PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asya Motor ve Regal Raptor ?

newrider
10.Eylül.2011, 23:10
Asya motor bildiğimiz gibi regal raptor modellerini üretiyor.

Asya Pars 250 = Regal Raptor 250E-9B
Asya Ghost 350 = Regal Raptor Daytona 350

Acaba aralara koyduğum eşittir işareti yerinde mi oldu ? Yani asya motorun eksikleri varmı acaba ? Servis alanı daha geniş olduğu için Asya Motor mu seçilmeli ?

enginogurlu
10.Eylül.2011, 23:35
asya motor üretmiyor regal raptora asya etiketi altında motor ürettiriyor o kadar :) benim bildiğim bu

MaRCoS
11.Eylül.2011, 02:31
benim bildiğim asyanın bu modelleri sıkıntılı bu modelleri sayılı ürettiğini duydum, parça sıkıntı varmış ve satarken satılmadığını söylediler, bende kulaktan duyma konuşuyorum., ama bu türde motor alıcaksan regali secmelisin sana nacizane tavsiyem

slamdunk_tr
11.Eylül.2011, 14:23
Hiç bir farkı yok arkadaşım. Istediğini al. Raptorun yedek parçası asya spyder ve ghost a uyuyor. 9b nin kromajlı parçası fazla ve motor blogu da krom kaplı, asya da siyah. Raptor daha güzel duruyor o nedenle raptor aldım ben.

Ama ghost mu daytona mı dersen, beyaz ve mat siyah da çok hoş durmuş asya ghost da.

Aynı motor velhasıl kelam. İstediğini al.

slamdunk_tr
11.Eylül.2011, 14:25
Bir de ekleme.. Benim bu yazdıklarımın aynısını satarken alan adama anlatman ve öyle olduğuna inandırman lazım. Bu motorların ikisi de raptor ile aynı diye.. Yani demem o ki satarken uğraşmayayım diyorsan regal al rahat edersin..

CELİL
12.Eylül.2011, 09:31
iki makinada regal aslında parça sorunu olmaz hepsi birbirine uyar fakat servis parça ve serviste önceliği her zaman kendi makinasına verir markası asya oldugu sürece makinayı satarken göbegin çatlar fiatı çok düşürmen gerekir ve zararı fazla olur satılık ilanlarından takip ediyorum makinalar satılmıyor 2011 model 1400 km sıfır ayarında sorunsuz asya pars 3800 tl satış fiatıyla 2 aydır satılmadı 8)