PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumu sattım

CELİL
08.Ağustos.2011, 15:39
Merhaba arkadaşlar bende motorsuzlar kervanına katıldım bugün motoru sattım alan arkadaş kazasız belasız keyifle biner işallah ve sezonu kapatım ama yine az km li yüksek model uygun fiatlı bir regal bulursam sezonu kapatmam :cheesy::cheesy::cheesy:

telkarinn
09.Ağustos.2011, 00:46
Merhaba arkadaşlar bende motorsuzlar kervanına katıldım bugün motoru sattım alan arkadaş kazasız belasız keyifle biner işallah ve sezonu kapatım ama yine az km li yüksek model uygun fiatlı bir regal bulursam sezonu kapatmam :cheesy::cheesy::cheesy:

Harbi mi abi....Vay bee ...aklıma en son gelecek insandın sen motorunu satma konusunda...Hayırlı uğurlu olsun diyelim...:mrgreen:

telkarinn
09.Ağustos.2011, 00:46
Alan arkadaş inşallah senin kadar iyi bakar eks motoruna

Emix
09.Ağustos.2011, 03:48
abi nerden esti satma öyle :D

hayırlısı olur umarım daha iyilerin nasip olur inşallah

Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Rona
09.Ağustos.2011, 06:30
Hayırlı olsun .
Daha iyisi kısmet olur inşallah.:cheesy:

CELİL
09.Ağustos.2011, 09:12
iyi niyetleriniz için herkese teşekkürler makinayı sattım ama ilk fırsatta temiz az km bir regal alıcam sizi yalnız bırakmam 8)

çakır
09.Ağustos.2011, 10:10
hayırlısı olsun, Fenerbahçede stadın karşısında regal satıyorlar haberin olsun. İlgilenirsen beraber gideriz.

Uzay
09.Ağustos.2011, 10:29
Çok alışıldık bir durum. Alırsa 4. Regal'i olacak sanırım. Takip edebildiğim kadarı ile öyleydi :)

Hayırlısı olsun abi

MaRCoS
09.Ağustos.2011, 10:31
celil abi gel paraları yiyelim yaa boşver motoru :p:x 8)

CELİL
09.Ağustos.2011, 11:05
Çok alışıldık bir durum. Alırsa 4. Regal'i olacak sanırım. Takip edebildiğim kadarı ile öyleydi :)

Hayırlısı olsun abi
uzay alışıldık durum doğru ama alalcagım 5. inci regal olacak :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

CELİL
09.Ağustos.2011, 11:07
celil abi gel paraları yiyelim yaa boşver motoru :p:x 8)
olmazzzz o benim yeni alacagım regalimin parası :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Alpay
09.Ağustos.2011, 11:35
Abi hayırlısı olsun umarım en kısa zamanda alırsın :)

RızaHoşgör
11.Ağustos.2011, 19:33
Celil,benim motorla ilgilenirsen ara.Satılıktır.

TWO-WHEEL TANGO
13.Ağustos.2011, 23:53
Ha bugün ha yarın grup faaliyetlerinden birine fırsat bulup katılayım da tanışalım derken 'sezonu kapattım' deyince üzüldüm. Sezon daha yeni başlıyor.8) Eylül-Ekim-Kasım hafif serin havalar, pastırma yazı.. vs... Allah yenisini, daha iyisini tez elden nasip etsin de tanışalım :)

Rona
14.Ağustos.2011, 01:05
Ha bugün ha yarın grup faaliyetlerinden birine fırsat bulup katılayım da tanışalım derken 'sezonu kapattım' deyince üzüldüm. Sezon daha yeni başlıyor.8) Eylül-Ekim-Kasım hafif serin havalar, pastırma yazı.. vs... Allah yenisini, daha iyisini tez elden nasip etsin de tanışalım :)
Evet haklısın arkadaşım mevsim daha yeni başlıyor ama çoğu kişinin motoru satılıkta tanışmak istersen neden olmasın:cheesy:

TWO-WHEEL TANGO
14.Ağustos.2011, 01:55
Evet haklısın arkadaşım mevsim daha yeni başlıyor ama çoğu kişinin motoru satılıkta tanışmak istersen neden olmasın:cheesy:
Önümüzdeki yaz sonu döneminde elbette bir faaliyete katılıp tanışırız.Daha fırsat var.Benim şimdiye dek yola çıktığım grupta en fazla 3 kişiydik. Çete ruhunu şöyle 10-15 motorla yaşamak daha keyiflidir muhakkak 8).

