PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ey özgürlük...

synapse333
05.Aralık.2011, 20:34
değerli blog üyesi arkadaşlar, yaz aylarına doğru aklımda yıllardır planladığım bir gezi planı var, hem sizleri de heveslendirmek hem de kendime yoldaş bulabilmek adına internette yapmış olduğum çeşitli araştırmalar ve yol güzergahlarını burada paylaşmak istiyorum, belki birkaç kişinin kulağına su kaçırabilirim, saygılarımla...

http://blogs.voanews.com/turkish/selin/ linki bir inceleyin

ağfndrdm
05.Aralık.2011, 21:44
Ben böyle bi başlık açamayı düşnüyordum yaza dair uzun geziyi kapsayan bir plan.en ince ayrıtısına kadar uzun uzun konuşup akıl fikir payaşmak için .yol gzelgahlarından tut nerelerde konaklanır nerde ne yenir kimler gelir parasal durumu ne olur gibi.

saolsın benden önce bu konuyu açtığın için bundan sonra burdan devam ediriz aralara anketler sepiştiririz

guento
05.Aralık.2011, 22:04
gerçekten inanılmaz güzel bi gezi olmuş... 8) :( harika fotoğraflar..
gitmek lazım.. ama arkadaş "Türkiye yi bitirdim sonra italya ya gittim" demiş
yani baya bi yol tecrübesi olsa gerek.. ;) ya da uzun yol tecrübesi olan birileriyle çıkmak gerek diye düşünüyorum..

bu arada muhabbetine sormuş olayım..
bizim regaller o kadar götürür mü acaba :) bide bu linkte gezideki motolar otomatik vites galiba..?

synapse333
05.Aralık.2011, 23:01
daha önceden ben de sormuştum bu motor 7-8000 kmlik yola dayanırmı diye, açıkçası dayanacağını düşünüyorum, genel olarak 25000 kmden sonra nadir şanzıman, 15000 kmden sonra da balata değişmesi gerekiormuş gibi duyumlar almıştım, diğer sorunlar basit sorunlar (buji, vs.), genede tek motor yerine en az 2 motorla çıkılmalı bu tarz yolculuklara herhangi bir teknik arızada en azından çekici aramak zorunda kalınmaz, bir ip yeterli olur :) ayrıca allah korusun herhangi bir kaza anında birilerinin yardım için orada hazır bulunması her zaman için hayırlıdır, 4500 km yol, 10-15 gün yeterli olur diye düşünüyorum, mesafe uzun ise eğer 1500 km ye tüm yunanistan fethedilebilir, regal de 1500 kmye banamısın demez, genede ne olur ne olmaz, balata, buji, vb sorun çıkarabilecek parçalar yedek olrak bulundurulabilir, sonuçta oralar motorsiklet cenneti ,illaki usta bulunur, bende dil var o konuda kendime güveniyorum, gerçi navigasyonla çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum, barınma konusunda ise kamp malzemesi (çadır, uyku tulumu) iş görecektir, sonuçta çoğu yerde kamping alanları var fiyatlarıda 7-8 eoru diye duymuştum internetten, kamp alanı bulunamayan yerlerde hostel yada maddiyata göre hotel, :) ben çadırı tercih ediyorum (öğrenci mantığı), heryerde benzinci varmış genede balata spreyi bulundurmak lazım :) ilgilenen arkadaşlarla mart nisan gibi bi oturup, herşeyi konuşmak lazım

teoman25
06.Aralık.2011, 00:34
Ben böyle bi başlık açamayı düşnüyordum yaza dair uzun geziyi kapsayan bir plan.en ince ayrıtısına kadar uzun uzun konuşup akıl fikir payaşmak için .yol gzelgahlarından tut nerelerde konaklanır nerde ne yenir kimler gelir parasal durumu ne olur gibi.

