PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : anahtar düştü nolcak

Fuatt
29.Eylül.2011, 01:34
motorun 2 anahtarıda gitti anahtarsız kaldı eve kadar ittim gece gece yokuş yukarı 1km yol saolsun arkadaşım vardı. tamamen soğudum şu an motordan nasıl yaptırılır onu sorucam bide almak isteyen varsa 6200km full orjinal T gidon 9b 2006 model. 3500 den vercem. ama çalıştıramayız işte o sorun var düz kontak falan varsa çalıştırsın. kapalı garajda muhafaza ettim hep aldığımdan beri hiç bir sorunuda yok. buda ilan sabah 4.000 den koymuştum ölesine şimdi değiştirrdim fiyatı
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-masrafsiz-full-orjinal-t-gidon-60170592/detay/

CELİL
29.Eylül.2011, 09:32
fuat geçmiş olsun

kontagın üzerindeki nikalaj kapagı sök altında kontagı tutan 2 tane vidası var onları sökünce kontak eline gelir işi bilen anaktarcı o kontaga anaktar yapabilir yaptıramazsan yeni kontak alacaksın
ayrıca nasıl düz kontak yapacagını özelden atarım buradan hırsızlara davetiye çıkarmayalım kolay gelsin 8)

guento
29.Eylül.2011, 11:31
Celil abi bişi de bilme :)))

Orkinoz
29.Eylül.2011, 15:17
Herkese selamlar, yeni bir Raptor Rider'ı olarak ilk mesajım.
Dün RR dd250e-10 aldım.(Denizli'den, ikinci el, 2011 model, 2700km'de). Aldığım arkadaş anahtarı kaybetmiş. Bana herhangi bir anahtarcının yapabileceğini söyledi. "E, bu şekilde gece motorun başında mı uyuyacağım ?" diye düşündüm ve Bodrum Turgutreis'teki RR servisini aradım (Motokarizma), kontağın total değişmesi gerektiğini (kapağı ile birlikte toplam 170 lira tutuyor) söyledi. Mecbur kabul ettim. siparişi verdi. Acaba daha kolay bir yolu var mıdır ?
Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

CELİL
29.Eylül.2011, 16:57
Herkese selamlar, yeni bir Raptor Rider'ı olarak ilk mesajım.
Dün RR dd250e-10 aldım.(Denizli'den, ikinci el, 2011 model, 2700km'de). Aldığım arkadaş anahtarı kaybetmiş. Bana herhangi bir anahtarcının yapabileceğini söyledi. "E, bu şekilde gece motorun başında mı uyuyacağım ?" diye düşündüm ve Bodrum Turgutreis'teki RR servisini aradım (Motokarizma), kontağın total değişmesi gerektiğini (kapağı ile birlikte toplam 170 lira tutuyor) söyledi. Mecbur kabul ettim. siparişi verdi. Acaba daha kolay bir yolu var mıdır ?
Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
Merhaba orçun aramıza hoş geldin8)
yeni makinan hayırlı olsun kazasız belasız keyifle bin spyder ler karizmatik makinalar o makinanın ilanını görmüştüm çok temiz duruyordu arkasında heybe çantaları vardı fiatı çok uygundu herhalde anaktardan dolayı fiatı uygun tuttu
gelelim anaktara spyderlerin anaktarları özel harley modeli boru şeklinde bir anaktar oldugundan ona anaktar yapamazlar mecburen yeni kontak alman lazım kolay gelsin 8)

Orkinoz
29.Eylül.2011, 17:28
Çok teşekkür ederim. Evet sizin de gördüğünüz o motor. Genel olarak durumu iyi, ama kontakt anahtarı ve sağdaki akü arkasındaki kapak da eksik. Bugün siparişleri verildi. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Bodrum'a gelirseniz mutlaka haber edin. Selamlar, saygılar.

CELİL
29.Eylül.2011, 17:44
Çok teşekkür ederim. Evet sizin de gördüğünüz o motor. Genel olarak durumu iyi, ama kontakt anahtarı ve sağdaki akü arkasındaki kapak da eksik. Bugün siparişleri verildi. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Bodrum'a gelirseniz mutlaka haber edin. Selamlar, saygılar.
bodruma her yaz geliyorum kısmetse görürüz 8)

DIESEL
29.Eylül.2011, 22:05
yeni kontak almanıza gerek yok arkadaslar... işini bilen bı anahtarcıya gıdın kontağı söküp, ruhsatıda alın yanınıza anlatın durumu.... onlar yenı anahtar yapabılıyolar. bosuna 17o tl vermeyın takıma 2o-3o tl ye halledıyo adamlar

Emix
29.Eylül.2011, 22:55
yeni kontak almanıza gerek yok arkadaslar... işini bilen bı anahtarcıya gıdın kontağı söküp, ruhsatıda alın yanınıza anlatın durumu.... onlar yenı anahtar yapabılıyolar. bosuna 17o tl vermeyın takıma 2o-3o tl ye halledıyo adamlar

ayni fikirdeyim.

etnamin anahtarlarini kaybetmistim

gittim durumu anlattim ruhsat sordu benden actim gosterdim yenisi 35 liraya yapmisti

Fuatt
30.Eylül.2011, 01:03
bende verdim kontağı bu gün yarın alcam 30 liraya yaparım dedi

DIESEL
30.Eylül.2011, 09:39
aklın yolu bir müdür :D