PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : egzozu deldiriyim mi kestiriyim mi

Fuatt
13.Eylül.2011, 18:20
motorun muayenesini yaptım. motordan ses istiyorum egzozu kestirip susturucuyu aliyim mi yoksa susturucuyu şöle 3 4 yerden delsem mi :). bu gazı bıraktığında pat pat etsin giderkende pat pat pat diye ses çıkarsın istiyorum var mı öyle bi olanağımız :)

telkarinn
13.Eylül.2011, 18:25
Sende gürültü isteyenlerdensin yani :D kardeşim zevk meselesi bu. İstiyorsan eğer yaptır tabi. ama şunları da göze al motorun çekiş gücünü düşüreceksin bu birincisi ikincisi de yakıt tüketimin artacak ve orjinal egzozun gidecek. bunları göze alıyorsan niye olmasın :D

Fuatt
13.Eylül.2011, 18:44
göza alıyorumda hangisini yapsam işte :)

DIESEL
13.Eylül.2011, 18:59
sonrakı muayenede çıkma orjınal egzoss dıye delı dıvane dolasırsın ortada sonra :S bence gıt smokehead al kıy paranada :D orjınlerınde yanına kalsın... sonrakı muayenede cıkarıp orjınlerını takarsın. hme cekısınde dusmez yakıtında da sorun olmaz. deli gibi de ses alırsın

telkarinn
13.Eylül.2011, 19:01
sonrakı muayenede çıkma orjınal egzoss dıye delı dıvane dolasırsın ortada sonra :S bence gıt smokehead al kıy paranada :D orjınlerınde yanına kalsın... sonrakı muayenede cıkarıp orjınlerını takarsın. hme cekısınde dusmez yakıtında da sorun olmaz. deli gibi de ses alırsın

kardeim bu konuda haklı. Eğer maddi imkanların yeterliyse paraya kıy bi egzoz al orjinallerin dursun kenarda. Muayenede filan lazım lazım. Orjinalleri aşırı derecede pahalı yani

ağfndrdm
13.Eylül.2011, 20:00
bence deldirme kestir geri dönşü olsun .denenlerin aksine çekişinde düşme olmuyor aksine bi rahatlama geliyor .ve yakıt tüketimi ise çok az artırıyor göze batmıyor

CELİL
14.Eylül.2011, 09:09
eksoz açılınca bizim regalların sesi çok rahatsız etmecek kadar tok ve güzel oluyor
çekişi pek etkilemiyor yakıtı 100km de 1 lt kadar fark yapıyor ama bence deger tek sıkıntımız muayeneden geçermi şimdi eskisi kadar sıkmıyorlar geçen arkadaşlar var ama geçmezse servisle aranızı iyi tutun muayeneden geçinceye kadar elindeki mevcut eski eksozlardan birini takar sizde muayeneden geçersiniz 8)

slamdunk_tr
14.Eylül.2011, 09:38
eksoz açılınca bizim regalların sesi çok rahatsız etmecek kadar tok ve güzel oluyor
çekişi pek etkilemiyor yakıtı 100km de 1 lt kadar fark yapıyor ama bence deger tek sıkıntımız muayeneden geçermi şimdi eskisi kadar sıkmıyorlar geçen arkadaşlar var ama geçmezse servisle aranızı iyi tutun muayeneden geçinceye kadar elindeki mevcut eski eksozlardan birini takar sizde muayeneden geçersiniz 8)

Bir buluşma daha olsa da şu kesilmiş egzost'ları görebilsek, test edebilsek.. :)

telkarinn
14.Eylül.2011, 10:54
Aynen yaaa..Bi buluşma olsa da bi fasıl yapsak...

CELİL
14.Eylül.2011, 11:37
ben makinayı sattım ama bir araya gelen olursa bir makina bulur gelirim büyükçekmeceye gelen olursa her zaman bana ulaşabilir 8)

telkarinn
14.Eylül.2011, 12:01
ben makinayı sattım ama bir araya gelen olursa bir makina bulur gelirim büyükçekmeceye gelen olursa her zaman bana ulaşabilir 8)

Bi gün çayını içmeye gelirim inş abim

CELİL
14.Eylül.2011, 12:11
her zaman beklerim yoldan geçerken ugrayan arkadaşlarla sahilde çay keyfini arada yapıyoruz zaten
herkese açık tekliftir gelin çayımı için 8)

telkarinn
14.Eylül.2011, 12:27
her zaman beklerim yoldan geçerken ugrayan arkadaşlarla sahilde çay keyfini arada yapıyoruz zaten
herkese açık tekliftir gelin çayımı için 8)

Eyvallah şefim

inaona
14.Eylül.2011, 17:16
Valla ben haftasonu celil abiyle beraberdim. Benim makinenin sesini duydu bayıldı. Ben direk egsozların içini çıkarttım ve çok güzel ses alıyorum. Şiddetlede tafsiye ediyorum. Muayeneye gelecek olursak daha 3 senem var benim onun içinde fazla dert etmiyorum :)

ağfndrdm
15.Eylül.2011, 01:06
iyi o zaman kankalar pazar günü yeşilyöy rönaparkta :D (klasik oldu dimi?) bi çay partisi yapalılım

slamdunk_tr
15.Eylül.2011, 01:26
Valla bu hafta amatörlerde maçlar başlıyor ama bir şey edip gelecem. Sabah mı gidiliyor?

CELİL
15.Eylül.2011, 09:22
eksoz konusu çaya döndü toplantı konusuna yeni başlık açtım oradan devam edelim 8)