PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık spyder

maxebay
28.Ekim.2011, 01:25
İlan no: #61444219

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-350-cc-spyder-ozel-yapim-egzoz-61444219/detay/

teoman25
30.Ekim.2011, 03:06
hocam sık kullanılanlara ekledim linkini 2-3 aya kadar alıcı olcam inş.

Umut can
03.Kasım.2011, 23:42
Hocam merhaba yeni üye oldum,
motosiklet merakı epeydir var.sadece uzaktan bakmakla yetindik.ehliyet falan yok.sahibindende denk geldi ilan valla 1 haftadır senin ilan üzerinden abimle yorum yapıyorduk motor şöyle iyiymiş böyle iyiymiş falan diye.sonra bu siteye üye olduk burda da karşımıza çıktın muhabbet etme şansımız oldu =) güzel tesadüflerle karşılaştık.hadi hayırlsı bakarsın motoruna talip oluruz.para ayarlama aşamasına bile girdik.

sana bir kaç sorum olacak.

normal çıkış egsoz ile senin yaptırdığın egzos arasında ne tür farklar var.bir de yedek depo olayını merak ettim.ayrı bölme falan mı var depoda öyleyse o bölüme geçip ordaki yakıtı kullanmak nasıl oluyor?

serkanbey78
04.Kasım.2011, 00:12
Hayırlısı olsun herkese...

maxebay
04.Kasım.2011, 01:41
valla geçtiğimiz hafta cumhuriyet kortejinde olan arkadaşlara sorabilirsin nasıl bir gürleme sesi çıktığını :))) yawru harley gibi çalışıyor :))) yedek depo olayına gelince bir vana var benzin bittiği zaman o vanayı çeviriyorsun yedek depo devreye gidiyor ama içinde ne kadar benzin kalıyor bilmiyorum ben km hesabından benzin alıyorum daha mantıklı ve güvenli oluyor.

DIESEL
04.Kasım.2011, 05:03
valla geçtiğimiz hafta cumhuriyet kortejinde olan arkadaşlara sorabilirsin nasıl bir gürleme sesi çıktığını :))) yawru harley gibi çalışıyor :))) yedek depo olayına gelince bir vana var benzin bittiği zaman o vanayı çeviriyorsun yedek depo devreye gidiyor ama içinde ne kadar benzin kalıyor bilmiyorum ben km hesabından benzin alıyorum daha mantıklı ve güvenli oluyor.

yedek depo ile aşşa yukarı 50 km yol yapabılıyor. ama riske atmayıp yedek depoya geçince en yakın benzıncıye ugramakta fayda var kanımca :D

CELİL
04.Kasım.2011, 10:52
Hocam merhaba yeni üye oldum,
motosiklet merakı epeydir var.sadece uzaktan bakmakla yetindik.ehliyet falan yok.sahibindende denk geldi ilan valla 1 haftadır senin ilan üzerinden abimle yorum yapıyorduk motor şöyle iyiymiş böyle iyiymiş falan diye.sonra bu siteye üye olduk burda da karşımıza çıktın muhabbet etme şansımız oldu =) güzel tesadüflerle karşılaştık.hadi hayırlsı bakarsın motoruna talip oluruz.para ayarlama aşamasına bile girdik.

sana bir kaç sorum olacak.

normal çıkış egsoz ile senin yaptırdığın egzos arasında ne tür farklar var.bir de yedek depo olayını merak ettim.ayrı bölme falan mı var depoda öyleyse o bölüme geçip ordaki yakıtı kullanmak nasıl oluyor?
Merhaba umut aramıza hoş geldin8)
yedek depo arkadaşların dediği gibi 50 km civarı götürür çalışma sistemi benzin anahtarının deponun içine giren tarafında kısa bir boru var üzerinde yukarıda ve aşagıda olmak üzere 2 delik var vana yukarı dogruyken üsten ana depodan çekiyor aşagı dogruyken altan yedek depo denilen yerden çekiyor yani depoda ayrı bir bölüm yok 8)

Umut can
04.Kasım.2011, 23:09
Cevaplar için teşekkürler. Yüzsüzlük yapıp iki soru daha soracağım :mrgreen:
Uzun yolda iki kişiyle ve yanımızda çantalarımız, çadırımız, vs olursa performansı nasıl oluyor?
Motordaki ne gibi değişiklikler ruhsata işletilmesi gerekir?

Rona
04.Kasım.2011, 23:23
Uzun yolda iki kişiyle ve yanımızda çantalarımız, çadırımız, vs olursa performansı nasıl oluyor?
Merhaba arkadaşım hoşgeldin
Bende Daytona var ama Spyder 350 ile aynı motordur 320 cc lik motor 180 kg yu Taksim gümüşsuyu yokuşunu sorunsuz çıkartabiliyorsa bütün yokuşlarda sıkıntı yaşamazsın hele uzun yolda hiç yaşamazsın bir tek arttçın neticesini hissedemeyecek o kadar:mrgreen:

Rona
04.Kasım.2011, 23:50

Doğruyu söylemek gerekirse Spyder 350 olsun Daytona 350 olsun uzun yol motorsikletleri değillerdir.Tamam motorları gayet iyi gayet güçlüdür uzun yolda sorun çıkarmazlar fakat konfor açısından beklediğiniz gibi değildir ön amortisör lere diyecek yoktur fakat arka amortisör olarak sadece shock absorber ler vardır yani bunlar tam amortisör sayılmazlar sadece yoldan gelen ani darbeleri emme özellikleri vardır.Arkada yolculuk eden birisi bir demir yığınının üzerinde yolculuk ediyor hissine kapılır ve kısa sürede yorulur uzun yola çıkılacağı zaman 1-1,5 saatte bir dinlenme ihtiyacı duyulacaktır.Bu motorsikletler gösteriş motorsikletleridir günde 100 km yapılacak motorsikletlerdir en fazla ama gönül vermişseniz günde 1000 km bile gidebilirsiniz sorun çıkarmazlar.Ama dediğim gibi arkanızdaki kişi size hayır duaları okumaz bunu bilin.
Bu motorsikletlerin en büyük avantajı 21 inch lik ön jantlarıdır önünüze çok büyük bir engel çıkmadığı sürece öküz,at,eşek,traktör gibi her halukarda kurtarma şansınız vardır.Çok dengeli motorsikletlerdir.

Motorsikletteki değişiklikler renk değişikliği ,motor değişikliği ve sepet takılması dışında bir değişikliği gidilmediği taktirde herhangi ruhsat işlemi gerektirmez
İyi sürüşler:cheesy:

TWO-WHEEL TANGO
05.Kasım.2011, 01:23
Bu motorsikletlerin en büyük avantajı 21 inch lik ön jantlarıdır önünüze çok büyük bir engel çıkmadığı sürece öküz,at,eşek,traktör gibi her halukarda kurtarma şansınız vardır.
21 inch lik '' büyük'' ön jant, ve önümde benimle aynı yönde ilerleyen bir eşek.. Bir an için gözümde canlandırdım.. Ya kurtaramazsam.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rona
05.Kasım.2011, 01:31
21 inch lik '' büyük'' ön jant, ve önümde benimle aynı yönde ilerleyen bir eşek.. Bir an için gözümde canlandırdım.. Ya kurtaramazsam.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
....oktan vaziyet olur kanımca:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgree n::p:p:p:p