PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 300 Liraya Regal Raptor 250 cc Hurda Belgeli

sabridemirel
16.Eylül.2011, 17:52
Arkadaşlar
motorum hurda belgeli ama kaza sebebinden değil.devamlı elektrik arızası çıkartıyordu ben de sıkıldım artık o şekilde birini kandırmak ta istemedim ve hurda belgesi çıkarttım çünkü muayenesi geçmişti.Motorumun elektrik tesisatında bir problem var onun dışında motor,şanzıman,radyatör,fanlar,fan müşürü yani geri kalan herşey sağlam.Bu şekilde siteden bir talib çıkarsa 300 liraya vericem.Motor uzun süredir yattığı için akü bitik ve tozlanmış durumda yani nakliye gerekir.Motor İçerenköy dedir.
telefonla irtibata geçebilirsiniz.
tel:05052101803
iyi günler

CELİL
16.Eylül.2011, 17:58
Merhaba sabri keşke hurdaya çıkarmadan haber verseydin yapılır kullanılırdı bu şekildede yedek parça ihtiyacı olan arkadaşların işine yarar ama komle makinayı alıp nerede muhafaza eder oda sorun hayırlısı olsun iyi satışlar 8)

sabridemirel
16.Eylül.2011, 18:09
teşekkürler celil abi,
ben başkasının başını yakmim diye hurdaya çıkardım tek sorunu elektrik ama bir türlü çözemedi ustalarım problemi, gereksiz yere de bir sürü para aldılar.Ben de sinirlendim sonunda hurdaya çıkardım.Bu sebepten özellikle ustaya satmak istemiyorum ,yedek parçalara ne paralar istediklerini bildiğim için ihtiyacı olan ucuza alsın diye satıyorum.satış fiyatımda birebir hurdaya çıkarmak için muameleciye verdiğim paradır fazla bişey istemedim.

Uzay
16.Eylül.2011, 18:44
Geçmiş olsun kardeşim

enginogurlu
16.Eylül.2011, 19:42
hangi modeli dd250e-9 mu dd250e-9b mi ben talip olabilirim komplesine

sabridemirel
17.Eylül.2011, 12:15
Kartal gidonlu olan model,
teşekkürler uzay

Emix
17.Eylül.2011, 14:40
80 TL'ye bütün elektriksel olarak herşeyini satabilirim :)

komple elektrik tesisatı satılıktır çalışır durumda problemsiz beynine kadar vidasına kadar mevcut durmaktadır.

DALAMANLI
22.Eylül.2011, 22:05
sabri kardeşim yakında bende motorumu hurdaya çıkaracam aklı olan elinden hemen çıkarır bu motoru bunların ne parçası var nede servisi türkiyede chopper lere bakan tamirciler hepsi skother tamircileri alanın elinde kalıyo regal lere takılan parçaların çoğu mondial mct 250 parçası

CELİL
23.Eylül.2011, 09:12
sabri kardeşim yakında bende motorumu hurdaya çıkaracam aklı olan elinden hemen çıkarır bu motoru bunların ne parçası var nede servisi türkiyede chopper lere bakan tamirciler hepsi skother tamircileri alanın elinde kalıyo regal lere takılan parçaların çoğu mondial mct 250 parçası
merhaba ayhan ben 5 senedir regal kullanıyorum ve her sene yol yapıyorum km yükseliyor ve makinayı satıp az km lisini alıyorum bakımlarını yapıp sezonda kullanıyorum bu güne kadar bulamadığım hiçbir parça olmadı ve satarkende hiç problem olmadı makınarı dagıtıp kullanılmaz hale getirenler bilinçsiz kullanıcılardır bu lafım sana değil yanlış anlama eski kullanıcının yaptıgı bir hata km ler sonra senin başına patlar regal raptor parasına göre alınabilecek en iyi çin makinadır kolay gelsin 8)

telkarinn
25.Eylül.2011, 11:40
Celil abim bu konuda kesinlikle haklı...Çin malları içinde alınabilecek en iyi motor regal. bu her açıdan aynıdır.

sabridemirel
01.Ekim.2011, 11:41
motor satılmıştır.

