PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : karnı açıkanlar için

ağfndrdm
27.Temmuz.2011, 21:46
hadin arkadaşlar kahvaltıya gidelim .geçen hafta gelmek isteyipte gelemeyenler vaardı bu hafta tekradan bi buluşma ayarlıyalım benim önerim belli pazar günü boğazda yada polenezköy taraflarında bi kahvaltı sonrasında anadolu kavağını gezeriz

Teknika
27.Temmuz.2011, 22:40
Bu hafta direksiyon imtihanları var.

reshoden
28.Temmuz.2011, 01:24
Direksiyon imtahanı pazar günü. Cts yapılırsa yine katılım olur. Bugün ilk kazamı yaptım, sanırım benim motorun tamiri yetişmez cumartesiye :/ (Arka fren pedalı kırıldı, sağ egzosun da ikinci bağlantı noktasında kaçırma sorunu var, sanırım elcikte de bir sıkıntı var. Farkedebildiğim kadarı bu, yardım edebilecek varsa sevinirim hatta)

Üzülerek katılamam diyorum : (

CELİL
28.Temmuz.2011, 09:04
Direksiyon imtahanı pazar günü. Cts yapılırsa yine katılım olur. Bugün ilk kazamı yaptım, sanırım benim motorun tamiri yetişmez cumartesiye :/ (Arka fren pedalı kırıldı, sağ egzosun da ikinci bağlantı noktasında kaçırma sorunu var, sanırım elcikte de bir sıkıntı var. Farkedebildiğim kadarı bu, yardım edebilecek varsa sevinirim hatta)

Üzülerek katılamam diyorum : (
geçmiş olsun sana birşey olmasında gerisi düzelir :)

CELİL
28.Temmuz.2011, 09:05
ben nasıl derseniz uyarım :)

ağfndrdm
31.Temmuz.2011, 17:52
abiler ne haber sınav sonuşlarından,çkan yoktur umarım

ağfndrdm
31.Temmuz.2011, 17:54
birde şunu söyleyim eğer uygun olursak ve söyle 7 8 motor sayısına ulaşırsak cumartesi söyle güzel bi iftar yaparız bi yerlerde ,bakalım ne kadar talep olacak aranızdan

dokin
01.Ağustos.2011, 00:19
birde şunu söyleyim eğer uygun olursak ve söyle 7 8 motor sayısına ulaşırsak cumartesi söyle güzel bi iftar yaparız bi yerlerde ,bakalım ne kadar talep olacak aranızdan

ben varım, ve sultanahmet, beyazıt bu şeyler için bir numaralı yerler;)

ağfndrdm
01.Ağustos.2011, 01:01
ben varım, ve sultanahmet, beyazıt bu şeyler için bir numaralı yerler;)

doğukan hele bi talep olsun kafanda süper uygun fiyalı bi yer var istinyede ve herkesin yanında eşini arkadaşını arçısı olarak getirebileceği bi ortam olacak umarım

reshoden
01.Ağustos.2011, 01:11
ben çaktım sınavdan. süremedim o minnacık scooterı, ayağım gidona falan değdi. kısmet. aksilikler bu ara üst üste geliyor zaten, bu da oldu tam oldu.

ağfndrdm
01.Ağustos.2011, 01:14
ben çaktım sınavdan. süremedim o minnacık scooterı, ayağım gidona falan değdi. kısmet. aksilikler bu ara üst üste geliyor zaten, bu da oldu tam oldu.

abi geçmiş olsun çok ya ne bu senin başına gelen talisizlikler amanallahım .heyecanmı yaptın abi sınavda. keşke kendi motorunu yanında götürüp onunla girseydin sınava

reshoden
01.Ağustos.2011, 01:29
abi geçmiş olsun çok ya ne bu senin başına gelen talisizlikler amanallahım .heyecanmı yaptın abi sınavda. keşke kendi motorunu yanında götürüp onunla girseydin sınava

Valla götüremezdim motor tamirde zaten. Heyecan yaptım, zaten berbat bir gündü, hastaydım da, artı motora da sığamadım, minnacık motor. Bir gariplik var, çözemedim ama, sağlık olsun da diyemiyorum artık, canımı çok sıkmaya başladı bu talihsizlikler.

TWO-WHEEL TANGO
01.Ağustos.2011, 09:48
Scooter sınavlarda kaldırılmıştı. İlla ki vitesli motor olacak diyorlardı, sınavda yine mi kabul edilmeye başladı???

CELİL
01.Ağustos.2011, 11:26
sıkma canını bunlarda geçer motoru yerinden kaldırıp hareket ettirdinmi sınavdan geçiyorsun8)

CELİL
01.Ağustos.2011, 11:29
Ben gelirim 8) o mekanda balıktan başka yiyecekte var değilmi 8)