saolsın benden önce bu konuyu açtığın için bundan sonra burdan devam ediriz aralara anketler sepiştiririz

erdem ya biliyorum sıktı ama, 2. döneme artık biyerden kadro gelirse, ben gezi programı ile ilgili bikaç güzergah yapmıştım. benim aklımda
"Antalya-Kaş-Fetihiye-Muğla-marmaris-Bodrum-Çeşme-İzmir-Ayvalık-Altınoluk" güzergahı var, eğer motoru alırsam bu güzergahı Temmuz ayı içinde 15-20 güne kat etmek var aklımda. güzergahlarda 2 gün geçirip 3.gün yola koyulmak var.. çok uzunda değil çok kısada değil. hatta tatil modunda bir gezi olmasını istiyorum. konaklamada Pansiyol Otel Çadır/tulum hiç farketmez.. senin güzergah nerelerden geçiyor

ağfndrdm
17.Ocak.2012, 00:50
Yaz için düşündüğmüz uzun gezimi, gelmek isteyenler için fuarda buluşup netleştirebilirriz ,herkes kendi durumunu böylelikle ayarlayabilir

synapse333
17.Ocak.2012, 10:59
erdem ya biliyorum sıktı ama, 2. döneme artık biyerden kadro gelirse, ben gezi programı ile ilgili bikaç güzergah yapmıştım. benim aklımda
"Antalya-Kaş-Fetihiye-Muğla-marmaris-Bodrum-Çeşme-İzmir-Ayvalık-Altınoluk" güzergahı var, eğer motoru alırsam bu güzergahı Temmuz ayı içinde 15-20 güne kat etmek var aklımda. güzergahlarda 2 gün geçirip 3.gün yola koyulmak var.. çok uzunda değil çok kısada değil. hatta tatil modunda bir gezi olmasını istiyorum. konaklamada Pansiyol Otel Çadır/tulum hiç farketmez.. senin güzergah nerelerden geçiyor

teoman senin bölüm ne kardeş arş gör kadrosu mu bekliyorsun bende de var aynı sıkıntı gerçi şükür benim kadro çıktı ama epey zor çıkıyor bide uğraşman gerekiyor, eğer üniversite kadrosu bekliyorsan ben o yoldan geçtim :), sana da yol gösterebilrim, saygılarımla...

telkarinn
17.Ocak.2012, 11:44
Yazın uzun bi geziyi bi çok arkadaş planlıyo ama ne kadar sürmeli hangi güzergahlar olmalı diye ortada tam bi fikir yok. Buluştuğumuz bi zaman da yada en uygunu fuar gibi görünüyo her görüşünü bildirse güzel bi organizasyon çıkar ortaya. Tabi ben ve dejavu27 ilk katılımcılardan :)

CELİL
17.Ocak.2012, 12:02
:) Hadi ben ortaya birşeyler atayım benim için tarihin nisanda belli olması ve o tarih için şirkete izin yazdırmam ve onaylatmam lazım keyifli hava şartları için temmuz 1-15 arası güzel olur 1 haftalık bir gezi makul olur fazlası pahalı ve yorucu olur bölge içinde ege kıyıları bodrum ulaşabilecegimiz diğer şehirler ege kıyılarından akdenize doğru 8)
Hadi şimdi sıra sizde sizin fikirleriniz nasıl :)
aşagıya çalışma haritası yapıştırıyorum :)

http://www.seyahat.ihtiyacodasi.com/FileUpload/ds27166/File/ege_akdeniz_haritasi_rota.jpg

telkarinn
17.Ocak.2012, 12:09
Aynen üstad...Fazlası hem maddi açıdan yorucu olabilir hem de tadında bırakmak lazım..Ne azı ne çoğu. Tarih olarak haziran sonları ile en geç temmuz ortalarına doğru yapmamız daha ii olur. Havaların en güzel olacağı zaman. İzin konusunda da önceden ayarlayıp kararlaştırırsak herkes ona göre iznini öncesinde yazdırır çalıştığı şirkete

turq
17.Ocak.2012, 12:10
Yillik izinleri planlama acisindan tarihi erken belirlemede fayda var. Guzergaha gore yolda katilim olabilir yada feribot biletimizi erkenden aliriz. Istanbul disini da dusunun, Anadolu uvey evlat degildir. :)

