PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri Çanta ve Giyim Aksesuarı Alacak Arkadaşlar !!!!!!!!!!

aslanburclu
02.Şubat.2007, 01:28
arkadaşlar benim makinada gördüğünüz deri aksamı ve koruma kıyafetlerini aşağıda vereceğim adresten çok uygun fiyatlara aldım ayrıca yeni ithal ve çok güzel altan açılan bir kask modeli gelmiş 17o ytl ve 6 ay kampanya lı

TÜMOPARSAN
motor sanayi ve tic.ltd.şti.
hamidiye caddesi piri reis sok.no:2-4
(doğubank karşısı)
sirkeci /istanbul.
tel: +90 212 513 25 41
gsm: 0555 576 93 06
web:www.tumoparsan.com
email:parekende@tumoparsan.com

arkadaşlar bu yazımda benim hiç bir menfatim yok ordaki arkadaş iyi niyetli ve cok samimi bir satıcı olarak davrandığı için yazdım

aidikurt
03.Şubat.2007, 00:13
eyvallah abi sirkeciye geçtiğimizde bi bakarız.

okan
27.Şubat.2007, 02:17
dediğiniz yere uğradım komutanım ..daha önceleri de bi kaç kez alışverişim olduydu o arkadaşla..işin ilginç yanı neydi biliyomusunuz motora alacak bişe kalmamış artık :D :D

turlabo
27.Şubat.2007, 14:27
istanbulda fiyatlar nasıldırki.ordan mı alsak

ugurcuk
02.Haziran.2007, 23:43
walla gomutanım saolsun bugun benle baya bi ugrastı argesusla birlikte bana kask aradık :D dunyanın en garip kafası bende sanırım:D ve sonunda TÜMOPARSAN dan kask mont dizlik ve ard cı kaskı aldım ve gercekten cok buyuk kolaylık yaptılar bu tip seyler alacak arkadasların oraya mutlaka ugraması gerekir. tekrardan teşşekur ederim gomutanım ve argesus

okan
03.Haziran.2007, 01:19
yaşar gomtanla agresusun ,tümoparsanda % 49 hissesi çıktı arkadaşlar haberinis olsun....eheheheheh...huhahahaha....zuhahahah...

aslanburclu
03.Haziran.2007, 01:23
yaşar gomtanla agresusun ,tümoparsanda % 49 hissesi çıktı arkadaşlar haberinis olsun....eheheheheh...huhahahaha....zuhahahah...

çüşşşşş ohaaaaa diyim yalana bak yalana yaww ben %49 ' a uğraşacak adammıyım bende ya hep ya hiç GOÇUMMMMM sana yanlış bilgi vermişler oranın hepsi benim beeeee tabiii kredimle sen ne diyon yawwww

okan
03.Haziran.2007, 01:25
adamlara % 2 bırakmışınız yaşar baba.. 49 sen 49 da agresusu almışş.. herif yana yakıla dolanıyomuşş ortalarda....ehehehehe..

aslanburclu
03.Haziran.2007, 01:29
yawww tükkan benim dedim anlamıyonmu yawwwww

okan
03.Haziran.2007, 01:32
ben anladımda komtanım anlamayanlara duyuruyom....hayırlı uğurcuklu ossuunn.. açılışa çaarırsın artıkın yaşar baba....ehehe..

aslanburclu
03.Haziran.2007, 01:35
gecenin 12 si yaw kardeşim senin işin gücün yokmu saldırıyon yine ortalığa :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P

okan
03.Haziran.2007, 01:36
ehehehe... naapim gomtanım.. şimdi geldim zatti eve.. ekşındaydım.. hanımla birlikte şölle bi 80 km yol yaptık akşam akşam...az bişide alkol almışım.. farkında olmadan... :P

ugurcuk
03.Haziran.2007, 01:46
walla gomutanım haklı cunku bişeyin fiyatını sorduk mu adamlar abi sanaysa al git diyo dukkan senin ne soruyosun diolar yane ole %49 falan olsa adam paydan duseriz falan der bunlarda ole bişey yok direk al abi parada neymiş diolar demmekki bi yerde bi sahiplik var :D

okan
03.Haziran.2007, 01:48
vayy gomtanım vayyyy... hem memuriyet hem şirket.. olmasssss...şşşşşşşşşşşşşşş.....

