PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor Aksesuar, Yedek Parça ve Motorun altında anlamadığım plastik depo

RG120
05.Eylül.2011, 12:22
Arkadaşlar herkese merhaba,
Forumda yeniyim ilk başlığım.
Regal Raptor DD 250 E-9 motorum var. Bayramda Amasra gezisi düzenledik arkadaşlarımızla ve dönerken sanırım vibrasyondan vidasının gevşemesinden dolayı yan tarafında ki krom kaplı plastik kapakların biri düştü (Resimde gösterdim) Bu parçayı bulabilme ihtimalimiz var mı?
Ve yine ek'te göstermiş olduğum resimde, motorun alt kısmında bulunan plastik deponun fonksiyonu nedir ne işe yarar?
Bir de arkadaşlar regal raptoruma flama/bayrak direği almak istiyorum, nette araştırdım ama bulamadım. Bildiğiniz, alabileceğimiz ya da aramızda yapan arkadaşlarımız varsa nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olabilecek biri var mı..

İlginiz için teşekkür ederim şimdiden.

http://a1109.hizliresim.com/11/9/5/4928.jpg

DIESEL
05.Eylül.2011, 13:05
o kapagı sırkecıde bulabılırsın sanırım bayrak dıreklerınıde tabi. o depo anahtarla acılır ve gecmelı mandalı vardır. aslında anahtarla gevsetsen bıle kendıne cekmeden acılmaz. sen nasıl basardın merak ettım acıkcası :D o deponun ıcınde ufak bı alet cantası olmalı. acıl durumlar ıcın ıcınde buji anahtarı, cıft uclu tornavıda, bırde 8-10 anahtar vardı benımkınde ama bısıler daha ekledım ben.

RG120
05.Eylül.2011, 13:31
Yo yo :) Bahsettiğin alet kutusu kırmızı daire ile çizdiğim yerin üstündeki üçgene benzeyen siyah kutu değil mi? Ben onun hemen altında ki beyazımsı depoyu soruyorum, bi boru falan giriyor icine, içi boş, borunun diger ucu nereye gidiyor bulamadım...

enginogurlu
05.Eylül.2011, 16:08
bahsettiğin bidon yedek su deposu o düşen krom kapağı cıkar akünün yanında bi kapak var onu ac ordan su doldur.

slamdunk_tr
05.Eylül.2011, 16:15
İstanbul'da değilsin sanırım. Krom kapak, Beşiktaş'ta Ali usta'da mevcut. Tek olarak satıyor. İstersen kargoya verir sanırım. Bilgine.

RG120
05.Eylül.2011, 16:58
bahsettiğin bidon yedek su deposu o düşen krom kapağı cıkar akünün yanında bi kapak var onu ac ordan su doldur.

Teşekkür ederim ilgin için.

İstanbul'da değilsin sanırım. Krom kapak, Beşiktaş'ta Ali usta'da mevcut. Tek olarak satıyor. İstersen kargoya verir sanırım. Bilgine.

Teşekkür ederim. İstanbul'da değilim evet, Ankara'dayım. Ali usta'nın web sitesi adresi telefonu vb. bilgileri mevcut mudur sizde ?

slamdunk_tr
05.Eylül.2011, 18:19
Teşekkür ederim. İstanbul'da değilim evet, Ankara'dayım. Ali usta'nın web sitesi adresi telefonu vb. bilgileri mevcut mudur sizde ?

Sitenin üst kısmındaki reklamda mevcut. "Ali Demirtaş"

CELİL
05.Eylül.2011, 22:04
merhaba gökhan aramıza hoş geldin arkadaşlar gerekli bilgileri vermiş kolay gelsin 8)

TLGYLDZ
06.Eylül.2011, 18:14
Hosgeldin kardeşım aramıza

RG120
08.Eylül.2011, 01:22
merhaba gökhan aramıza hoş geldin arkadaşlar gerekli bilgileri vermiş kolay gelsin 8)

Teşekkürler abi hoşbulduk :)

Hosgeldin kardeşım aramıza

Teşekkürler :)

falldown
08.Eylül.2011, 15:32
aramıza hoşgeldin nazar

RG120
08.Eylül.2011, 20:27
Teşekkürler :)