PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamunaleykum

turq
04.Aralık.2011, 19:27
Merhaba arkadaslar. Araniza Bursa dan katiliyorum. Uzun zamandir ziyaretci olarak forumu takip ediyorum.
30 yasinda sadece scotter kullanmis olan biri icin 250 cc bir Regal ile baslamak mantikli midir?

Degerli goruslerinizi rica edeiyorum

ağfndrdm
04.Aralık.2011, 20:36
aramıza hoşgeldin kardeşim
250 cc nin senin için mantıklı olması için ,bütçenin bu fiyatlara uygun olması ,cruiser tarzı tercihin olması içn yeterlidir.
250 cclik regallerin su suğutmalı ,çift silindir, düşük yakıt sarfiyatı ve uygun yedek parça fiatları ve diğer çinli makinalardan faklı ve dikkat çekiçi görüntüsü olması benim için mantıklıdır.

enginogurlu
05.Aralık.2011, 00:24
hoşgeldin scooterden sonra bu motora gecebilirsin seni hiç bi şekilde korkutmaz ve aksına memnun kalırsın bunun haricinde arkadasımında dediği gibi bu motora gecmek için maddi durumun ve bu tip motorları sevmen yeterlidir.

Emre
05.Aralık.2011, 11:44
Eğer cruiser tarzı motorlar görüntü olarak hoşuna gidiyorsa scotter' dan geçince çok büyük keyif alırsın :) İlk bir kaç gün vitesli motora alışma sürecin olur. Bunu da atlattıktan sonra gayet keyif almaya başlarsın :) 250' lik motorlar çok kuvvetli değildir, onun içinde seni korkutmaz.

falldown
05.Aralık.2011, 11:52
aramıza hoşgeldin arkadaşım nazar
imkanın varsa bi tanıdığından 250 lik dene gözünde büyüttüğün gibi bişey olmadığını görüceksin. araba kullanıyorsanda vitese alışma derdin olmaz.için rahat olsun.

turq
05.Aralık.2011, 13:16
Tesekkurler arkadaslar. Anladigim kadariyla zorluk cekmeyecegim.

Aldigim gazla hemen 250 lik bakmaya basliyorum, ehliyeti bu hafta aliyorum nasipse.

Motorunu satmak isteyen varsa ilgilenebilirim

Emre
06.Aralık.2011, 13:26
Tesekkurler arkadaslar. Anladigim kadariyla zorluk cekmeyecegim.

Aldigim gazla hemen 250 lik bakmaya basliyorum, ehliyeti bu hafta aliyorum nasipse.

Motorunu satmak isteyen varsa ilgilenebilirim

Ben önceden satmayı düşünüyordum ama sonra vazgeçtim. Düldülümü çok sevdiğimi anladım :) Masrafımı yaptım, güzelce toparladım şimdilik yola devam kararı aldık :) Temiz, güzel bir makine bulursun inş. turq.