Emre
01.Ekim.2011, 18:46
Hadi hayırlı olsun abicim, bahaneyle seninle tanışmış olduk :)

serdarozgec
01.Ekim.2011, 23:18
hayırlı olsun. bende tam şanzımana talip olacaktım :)

CELİL
03.Ekim.2011, 09:11
hayırlı olsun bu fiata komple makinayı alan arkadaş çok şanslı 8)

sabridemirel
04.Ekim.2011, 13:30
herkese teşekkürler,
evet çok uygun fiyata verdim,ihtiyacı olan faydalansın diye.

Emre
22.Mart.2012, 17:35
Merhaba Arkadaşlar,

Sabri ile irtibata geçtim ancak motoru alan arkadaşın bilgileri yokmuş kendisinde. Sabri' den kimin aldığını öğrenebilir miyiz acaba? Foruma üye olduğunu düşündüğüm için sormak istedim. Eğer egzozları kullanmayacaksa, yani lazım değilse, kendisinden satın almak isterim. Benimle iletişime geçebilirse çok sevinirim. Telefon numaram 0532 465 34 65. Özeldende mesaj atarsa numarasını bende arayabilirim.

Herkese iyi günler.

Emre
23.Mart.2012, 13:03
Arkadaşlar biliyorum ki bu arkadaş içimizden birisi :) :) Lütfen ama kimse çıksın ortaya :p

Bu arada şaka yapıyorum, yazı bazen yanlış anlaşılıyor, onun için açıklama yapayım dedim :)

Emrehan
23.Mart.2012, 13:17
Abi gel beni dinle sen gönder şu egzosu Ankara'ya, ben burda üstüne "MUAYENEDEN MUAFTIR" yazdırıp bi de mühür falan ayarlayayım. :p

Emre
23.Mart.2012, 13:26
:p Yaa Ali Usta' yla hallettik çok şükür, onun egzozları takip gittim muayeneye hallettim çok şükür ama, ben aldığımda üzerinde açık egzoz vardı. Dünden beri Ali Usta' nın egzozunu kullanıyorum, eziyet çekmişim bunca zaman :) Onun için benim çıkma orjinal egzoz bulmam şart arkadaş :p Siz siz olun sakın egzozunuzu açtırmakla falan uğraşmayın. Yakıtdada sıkıntı oluşturuyor, seside belli bir yerden sonra yormaya başlıyor. İstanbul içi sıkıntı değil ama uzun yolda ciddi anlamda yoruyor :( Onun için benim muhakkak kapalı egzoz bulmam lazım, daha doğrusu işlem görmemiş :p

Emre
23.Mart.2012, 13:27
Ali Usta' yla da halledemeseydim en kötü Ankara' ya sana gönderecektim zaten abicim son çare :)

CELİL
23.Mart.2012, 13:36
emre geçmiş olsun sonunda muayeneden geçtin nazar 8)

Emrehan
23.Mart.2012, 13:40
Hakikaten geçmiş olsun Emre. Hepimize de ders olsun muayene maceraların. Motor bakmaya gittiğimde egzosta "E" harfi arayacağım kesin. :p

turq
23.Mart.2012, 13:46
Emre gecmis olsun. Ama duzgun iscilikle acik ezoz iyidir :)

Ali usta benim egzozlari cok begendi, hatta ben bile cok ugrastim bu kadar yapamamistim dedi :)

Emre
23.Mart.2012, 15:45
Sağolun arkadaşlar, gerçekten ibretlik oldu :)

Benimde düldülüm ilk motorum, onun için hiç aklıma gelmedi bu iş. Olurda motor değiştirirsem, benim için kesinlikle kriter bu olay :p Aklım başıma geldi yani. İlk zamanlar çok hoşuma gidiyordu bu bağırması ama uzun yola çıktım Gökçeada' ya gitmiştim, orada çok yordu beni. Tabi artısıda var, arabalar korkup yol veriyor :p

İyi işçilikle dediğin gibi güzel olabilir abicim ama yakıtda önemli olmaya başladı benim için. Yakıtta tasarruf nasıl edilecekse o işlemi yapmaya hazırım :) Onun için kapalı egzoz bulabilirsem 2. el kesinlikle almayı düşünüyorum. Elinde olan birisini bulabilsem çok iyi olacak.