Emre
17.Ocak.2012, 18:52
:) Hadi ben ortaya birşeyler atayım benim için tarihin nisanda belli olması ve o tarih için şirkete izin yazdırmam ve onaylatmam lazım keyifli hava şartları için temmuz 1-15 arası güzel olur 1 haftalık bir gezi makul olur fazlası pahalı ve yorucu olur bölge içinde ege kıyıları bodrum ulaşabilecegimiz diğer şehirler ege kıyılarından akdenize doğru 8)

http://www.seyahat.ihtiyacodasi.com/FileUpload/ds27166/File/ege_akdeniz_haritasi_rota.jpg

Yaa plana içim gitti. İnşallah plan netleştikten sonra, bende bir şekilde ayarlayıp size katılabilirim. Fuar ne zaman? Daha forumdan kimseyle tanışmak kısmet olmadı.

CELİL
17.Ocak.2012, 18:57
Yaa plana içim gitti. İnşallah plan netleştikten sonra, bende bir şekilde ayarlayıp size katılabilirim. Fuar ne zaman? Daha forumdan kimseyle tanışmak kısmet olmadı.

fuar martta havalar güzelleşsin toplanır tanışırız 8)

falldown
17.Ocak.2012, 19:03
fuar nisanda havalar güzelleşsin toplanır tanışırız 8)

abi fuar 1-4 mart

CELİL
17.Ocak.2012, 19:07
abi fuar 1-4 mart

Pardon Düzelttim :mrgreen: doğru söylüyorsun benim gönlümden öyle geçiyor galiba :)

ağfndrdm
17.Ocak.2012, 19:42

Abi güzergah güzzel amma şöyle bir durum var
max. 1 hafta yani 9 günlük bi geziden bahsediyoruz
bir cumartesi buradan sabahın köründe çıksak ,ilk durk izmir desek cumartesi aksamı ulaşsak 1 gün dolaşıp yola cıksat pazartesi sabahı borduma doğru öğleden sonra orada olsak 1 günde orada takılsak salı da dahil çarşamba fetiyeye tol alsak aksama varsak 1 günde oradqa takılsak perşembede dahil
cuma günü ancak dönüş yoluna cıkabiliriz 2 güne yayarak cümartesi aksamı tekrar istde oluruz
yani demem o ki ya üstten( izmirden )yada alttan (antalya manavgat civarı) kırpmak gerek

falldown
17.Ocak.2012, 19:45
Pardon Düzelttim :mrgreen: doğru söylüyorsun benim gönlümden öyle geçiyor galiba :)

benimde öyle geçiyo abi sıcak sıcak gidelim diye.üstümüzde bi tşört bi yelek olsun :D öteki türlü martta gidince sıkı giyincez sonra fuara girince pişcez :D elimizde montlar kasklar :p
sen büyük arka çantanı getir ona tıkalım bütün herşeyi :D

CELİL
17.Ocak.2012, 22:52
Abi güzergah güzzel amma şöyle bir durum var
max. 1 hafta yani 9 günlük bi geziden bahsediyoruz
bir cumartesi buradan sabahın köründe çıksak ,ilk durk izmir desek cumartesi aksamı ulaşsak 1 gün dolaşıp yola cıksat pazartesi sabahı borduma doğru öğleden sonra orada olsak 1 günde orada takılsak salı da dahil çarşamba fetiyeye tol alsak aksama varsak 1 günde oradqa takılsak perşembede dahil
cuma günü ancak dönüş yoluna cıkabiliriz 2 güne yayarak cümartesi aksamı tekrar istde oluruz
yani demem o ki ya üstten( izmirden )yada alttan (antalya manavgat civarı) kırpmak gerek

evet doğru söylüyorsun harita temsili zaten hepsini gezecek zamanımız olmaz benim tercihim antalyayı elemek orası çok sıcak :cheesy:

teoman25
17.Ocak.2012, 23:15
yok abi inanmıyorum yaaaa,,, benim idealimdeki Rota bu :(

ibanez_one
18.Ocak.2012, 00:38
Benim Motor Keeway SL150...Bu Yolculuğa Katılmak İstiyorum Ama Sizce Benim Motor Bu Durumu Atlatırmı...İstanbul Kırklareli Arası Çok Yol Yaptım En Yüksek Hızda Bile Yazın Şişme Yapmadı Ama İzmir Falan Olayı Sizce Kaldırır Mı :( Hava Soğutmalı Olması Dez Avantaj Tabi...Bir De Önemli Olan Kaç Km Hızla Seyir Yapacağımız...Yorumlarınızı Bekliyorum...:(

