PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona vs. Spyder

newrider
09.Eylül.2011, 02:14
Evet, Regal Raptor Spyder ve Daytona bu markanın en gözde modelleri.
Ama hangisi size göre ? İşte bunu öğrenmek ve pişman olmamak için burda deneyimlerimizi ve bu iki motor hakkında kişisel görüşlerimizi paylaşalım.
Cevap yazarken hangi modelin neden tercih edileceğini yazın ve en az bir neden yazın. Umarım herkese yardımı olur bu başlığın.

MaRCoS
09.Eylül.2011, 11:14
daytonayı almadan önce arkadaşın spyderini kullandım pek hoşuma gitmedi, şuan daytona kullanıyorum, daytona daha kullanışlı geldi. tabi birde herkesin göz zevki.. şuan yine sorsanız daytonamı spydermi diye yine daytona derim. regalin babası daytonadır ;)))

slamdunk_tr
09.Eylül.2011, 14:49
Sadece görsel açıdan yaklaşıyorum.

Spyder da deponun altında kalan boşlukları dolduracak kadar büyük bir motor yok. O nedenle daytona göze daha dolgun ve güzel geliyor bence. Spyder da çatal açısının da çok olması, deponun altındaki boşluğun daha bir gözüme batmasına yardım ediyor.

O yüzden dd-250e-9b :) :) :)

falldown
09.Eylül.2011, 15:14
daytona kullanmadım spyder kullandım ama kullanış yönünden değil farklı bi açıdan konuya yaklaşmak isterim. spyderda hem 250 hemde 350 motor seceneği bulunmakta. ayrıca fiyat olarak daha uygun bunlar extra artıları. görüntü olarak ise bence tamamen kullanıcınn zevkine kalmış. sypder fabrikasyon chopper görüntüsü var iken daytona daha çok urban sportster görüntüye sahip. spyder otoyol otoban motoru iken daytona otoyol otoban dışında arasokaklar sıkışık trafik köy dağ patika yollarındada üstünlüğünü göstercektir.

:D bu arada ankette tabikide daytonaya verdim :D

DIESEL
10.Eylül.2011, 02:09
2 ay olmustur healde daytona 350 mı lalı... gecenlerde bı arkadasın spyder i geldı benım tamırcıme baya muhabbet ettık sahıbıyle. aldım kullandım motorunu. abartmıyorum ben daytonamla vırajlara 2 kat daha rahat yatabılıyorum. ön teker açısından olsa gerek. 350 lık motorun avantajı ıse tartısılamaz. görüntü olarak da daytona bıraz daha önde bence. motor daha dolu gözüküyo. jantlarda da doytonadakı sıyat jant içi daha bi sport duruyo. spy da arka sele olmaması büyük sorun.benım gozumde baba ogul gıbıler... 3-5 kurus fazla ver en babası daytonayı al :D

DIESEL
10.Eylül.2011, 02:13
buarada anket 2014 unde mı kapanacak ben mı yanlıs okuyorum... o nasıl bı anket yaaa :D

guento
10.Eylül.2011, 23:26
Bence Daytona 350 :)) bu arada genelde herkes kendi motorunu tercih edecektir haliyle....
Kullanışı, dönüşü, gidişi, duruşu açısından Daytona 350 iyidir ;)
Spyder'ı da spyder'ı olan arkadaşlar övsün :)

B.J.J. Spider
13.Ekim.2011, 02:37
. spy da arka sele olmaması büyük sorun.benım gozumde baba ogul gıbıler... 3-5 kurus fazla ver en babası daytonayı al :D

Spyder'da arka sele yapılmış şimdi son gelen ürünlerde.
Farklı modelden mi bahsediyoruz?

maxebay
13.Ekim.2011, 03:38
spyder daha custom daytona fabrikasyon duruyor... şahsen çoğu zaman ilgi ile karşılaşmam aşikar sorulan ilk soru "özel yapım mı ? "oluyor daha havalı mı oluyor ne ? :D bilen insan zaten bilirde bilmeyende ilk uyandıran izlenimler.

DIESEL
14.Ekim.2011, 13:23
Spyder'da arka sele yapılmış şimdi son gelen ürünlerde.
Farklı modelden mi bahsediyoruz?
aynen çözmüşler o problemi bu seride :D

Motomania34
21.Ekim.2011, 14:30
Spyder modeli daha çok şehirlerarası kullanımda kolaylık sağlayacaktır. Daytona ise şehir içi kullanımda daha kullanışlıdır.
Son gelen partide, Daytona'ların gidonları Kartal Gidondur. Öncelikle nasıl kullanmak istediğinize karar vermelisiniz, ardından yeni başlıyorsanız daha düşük cc'li bir motor tercih edip acemiliği atmanız gerekir.
Göze hitap eden bir başka model ise, Bobber'dır. Tek sele olması dışında, Daytona ve Spyder'a rakiptir aslında.