PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük Hyosung buluşması! 31 Ağustos 2011

Teknika
30.Ağustos.2011, 18:40
***** Büyük Hyosung buluşması! *****
Tarih : 31.08.2011 Bayramın 2. Günü.
Buluşma saati : 09:00
Buluşma yeri :Ataköy Galleria / İstanbul. ( Bildiğimiz Galleria Alışveriş Merkezi. Saray Muhallebicisinin önünde. Galleria önü. )
Mekan ve gezi haritası :
* Ortaköy SUADİYE MARMARİS CAFE'DE de sınırsız sabah kahvaltısı. ( 7 TL. ve ödeme herkesin kendisine aittir! )
* Ortaköy gezisi ve Boğaz Gezisi.
* Belki duruma göre Kadıköy yakasına da geçilebilir. Ya da Canyon Alışveriş merkezine. (Orada motorlara özel garaj var ve ücretsiz!)
* Sürüs türü : Normal Trafiğin kendi akışında azmadan. Yarı fermuar düzeniyle.
Masraflar herkesin kendisine ait olacaktır! Artçılı ya da artçısız gelinebilir. Kask ve mümkünse mont, eldiven vs. gibi koruma gereçlerinizi mutlaka kullanın. Motorların özellikle temiz ve bakımlı olması tercihimizdir. Onlarca motor olacak bekleriz!
TÜM MOTORCU DOSTLAR DAVETLİDİR!

reshoden
31.Ağustos.2011, 04:33
Şimdi hiç bilemedim ki, hyosung motor olmadan "büyük hyosung buluşması"na gidilir mi =/

reshoden
31.Ağustos.2011, 12:53
Zaten bugünmüş, dün gece 4-5 gibi yattım, mesajı da 4 te yazmışım. Olurum yokmuş :)

Güzel vakitler geçiyordur şimdi orda, Teknika abim de kırmızı motoruyla vın vın diye yol yapar =D

Teknika
31.Ağustos.2011, 22:22
Teşekkür ederim Reshoden.

Bugün ki gezimizden fotolar.
Sabah Ortaköy meydanındaki Suadiye Marmaris Cafe'de kahvaltı.
http://i56.tinypic.com/972xs3.jpg

Daha sonra boğaz gezisi.
http://i55.tinypic.com/fp9tsh.jpg
Çamlıca.
Levent Kanyon AVM Mc Donalds yemek.
Tophane çay faslı.
Dağılış, vedalaşma ve bitap bir şekilde eve dönüş. :sunny:

reshoden
31.Ağustos.2011, 23:30
Galiba ben bir ya da birkaç tanesini ömür plaza starbucksta gördüm bu motorların takribi 1 saat kadar önce. Bu arada hepsi racingmiş, yetişemezmişim yazık olurmuş bana =D

Teknika
31.Ağustos.2011, 23:39
Hız yapmak için bir araya gelmedik ki. Tanışmak ve gezi yapmak için bir araya geldik. Çok da güzel oldu.

Ayrıca Cruser motor da vardı. Fotolar eksik. Diğer arkadaşlar da fotolar. Bir çok değişik motor vardı ve kalabalıktı. Ayrıca bazıları gruptan ayrılıp başka yerlere de gitti. Vakti az olup, erken gidenler de oldu.

reshoden
31.Ağustos.2011, 23:43
Hız yapmak için bir araya gelmedik ki. Tanışmak ve gezi yapmak için bir araya geldik. Çok da güzel oldu.

Ayrıca Cruser motor da vardı. Fotolar eksik. Diğer arkadaşlar da fotolar. Bir çok değişik motor vardı ve kalabalıktı. Ayrıca bazıları gruptan ayrılıp başka yerlere de gitti. Vakti az olup, erken gidenler de oldu.

Yok abi o işin esprisi zaten = ) Ben de 2. uykuma geçmiştim siz buluştuğunuzda, dün önce b.çekmeceye celil abiyi ziyaret ardından da ataköyde arkadaşı uğurlama derken benim uyumam 5 i buldu. Uyanamazdım haliyle :)

Kısmetse bir dahakine, gerekirse Hyosung yazısını çıktı alıp yapıştırırım depoya :p

Teknika
31.Ağustos.2011, 23:47
Yok abi o işin esprisi zaten = ) Ben de 2. uykuma geçmiştim siz buluştuğunuzda, dün önce b.çekmeceye celil abiyi ziyaret ardından da ataköyde arkadaşı uğurlama derken benim uyumam 5 i buldu. Uyanamazdım haliyle :)

Kısmetse bir dahakine, gerekirse Hyosung yazısını çıktı alıp yapıştırırım depoya :p

Hehe. Ok. Nasıl istersen. Sorun yok.8)