CELİL
18.Ocak.2012, 10:47
Benim Motor Keeway SL150...Bu Yolculuğa Katılmak İstiyorum Ama Sizce Benim Motor Bu Durumu Atlatırmı...İstanbul Kırklareli Arası Çok Yol Yaptım En Yüksek Hızda Bile Yazın Şişme Yapmadı Ama İzmir Falan Olayı Sizce Kaldırır Mı :( Hava Soğutmalı Olması Dez Avantaj Tabi...Bir De Önemli Olan Kaç Km Hızla Seyir Yapacağımız...Yorumlarınızı Bekliyorum...:(
görkem senin makina için heleki cc senden yüksek makinalarla bu kadar yüksek km de 150cc makinan zorlanır gitmezmi gider ama aynı cc makinalarla ufak ufak bol molalı zorlamadan olabilir 8)

TWO-WHEEL TANGO
18.Ocak.2012, 11:48
Yenikapı-Bandırma arası yazın erken saatte hızlı feribot var mı? Marmara çevresini dolanmaktansa... İstanbul dışına çıkmak için harcanacak enerjiden tasarruf adına 'hızlı feribot' tercih edilebilir.

CELİL
18.Ocak.2012, 11:58
Yenikapı-Bandırma arası yazın erken saatte hızlı feribot var mı? Marmara çevresini dolanmaktansa... İstanbul dışına çıkmak için harcanacak enerjiden tasarruf adına 'hızlı feribot' tercih edilebilir.
olabilir fakat duyduğum kadarıyla rakamı biraz yüksekmiş ama maliyet hasabı çıkarıp karşılaştırma yapmak iyi olur 8)

TWO-WHEEL TANGO
18.Ocak.2012, 12:04
Şu an Bandırma yok ama örnek teşkil etmesi için Yenikapı-Bursa arası 100 tl, yolcu 22 (artçısı olan için 100+22=122 tl). Fakat motosiklet için ve otobüs için tarife girdiğimde her ikisinde de araca 100 tl bedel biçiyor. Bir yanlışlık mı var?

CELİL
18.Ocak.2012, 12:24
Şu an Bandırma yok ama örnek teşkil etmesi için Yenikapı-Bursa arası 100 tl, yolcu 22 (artçısı olan için 100+22=122 tl). Fakat motosiklet için ve otobüs için tarife girdiğimde her ikisinde de araca 100 tl bedel biçiyor. Bir yanlışlık mı var?
Bugünün tarifesine göre yenikapı - bandırma siğortasız 58 tl motorsiklet rakamı buldum istenirse + 6 tl sigorta

bir daha denedim

Motosiklet66.00TL

Bir daha denedim
seçilen güne göre fiat değişiyor

Seyahat Sigortası Hariç Koşullu İade Edilebilir58.00TL

turq
18.Ocak.2012, 12:35
Şu an Bandırma yok ama örnek teşkil etmesi için Yenikapı-Bursa arası 100 tl, yolcu 22 (artçısı olan için 100+22=122 tl). Fakat motosiklet için ve
otobüs için tarife girdiğimde her ikisinde de araca 100 tl bedel biçiyor. Bir yanlışlık mı var?

IDO dinamik fiyat uygulamasina gecti. Bilet gidilecek gun alinirsa rakam yuksek oluyor, 2 hafta onceden alinirsa motosiklet icin 30, artci icin 5 tl aliyorlar. Ben arada yaya olarak onceden alip Istanbul a gezmeye bile geliyorum, sehir icinden bile ucuz oluyor :)

turq
18.Ocak.2012, 12:38
IDO dinamik fiyat uygulamasina gecti. Bilet gidilecek gun alinirsa rakam yuksek oluyor, 2 hafta onceden alinirsa motosiklet icin 30, artci icin 5 tl aliyorlar. Ben arada yaya olarak onceden alip Istanbul a gezmeye bile geliyorum, sehir icinden bile ucuz oluyor :)

Verdigim rakamlar Bursa-Yenikapi icin, yanlis anlasilmasin

Casper
18.Ocak.2012, 12:45
Abi çok pis katılasım var bu tura. Hatunu kandırabilirsem her türlü ekipteyim :) Oda gelse 1 hafta motorun arkasında perişan olurmu acaba yahu. Yada 1 hafta boyunca 350 daytona iki kişiyi yolda bırakmadan gezdirirmiyki?