ugurcuk
03.Haziran.2007, 01:49
sirketi argesusun üzerine yapmış kağıt üzerinde onada ordam motoru için parça falan verio beleş kısmından :D kendisi pastadan buyuk dilim almayı falan atlamış tamamını alıo :D

okan
03.Haziran.2007, 01:52
tööööbbeeeee.. korkulur yaşar gomtanımdan fallaa....neyse bizimde paramıs nasip olmuş kendilerine...helali hoş olsun.. ehehehe...

siyahus
19.Haziran.2007, 13:22
Tümoparsan'da fiyatlar gerçekten uygun. O hoşsohbet cocugun adıda Emre. Ben ufak tefek şeyler aldım oradan. Ama asıl mont ve kask alacaktım onlardan . Acil mont almam gerekiyordu 2 hafta beklemiştim kendileri ürettirdikleri için zaman uzadı başka yerden almam gerekti. Keza kaskıda o söylediklerinizden alacaktım. Oda elinde bitmiş , 2 haftaya gelir dedi ve benim yine uzun mesafem vardı acilen almam gerekiyordu yine başka yerden aldım :( hemde 2'şer tane malum hanım ve kendim için. Bayaa bi pahalıya patladı bana. Fuardada sağlam stand açmışlardı.

moonchild
19.Haziran.2007, 14:27
Evet iakyurek'in benden bir gün önce 80 YTL'ye taksit yaptırdığı Armode çantaları ertesi gün bana 120YTL tek çekim satan arkadaşın adı da Emre'ydi. Sabah siftahı olsun dedi anlaşılan... Fiyatlar uygun olabilir ama "gerçek" fiyat olup olmadığına emin olmadan bişey almayın bence.

emrahkucukgirgin
19.Haziran.2007, 16:44
:-) Bana da aynı çantanın paslanmazını 20 YTL fark alarak satmışlardı. Çantanın hayatı kaydı. her yeri yamuk yumuk oldu...

yenikoylu_ua
19.Haziran.2007, 16:47
Evet o yamukluklar bendede var çantalar hafif ıslanıp sonra güneşte kuruyunca oluyo neyse ona alıştık bide perçinler düşmese

emrahkucukgirgin
19.Haziran.2007, 16:49
Allahtan düşmedi ama... Kısa boylu bir arkadaş arkaya oturmaya çalışırken en dıştaki cebin kapağını kolayca yırttı... Armode çantalar gerçekten dandik... İçine mukavva kesip koyacam bu gidişle diri dursun diye...

sancezz
20.Temmuz.2007, 21:30
dostlar benım arkadas jınlununa aldı egzoza az yakındı canta yandı bıttı kul olduuu)))))

aslanburclu
20.Temmuz.2007, 23:15
ya arkadaşlar ne deyim benimde son es es gezisinden dönüşte fazla doldurmaktan dolayı yan ve arka çantaların dikiş yerlerinden yırtıldı ama hepsini geri götürüp yeni baştan dikiş yerleri ,yırtılan yerleri hep elden geçirdiler yine yepyeni oldu..... hani bilginize dedim

yenikoylu_ua
20.Temmuz.2007, 23:29
Aslında benimde ihtiyacım var komtanım perçinler düşüyo yamuk yumuk bişi oldu hazır kış geliyoken plastikleri takıp onları bakımamı versek kaça maloluyo

aslanburclu
20.Temmuz.2007, 23:52
Aslında benimde ihtiyacım var komtanım perçinler düşüyo yamuk yumuk bişi oldu hazır kış geliyoken plastikleri takıp onları bakımamı versek kaça maloluyo

:+1: :cheesy: