PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım arkadaşlar :(

caDo
20.Temmuz.2011, 00:59
Ya arkadaş 3 ay önce 0 motor aldık fan derdi bitmedi yaa 3 fan değiştirdim hala sorun çıkarıyor. demin dışardan geldim. fan çalışmamış motorda su fokur fokur kaynıyordu napıcaz bu fan olayını 3 ayda 3 tane fan değiştirdim bi yardım lütfen:x

CELİL
20.Temmuz.2011, 09:39
çağdaş geçmiş olsun fanların garantiden değişmiştir sanırım daha önceki makinamda benimde başıma gelmişti 3 kere fan değiştirmiştim sonuncu 3 üncü fan sorun çıkarmadı halloldu bazen fanlarda üretim hatası oluyor ve o partide gelen fanlar hep arıza yapıyor sorun olmayanı yakalayana kadar devam başka yolu yok ama servis konuyu detaylı incelesin fan tesisatında bir kısa devre varmı kontrol etsin kolay gelsin 8)

caDo
20.Temmuz.2011, 10:17
abi çok saol şimdi götürüyorum inşallah çözerler işi hemen

caDo
23.Temmuz.2011, 23:51
celil abi motor bugün oldu çok şükür bu 4. fan oluyor. servisteki adamlar yiyonmu bu fabları diyor bana :p İnşallah bidaha tekrarlamaz.:( Bu arada ben daha yeni motorcuyum abi nasihatlarını bekliyorum. DAHA FAZLA FAN YANMASIN ARTIK :mrgreen:

Emix
24.Temmuz.2011, 03:36
bende bir çift fan mevcut bozulmuyanında :D

CELİL
25.Temmuz.2011, 10:08
celil abi motor bugün oldu çok şükür bu 4. fan oluyor. servisteki adamlar yiyonmu bu fabları diyor bana :p İnşallah bidaha tekrarlamaz.:( Bu arada ben daha yeni motorcuyum abi nasihatlarını bekliyorum. DAHA FAZLA FAN YANMASIN ARTIK :mrgreen:
valla fan için yapılabilecek pek birşey yok işallah bir daha bozulmaz bozulursa aynı işleme devam ayrıca her konuda elimden geldiğimce yardımcı olurum :) 8)