PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorun üstündeki vida kapağı!

guento
12.Kasım.2011, 21:08
Motorun üstündeki bi vida kapağı düşmüş..:cry: vida kapağından kastım, hani şu bujileri değiştirmek için sökülen vidaların üstündeki küçük krom kapakçık... nerden ne kadara temin edilir? :(

aidikurt
12.Kasım.2011, 22:05
vallao vida kapagını sadece ve sadece servıslerden temın edebılırsın yada baushausta nalbur bolumunden bakabılırsın

synapse333
12.Kasım.2011, 23:15
forum da bi arkadaş nickini hatırlamıyorum ama motorunu parça olarak satmaya çalışıyordu, google dan arat bi rr yedek parça falan diye istersen o arkadaşla bi irtibata geç yardımcı olur sanırım oldukça uygun fiyata alabilirsin

synapse333
12.Kasım.2011, 23:18
ya da emre motoru ara doğrudan kargolarlar ama fiyat olarak bence yüksek rakam isteyecekler, benim arka stop kırıldı kargoyla beraber 70 liraya mal oluyor, honda titan taktım hepsi 15 liraya mal oldu, bu yedek parça işini bence emre motor kara borsaya döktü, konuda açılmışken bu yedek parça işine çare bulabilen bi arkadaş var mı ben genel olarak herhangi bir durumla karşılaştığımda başka motor parçalarının uyanlarına bakıyorum

ağfndrdm
13.Kasım.2011, 20:23
benim vidalarda srekli düşüyor ben buradaki servisten 5 10 tane avuçladım düştükçe yenisi takıyorum

ağfndrdm
13.Kasım.2011, 20:24
bu arada herhangi bi ücrettte talep etmiyorlar

falldown
13.Kasım.2011, 20:35
para verme o kapakçığa.gidip direk sorarsan bi fiyat çakarlar. motoru nasıl olsa bakım için servise sokucan kaşe imza için. o arada dersin takarlar 8)