PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umarım Kabul Görür !!!

ibanez_one
05.Aralık.2011, 05:37
Merhaba Ben Görkem KAYIŞ;

İlk Motor Almaya Niyetlendiğimde Regal Almak İstemiştim Ama Maddi Konularım Gereği Ve Sabırsızlığımdan Ötürü Keeway Superlight Aldım...Motorumdan Gayet Memnunum Allah' A Şükür Yolda Bırakmadı...Regal Raptor' U Olan Bahadır İsimli Bir Arkadaşımla Beraber Fırsat Buldukça Gezintiye Çıkıyoruz...Lakin Sizin Gezilerinize Katılmayı Da İstemiyor Değiliz...Arkadaşım Konusunda "Motoru Regal Olduğu İçin" Sorun Teşkil Etmeyebilir Ama Marka Bazında Bir Ayırım Var İse Bunu Bilmek İsterim...Aydınlatırsanız Sevinirim...

Şimdiden Teşekkürler...

Rona
05.Aralık.2011, 11:30
Merhaba Ben Görkem KAYIŞ;

İlk Motor Almaya Niyetlendiğimde Regal Almak İstemiştim Ama Maddi Konularım Gereği Ve Sabırsızlığımdan Ötürü Keeway Superlight Aldım...Motorumdan Gayet Memnunum Allah' A Şükür Yolda Bırakmadı...Regal Raptor' U Olan Bahadır İsimli Bir Arkadaşımla Beraber Fırsat Buldukça Gezintiye Çıkıyoruz...Lakin Sizin Gezilerinize Katılmayı Da İstemiyor Değiliz...Arkadaşım Konusunda "Motoru Regal Olduğu İçin" Sorun Teşkil Etmeyebilir Ama Marka Bazında Bir Ayırım Var İse Bunu Bilmek İsterim...Aydınlatırsanız Sevinirim...

Şimdiden Teşekkürler...

Görkem aramıza hoş geldin.Öncelikle bu site insanları sahip olduğu motor modellerine göre sınıflandıran bir site değildir bunu http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=5712 konusuna girdiğinde çekilmiş resimlerden anlayabilirsin.Bizler kişileri sahip olduğu motorlardan dolayı ne hakir görürüz, ne de üstün görürüz.Sitemizin diğer konu ve yazılarını okudukça anlayacaksın.
Bu siteyi takip ettikçe insanların dostluğunu, samimiyetini, arkadaşlığını, sıcaklığını,saygısını ve üslup farkını daha iyi göreceksin.
Tekrar aramıza hoş geldin.İyi sürüşler8):cheesy:

guento
05.Aralık.2011, 11:37
harley davidson ı olan giremez...:evil::p:cheesy: şaka bi yana gezilerin fotolarını gördükçe istanbulda olasım geliyor.. [smilie=greencolorz: 8)

falldown
05.Aralık.2011, 11:45
aramıza hoşgeldin görkem nazar
aklında soru işareti olmasın marka konusunda. yeterki keyfini sür8) anadolu avrupa hangi taraf.
*ibanezde gözümden kaçmadı hani buluşunca yüzyüze konuşuruz:)

synapse333
05.Aralık.2011, 12:05
görkem kardeş öncelikle hoşgeldin, bende yeni tanıdım sayılır bu siteyi ancak gerçekten seviyeli, üslup açısından oldukça kaliteli bulduğum bir blog, her bilgisayar açtığımda ilk girip baktığım yer burası oluyor, bağımlılık yapıyormuş gerçekten...

Rona
05.Aralık.2011, 12:48
" *ibanezde "gözümden kaçmadı hani buluşunca yüzyüze konuşuruz:)[/quote]

Joe Satriani ilk akla gelennnnnn

falldown
05.Aralık.2011, 13:16
Joe Satriani ilk akla gelennnnnn[/quote]

walla ne yalan söyleyim co mo falan gelmio gençliğim geliyo benim aklıma.
90ların ortası ankara soğuğu parmkasız eldivenle çalmak vitrindeki tek olan ve ışıklandırılmış olan ibaneze bakmak vs.vs.