Sabri arkadaşımızla bende görüşmeye gitmiştim ancak o zaman nakliyesini düşünüp işlemden vazgeçmiştim. Birde motor siyah olduğu için parçaların çoğu işime yaramaz gibi düşünmüştüm. Meğer ne kadarda yanılmışım :( Keşke o zaman bir şekilde o motoru alsaydım. Ayağıma kadar gelen kısmeti teptim resmen :p

Neyse sağlık olsun, kısmet değilmiş. Başka bir yerlerden temin etmeye çalışacağım artık. Olurda sizde bir yerlerden duyarsanız kesinlikle bana haber verin arkadaşlar.

Herkese iyi günler.

falldown
26.Mart.2012, 13:34
Yakıtta tasarruf nasıl edilecekse o işlemi yapmaya hazırım :)

.

en kolay işlemi söyleyim sana :mrgreen:
250yi sat 150 lik al 8)

Emre
26.Mart.2012, 13:54
en kolay işlemi söyleyim sana :mrgreen:
250yi sat 150 lik al 8)

:p Yok abicim yaa, biz 2 kişi biniyoruz birde performansından çok memnunum düldülümün. Ondan şimdi 150' liğe düşersem yadırgarım diye düşünüyorum. Artık aradaki benzin parasına katlacağız mecbur :)

turq
26.Mart.2012, 14:12
:p Yok abicim yaa, biz 2 kişi biniyoruz birde performansından çok memnunum düldülümün. Ondan şimdi 150' liğe düşersem yadırgarım diye düşünüyorum. Artık aradaki benzin parasına katlacağız mecbur :)

Abi bence sen spyder al. Resimlerde gordum masallah selvi gibisin, nasil sigiyosunn o motora

Emre
26.Mart.2012, 15:09
Abi bence sen spyder al. Resimlerde gordum masallah selvi gibisin, nasil sigiyosunn o motora

:p Yok abi ben selvi gibi değilim, şişman olan benim, karıştırmış olmayasın beni :p Şaka bir yana valla eşimle sığıyoruz ya, alıştık motorada çok sıkıntı olmuyor. Celil abinin motora bindim çok oturaklı duruyor, o konuda sonuna kadar haklısın :) Ama ben gv250' ye takmıştım kafayı, alsaydım onu alacaktım, sonra masraf yapmaktan vazgeçince motorumu daha fazla sevmeye başladım :)

turq
26.Mart.2012, 15:13
:p Yok abi ben selvi gibi değilim, şişman olan benim, karıştırmış olmayasın beni :p Şaka bir yana valla eşimle sığıyoruz ya, alıştık motorada çok sıkıntı olmuyor. Celil abinin motora bindim çok oturaklı duruyor, o konuda sonuna kadar haklısın :) Ama ben gv250' ye takmıştım kafayı, alsaydım onu alacaktım, sonra masraf yapmaktan vazgeçince motorumu daha fazla sevmeye başladım :)

Telefondan oyle gorunuyor heralde, karistirmis olamam, sac rengin orjinal :)

Emre
26.Mart.2012, 15:29
Telefondan oyle gorunuyor heralde, karistirmis olamam, sac rengin orjinal :)

Doğru o ayrıntıyı unutmuşum abicim :cheesy:

esadRG
28.Mart.2012, 21:56
Arkadaşlar
motorum hurda belgeli ama kaza sebebinden değil.devamlı elektrik arızası çıkartıyordu ben de sıkıldım artık o şekilde birini kandırmak ta istemedim ve hurda belgesi çıkarttım çünkü muayenesi geçmişti.Motorumun elektrik tesisatında bir problem var onun dışında motor,şanzıman,radyatör,fanlar,fan müşürü yani geri kalan herşey sağlam.Bu şekilde siteden bir talib çıkarsa 300 liraya vericem.Motor uzun süredir yattığı için akü bitik ve tozlanmış durumda yani nakliye gerekir.Motor İçerenköy dedir.
telefonla irtibata geçebilirsiniz.
tel:05052101803
iyi günler

abicim motoru parçalayıp satmayı düşünürmüsün eğer böyle bişey yaparsan daha karlı bi satış yaparsın ben sağ yan kapağına talibim fiyatta anlaşırsak alabilirim :?:

CELİL
28.Mart.2012, 22:02
abicim motoru parçalayıp satmayı düşünürmüsün eğer böyle bişey yaparsan daha karlı bi satış yaparsın ben sağ yan kapağına talibim fiyatta anlaşırsak alabilirim :?:
merhaba esad makina çoktan satıldı mesajın altlarını okumamışsın 8)