız ;) Örneklerimiz sizsiniz..Bi ara sizinkileri çarpar götürürüz modeli verir geri getiririz :D bulabilirsek bi usta... :cheesy:

CELİL
25.Temmuz.2011, 10:56
hafta sonu emre ltd satıştan ismail beyle görüştüm benim ismimi verin çantaları bizim siteye özel 250 tl ye verecek ayrıca çanta demirinide tek verecek isteyenlere duyrulur 8)

telkarinn
25.Temmuz.2011, 10:57
hafta sonu emre ltd satıştan ismail beyle görüştüm benim ismimi verin çantaları bizim siteye özel 250 tl dye verecek ayrıca çanta demirinide tek verecek isteyenlere duyrulur 8)

Tek olarak demirlere fiyat ne diyo abim.... onu sorabildin mi ?

CELİL
25.Temmuz.2011, 11:10
Tek olarak demirlere fiyat ne diyo abim.... onu sorabildin mi ?
sordumda müsait değildi bakamadı 8)

telkarinn
25.Temmuz.2011, 11:18
sordumda müsait değildi bakamadı 8)

Çok sağol bende ararım birazdan abi..senin ismini veririz :D