teoman25
05.Aralık.2011, 14:25
Joe Satriani ilk akla gelennnnnn

walla ne yalan söyleyim co mo falan gelmio gençliğim geliyo benim aklıma.
90ların ortası ankara soğuğu parmkasız eldivenle çalmak vitrindeki tek olan ve ışıklandırılmış olan ibaneze bakmak vs.vs.[/QUOTE]

farklı yaş gruplarında aynı duygular.. sadece tarih sayfasınadaki yeri farklı:) İbanez dedinmiydi aklıma Steve VAI gelir ve orda kalır, Fender dersen, tabiki Malmmsten ve Eric jhonson. vel hasıl benim favorim ESP serielri :)

aramıza hoşgeldin İbanez kardeş :)

ibanez_one
06.Aralık.2011, 01:35
Herkese Çok Çok Teşekkür Ederim...Avrupa Yakasındayım Çapa' Da...Bu Arada İbanez Konusuna Gelirsek...Uzun Süredir Kendimce Müzik Yapıyorum İbanez lerin Tonunu Severim Ve Sürekli Nickim Olarak Kullanırım...Müzik Ve Yol Daha Ne Olsun :D:D En Kısa Zamanda Buluşmak Üzere...Takvim Bölümünden Gezi Haberleri Alabiliyoruzdur Umarım...

İyi Sürüşler...8)

Rona
06.Aralık.2011, 01:48
[quote=ibanez_one;98142]Herkese Çok Çok Teşekkür Ederim...Avrupa Yakasındayım Çapa' Da...Bu Arada İbanez Konusuna Gelirsek...Uzun Süredir Kendimce Müzik Yapıyorum İbanez lerin Tonunu Severim Ve Sürekli Nickim Olarak Kullanırım...Müzik Ve Yol Daha Ne Olsun :D:D En Kısa Zamanda Buluşmak Üzere...Takvim Bölümünden Gezi Haberleri Alabiliyoruzdur Umarım...

İyi Sürüşler...8)[/quote

Gezi organizasyon vs olduğunda muhakkak görürsün 8)

serdarozgec
08.Aralık.2011, 00:29
harley davidson ı olan giremez...:evil::p:cheesy: şaka bi yana gezilerin fotolarını gördükçe istanbulda olasım geliyor.. [smilie=greencolorz: 8)

bende motosiklete hala binebiliyor olduğunuzu gördükçe (hava sıcaklıklarından dolayı) izmir ve istanbulda olmak istiyorum... p:

falldown
08.Aralık.2011, 11:05
bende motosiklete hala binebiliyor olduğunuzu gördükçe (hava sıcaklıklarından dolayı) izmir ve istanbulda olmak istiyorum... p:

abi bi gecen hafta ısı iyidi. ondan öncekilerde bilmem hatırlarmısın salak ile avanak diye bi film vardı sümükleri donuyodu işiyolardı birbirlerine yapışıyolardı işte o modda sürülüo gibi :p

http://www.motorcitycrossfit.com/wp-content/uploads/2010/10/dumb-and-dumber.jpg

ibanez_one
09.Aralık.2011, 02:32
Kış Kendini İyiden İyiye Göstermeye Başladı Ama İnadına Sürüyorum...Yoğun Yağışta Sağdan Sağdan Temkinli Bir Şekilde İnadım İnat Gidiyorum...Sonuç Olarak Sucuk Oluyormuyum ? Oluyorum :) Ama Hiçbir Şeye Değişmem Orası Ayrı Vazgeçemiyorum....:)nazar

slamdunk_tr
09.Aralık.2011, 03:03
benim yerime de gezin bu kış.. yazın 8000 km yol yaparak hakkımı doldurdum ben ama olsun, yine de kıskanıyorum.. Bilin.. :)

ibanez_one
09.Aralık.2011, 04:06
benim yerime de gezin bu kış.. yazın 8000 km yol yaparak hakkımı doldurdum ben ama olsun, yine de kıskanıyorum.. Bilin.. :)

Senin İçin De Birkez Daha Üşür, Birkez Daha Islanırım Be Usta :)
Birlikte Yol Yaptığımızı Var Sayarım :)
Bende Yazın Gezemedim...Senin 8000 Km Ne İmrendim :)

falldown
09.Aralık.2011, 12:49

çalışıyosan ve sadece haftasonları yaptıysan bu km yi helal olsun :D