Demir77
14.Ağustos.2011, 05:11
Bende sattım boş ver yenisini alırız celil

CELİL
15.Ağustos.2011, 09:39
Bende sattım boş ver yenisini alırız celil
sanada hayırlı olsun işallah daha iyileri nasip olur ben şimdiden kulagım açık bakınıyorum tabiiki yine regal :)

CELİL
15.Ağustos.2011, 09:41
bir fırsat yaratır yine tanışırız mesala büyükçekmeceye tur yaparsınız bende yaya gelirim görüşür tanışırız :):):)8)

Fuatt
15.Ağustos.2011, 17:43
abi ehliyeti 5 gün sonra alcaktım daha gezicektik neyse hayırlısı olsun. sen yenisini alana kadarda bende bunu satarım :).

CELİL
15.Ağustos.2011, 18:13
abi ehliyeti 5 gün sonra alcaktım daha gezicektik neyse hayırlısı olsun. sen yenisini alana kadarda bende bunu satarım :).
benim motor sana komşu geldi avcılardan bir arkadaş aldı :) sen satmadan yenisini bile almış olabilirim 8)

TWO-WHEEL TANGO
15.Ağustos.2011, 21:43
bende yaya gelirim görüşür tanışırız :):):)8)
Facebook profiline baktım da.. Cık.. Abi sen yaya maya uzun süre dayanamazsın.. Ne Dupnisa kalmış ne Ballıkayalar:mrgreen:

CELİL
16.Ağustos.2011, 09:03
Facebook profiline baktım da.. Cık.. Abi sen yaya maya uzun süre dayanamazsın.. Ne Dupnisa kalmış ne Ballıkayalar:mrgreen:
bu sene tayfalar hep acemiydi şehir içi takıldım onları yetiştirdim:mrgreen: uzun yolu seviyorum :) ama kuru havalarda 8)

TWO-WHEEL TANGO
16.Ağustos.2011, 13:19
bu sene tayfalar hep acemiydi şehir içi takıldım onları yetiştirdim:mrgreen: uzun yolu seviyorum :) ama kuru havalarda 8)
Kamplı bir tur yapabilirsek süper olur. Ballı'nın oralar müsait aslında...

CELİL
16.Ağustos.2011, 15:21
Kamplı bir tur yapabilirsek süper olur. Ballı'nın oralar müsait aslında...
bu sene kamp nasip olmadı festivallerde kamp güzel eglenceli güvenli oluyor bu sene geride sadece yalova festivali kaldı eylül ayındaydı ama benim motorum yok :( bana sezon bitti sizden gitmek isteyen olursa toplanıp gidebilirsiniz ama mevsim döndü gece çok soğuk olur 8)

TWO-WHEEL TANGO
16.Ağustos.2011, 16:28
bu sene kamp nasip olmadı festivallerde kamp güzel eglenceli güvenli oluyor bu sene geride sadece yalova festivali kaldı eylül ayındaydı ama benim motorum yok :( bana sezon bitti sizden gitmek isteyen olursa toplanıp gidebilirsiniz ama mevsim döndü gece çok soğuk olur 8)
Soğuk problem değil, Carrefour'larda satılan dandik uyku tulumları bile Eylül'de iş görür ama 'motor güvenliği' beni asıl tedirgin eden şey.

