PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil ihtiyaçtan Daytona üzülerek satmak zorundayım

Rona
17.Ekim.2011, 10:32
Satmamak için çok uğraştım,kesinlikle satmayı düşünmüyordum ama arabamla kaza yaptığım için nakit sıkıntısından dolayı çok sevdiğim motorumu satmak zorundayım:(:(:(.Çok temiz motordur alan kişi bana dua edecek resmen.Celil Abi motoru biliyor.6500 tl ye kaçırılmaz fırsat
Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-acil-ihtiyactan-satilik-daytona-350-61799811/detay/

CELİL
17.Ekim.2011, 10:43
Atilla hayırlı müşteriler :(

Rona
17.Ekim.2011, 10:46
Atilla hayırlı müşteriler :(
Eyvallah abi biliyorsun hiç satmak istemiyorum.Ama yapacak bir şey kalmadı eldeki avuçtaki de gidince tek çare satmak kaldı:(.Sağolasın

telkarinn
17.Ekim.2011, 11:00
Eyvallah abi biliyorsun hiç satmak istemiyorum.Ama yapacak bir şey kalmadı eldeki avuçtaki de gidince tek çare satmak kaldı:(.Sağolasın

Abi kazadan bahsetmişin ama hayırdır ne kazası ?

Rona
17.Ekim.2011, 11:20
[quote=telkarinn;96740]Abi kazadan bahsetmişin ama hayırdır ne kazası ?[/quote
Ailece tatile giderken Eylül'ün 4 ünde Sakarya da bir panelvanın sıkıştırması sonucu kaza geçirdik.arabayla takla atıp karşı şeride düştük.araç pert tabi +masraf

MaRCoS
17.Ekim.2011, 11:21
atilla abi bu fiyata satılır diye tahmin ediyorum ama kış sezonunuda göz önünde bulundurmak lazım, hayırlı satışlar.

telkarinn
17.Ekim.2011, 11:23
Ailece tatile giderken Eylül'ün 4 ünde Sakarya da bir panelvanın sıkıştırması sonucu kaza geçirdik.arabayla takla atıp karşı şeride düştük.araç pert tabi +masraf

Çok geçmiş olsun yaa :( İnş yakın zamanda satılır da işlerini halledersin 8)

Rona
17.Ekim.2011, 11:28
atilla abi bu fiyata satılır diye tahmin ediyorum ama kış sezonunuda göz önünde bulundurmak lazım, hayırlı satışlar.

Çok geçmiş olsun yaa :( İnş yakın zamanda satılır da işlerini halledersin 8)
Sağolun.
Teşekkür ederim arkadaşlar

DIESEL
17.Ekim.2011, 18:49
evlat acısı gibi yaaa :( kulagımıza küpe olsun iyi fiyat temiz motor. geçmişler olsun

DIESEL
17.Ekim.2011, 18:57
buarada motomania da tanıdıklarım var kadıköyde. motoru getir bırak istersen vitrinde dursun bıyandan da sen ilanla satmaya çalış. kendılerı 0 daytona bobber spyder fln satıyo. kımılerıne fıyat yuksek gelıyo senın motor orada rabet gorebılır 2. el olarak. sahsen bende ordan aynı bu şekılde almıştım daytonamı. ılgılenırsen soyle bı konuşayım kendılerıyle yer ayarlayayım. madem kaza yaptın sıkıştın elımden gelırse yardım etmek isterim.

Rona
17.Ekim.2011, 21:07
buarada motomania da tanıdıklarım var kadıköyde. motoru getir bırak istersen vitrinde dursun bıyandan da sen ilanla satmaya çalış. kendılerı 0 daytona bobber spyder fln satıyo. kımılerıne fıyat yuksek gelıyo senın motor orada rabet gorebılır 2. el olarak. sahsen bende ordan aynı bu şekılde almıştım daytonamı. ılgılenırsen soyle bı konuşayım kendılerıyle yer ayarlayayım. madem kaza yaptın sıkıştın elımden gelırse yardım etmek isterim.
Sağolasın teşekkür ederim.Dediğin gibi bir imkan varsa neden olmasın yardımlarını seve seve kabul ederim8).

teoman25
24.Ekim.2011, 22:19
hocam büyük büyük geçmiş olsun allah korumuş yaaa...
2011 bitmeden sakarya tarafında beklediğim bir kadro var;
spyder 350/Daytona arasında gel git oluyorum alma konusunda.
kadroyu alırsam senin daytonana talip olurum inş.

Rona
24.Ekim.2011, 23:41
hocam büyük büyük geçmiş olsun allah korumuş yaaa...
2011 bitmeden sakarya tarafında beklediğim bir kadro var;
spyder 350/Daytona arasında gel git oluyorum alma konusunda.
kadroyu alırsam senin daytonana talip olurum inş.

Eyvallah sağolasın
Herşey nasip kısmet işi .Böyle giderse satmaktan vazgeçeceğim gibi görünüyor.Kıyamıyorum da bir yandan.İlanı çekmekle çekmemek arasında gidip geliyorum ha bire.
Bu motorsiklet sürme hastalığına fena bulaşmış biri olarak her motorumu sattığımda sanki bir organımı satmışım gibi geliyor çok fena çoook:(

teoman25
26.Ekim.2011, 22:46
elbet satsanda, motor tutkun varsa yine tekrar alırsın abim. canın sağ sağlim çok şükür önemliside bu

TWO-WHEEL TANGO
26.Ekim.2011, 23:48
[quote=telkarinn;96740]Abi kazadan bahsetmişin ama hayırdır ne kazası ?[/quote
Atilla çok geçmiş olsun. Sakarya'dan geçen bayram arabayla geçtiğimde ve yeni yapılan çift yolu ve manzarayı gördüğümde burada ne güzel motor sürülür, hem çift yol olunca eskisi gibi tehlikeli olmaktan çıkmış demiştim. (malum eski yol sürücülere hatasız sollama şansını nadiren veriyordu, hatta 15 yıl öne gece saat birde benim arabanın trigeri kopmuştu da mecburen durduğum banketsiz virajda aklım gitmişti). Keşke tehlikesiz derken dilimi ısırsaymışım.

Rona
27.Ekim.2011, 01:36
[quote=Rona;96741]
Atilla çok geçmiş olsun. Sakarya'dan geçen bayram arabayla geçtiğimde ve yeni yapılan çift yolu ve manzarayı gördüğümde burada ne güzel motor sürülür, hem çift yol olunca eskisi gibi tehlikeli olmaktan çıkmış demiştim. (malum eski yol sürücülere hatasız sollama şansını nadiren veriyordu, hatta 15 yıl öne gece saat birde benim arabanın trigeri kopmuştu da mecburen durduğum banketsiz virajda aklım gitmişti). Keşke tehlikesiz derken dilimi ısırsaymışım.
keşke eski yol olsaydı olay otobanda oldu 120-130 la giderken orta şeritteki bir panelvanın sıkıştırması sonucu.Eski yol olsaydı ona göre daha tedbirli gidiyor insan.Birde kaza yaptığımız bölgede bariyer yoktu takla atmamızın en büyük sebebidir.Bariyer olsaydı korurdu ve yoldan çıkmamızı engellerdi en azından.Neyse olan oldu Allah'a şükür beterin beteri var.