PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : muayene

Fuatt
08.Eylül.2011, 16:43
bu gün arkadaşın 250 lik chopper motoru muayeneye götürdüm. açık egzoz fena bağırıyor. hiç bakmadılar bile egzoza ben niye bu zamana kadar egzozu açtırmadım diye pişmanım. herkes açtırsın egzozları rahat olun bakmıyorlar :). sadece lambalara baktı yolladı.

CELİL
08.Eylül.2011, 16:59
dediğin gibi eskisi gibi çok ugaştırmıyorlar ama geçen ay benim eski makinayı muyeneye götürdüğümde eksozların susturucularını takmıştım baktı eksozların kapalıymış dedi kapalı oldugundan başkada birşey demedi farın ayarı kaçıktı bana bir şey demedi muayene kağıdına hafif kusurlu yazmış orda gördüm 8)

enginogurlu
08.Eylül.2011, 17:01
o zaman korkmama gerek yok egsoza laf derler diye :)

MaRCoS
08.Eylül.2011, 18:34
benim egzozlar kesin muayeneden geçemez :DD :?

CELİL
08.Eylül.2011, 21:24
bencede geçmez:mrgreen: ama sen yinede dene belki sesini begenirde geçersin benim motoru muayene eden arkadaşın diğer bandta görevli arkadaşıda motorcuydu motoruda ordaydı yüksk cc 4 eksozlı bir makinası vardı ve eksozları açıktı hatta motor muhabbeti bile yapmıştık ona denk gelirsen geçersin :mrgreen:

DIESEL
09.Eylül.2011, 01:00
adamına gore değişiyor. bakmıcagı vardır hatunu posta koymustur buna. buda gelır senden cıkarır bu egzoz ne diye :D riske atılmaz usta böyle işler :D

MaRCoS
09.Eylül.2011, 11:19
adamına gore değişiyor. bakmıcagı vardır hatunu posta koymustur buna. buda gelır senden cıkarır bu egzoz ne diye :D riske atılmaz usta böyle işler :D
orjinal egzozları duruyor zaten yaw taktırır giderim sıkıntı olmaz ;))

Emix
09.Eylül.2011, 11:50
kestirdiğim uçları saklamıştım bende muaheneye giderken indim depoya kaynakladım uçları şöyle 2-3 kere ara gaz ver bakiyim dedi farın hafif kusurlu motor no bulunamıyor hafif kusurlu ( frenlerim tutmuyordu Allah'tan yağmurlu gündeydim dikkatlice kaydır gel gelirkende hafif ön frene bas bu kadar geçti

ama ben gittiğimde sağ arka sinyalim tekere dolaşmış galiba kablosu kopmuş.
dedim böyle böyle sinyal yanmıyor koptu aracın yaşını sordu 5 yaşıdan büyükse yanacak geçmez dedi

komple alet edevat tamir setleri vardı gittim elektrikçiden(çok cins bi adamda parmağım kadar 2 tane kabloya 2 lira istedi el mahkum verdim mecbur bağladım sinyalleri geçti muaneden şükür :)

Alpay
09.Eylül.2011, 19:06

Rahat ol Marcos geçersin hiç sök tak yapma git bence şansını dene :)