CELİL
16.Ağustos.2011, 17:39
Soğuk problem değil, Carrefour'larda satılan dandik uyku tulumları bile Eylül'de iş görür ama 'motor güvenliği' beni asıl tedirgin eden şey.
o dediklerini o dediğin yerden o dediğin kalitede bu sene sıfırlamış hazırlamıştım ama kullanmak nasip olamadı ama mağzememiz kenarda kalsın yine kullanıcak festival buluruz :)
aynen kamp yeri önemli güvenli olmalı benide tedirgin eder bu zamana kadar festival dışında kamp yapmadım 8)

ağfndrdm
16.Ağustos.2011, 19:25
8 eylülde yalova moto feste katılacağım gelmek isteyenlerle beraber gidebilriz
celil,motoru sattın herkes aşka geldi daha 3 hafta öncesine kadar adam bulamıyorduk yanımıza...

TWO-WHEEL TANGO
16.Ağustos.2011, 19:53
o dediklerini o dediğin yerden o dediğin kalitede bu sene sıfırlamış hazırlamıştım ama kullanmak nasip olamadı ama mağzememiz kenarda kalsın yine kullanıcak festival buluruz :)
aynen kamp yeri önemli güvenli olmalı benide tedirgin eder bu zamana kadar festival dışında kamp yapmadım 8)
Ben yaklaşık 6 yıl öncesine kadar tırmanış dolayısı ile kampa çok gidiyordum ama dizlerimdeki problem nedeniyle dağcılığı bıraktım. Fakat tüm malzemelerim duruyor. Birlikte kullanmak nasip olur inşallah. Kamp malzemeleri, özellikle çadır ve tulum hususunda forumda bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa bilgi vermek adına yardımcı olabilirim.8)

ağfndrdm
16.Ağustos.2011, 19:57
[QUOTE=TWO-WHEEL TANGO;95633]Ben yaklaşık 6 yıl öncesine kadar tırmanış dolayısı ile kampa çok gidiyordum ama dizlerimdeki problem nedeniyle dağcılığı bıraktım. Fakat tüm malzemelerim duruyor. Birlikte kullanmak nasip olur inşallah. Kamp malzemeleri, özellikle çadır ve tulum hususunda forumda bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa bilgi vermek adına yardımcı olabilirim.8)[/QUOTE
abi bi ara dupnisaya gidelimde bize tırmanmayı öğret be çok makbul olur

TWO-WHEEL TANGO
16.Ağustos.2011, 20:00
celil,motoru sattın herkes aşka geldi daha 3 hafta öncesine kadar adam bulamıyorduk yanımıza...

Daha 1 hafta önce Yalova-Armutlu'daydım. Ben gelmeyeyim.(Kıvırma pozisyonu !!!) :p:p:p.

TWO-WHEEL TANGO
16.Ağustos.2011, 20:09
Ağa Dupnisa'da boltlu rota var mı bilmiyorum. Ama tırmanış sporu kolay değildir. Önce yapay duvarda kondüsyon tutman gerek. Malzeme bilgisi gerek, duvar rotalarının teknik zorluk dereceleri vardır, durum biraz karışık ama niyetin varsa seni yönlendirebilirim.8)
http://i56.tinypic.com/15ydv94.png

ağfndrdm
16.Ağustos.2011, 20:43
Ağa Dupnisa'da boltlu rota var mı bilmiyorum. Ama tırmanış sporu kolay değildir. Önce yapay duvarda kondüsyon tutman gerek. Malzeme bilgisi gerek, duvar rotalarının teknik zorluk dereceleri vardır, durum biraz karışık ama niyetin varsa seni yönlendirebilirim.8)
http://i56.tinypic.com/15ydv94.png

zamanında niğde de demirkazığa tırmanmıştım ama oda bi antrnör eşlinğinde ve kısaydı

TWO-WHEEL TANGO
16.Ağustos.2011, 21:47
zamanında niğde de demirkazığa tırmanmıştım ama oda bi antrnör eşlinğinde ve kısaydı
Demirkazığın pek kısa sürmemesi gerek. İyi bir kondüsyonda bile yaklaşık 8 saat sürer. Külaha mevsimlik gölden mi kızılçarşaktan mı tırmandın?Alttaki resim de Niğde Cımbar vadisinde 2004 yılında çekildi.