CELİL
18.Ocak.2012, 12:49
Abi çok pis katılasım var bu tura. Hatunu kandırabilirsem her türlü ekipteyim :) Oda gelse 1 hafta motorun arkasında perişan olurmu acaba yahu. Yada 1 hafta boyunca 350 daytona iki kişiyi yolda bırakmadan gezdirirmiyki?

valla kandır sende gel bir daha böyle birşey zor olur 8)
daytonaya birşey olmaz taş gibi gider gelir ama eşin daha önce kısa mesafelerde denemeler yapsın onun işi zor 8)

telkarinn
18.Ocak.2012, 13:21
Vayy bee..Yaza kadar baya bi katılım olacak inş bu tura...Hadi bakalım yok mu daha artıran..:)

Casper
18.Ocak.2012, 13:40
Celil abi şehir içinde çoktaan gezmeye başladık beraber zaten :) Ama uzun mesafede nasıl olur bilmiyorum. Bol molalı bi yolculuk olursa zorlanıcanı pek sanmıyorum gerçe. Ya gidek ya gidek ben çok heveslendim şimdi :)

CELİL
18.Ocak.2012, 13:42
Celil abi şehir içinde çoktaan gezmeye başladık beraber zaten :) Ama uzun mesafede nasıl olur bilmiyorum. Bol molalı bi yolculuk olursa zorlanıcanı pek sanmıyorum gerçe. Ya gidek ya gidek ben çok heveslendim şimdi :)
o zaman ok 8) sizde ayarlayın gelin bizle zaten hepimiz ara ara mola ihtiyacı duyacagız 8)

turq
18.Ocak.2012, 14:45

Konvoyun en arkasında takılırız beraber merak etme :)

Umut can
18.Ocak.2012, 18:18
çok güzel bir organizasyon olur.. 1 haftalık süre için yolun kısalması gerekir. 1 haftada bitiremeyiz o yolu :) bakalım biz de motoru alabilirsek kesin geliriz :cheesy:

ağfndrdm
18.Ocak.2012, 19:56
Bugünün tarifesine göre yenikapı - bandırma siğortasız 58 tl motorsiklet rakamı buldum istenirse + 6 tl sigorta

bir daha denedim

Motosiklet66.00TL

Bir daha denedim

Vayy bee!!
benim güzel sitemin insanları yoldan korkar olmuşlar:shock:

Emre
18.Ocak.2012, 22:18
Vayy bee!!

Yaa sonra böyle lafların önünü alamazsınız :) :)

turq
18.Ocak.2012, 22:37

bir daha denedim

Motosiklet66.00TL

Bir daha denedim

Web sitesi motosiklet için sağlıklı bilgi vermiyor, biraz önce telefon edip sordum Yenikapı-Bursa 34 TL

CELİL
18.Ocak.2012, 22:54
Web sitesi motosiklet için sağlıklı bilgi vermiyor, biraz önce telefon edip sordum Yenikapı-Bursa 34 TL
teşekkürler ama yenikapı-bandırma olacaktı fakat dert değil sadece tüm alternatifleri araştırıyoruz karadan eskihisardanda gidilebilir :)

TWO-WHEEL TANGO
18.Ocak.2012, 23:18
Vayy bee!!

Yok Celil abi feribottan korkuyor. +6 tl sigorta diyor baksana. (Ya batarsa :mrgreen: ). Ağa 24 yaşında değiliz...30'u geçti mi tırt:mrgreen:.

turq
18.Ocak.2012, 23:25
teşekkürler ama yenikapı-bandırma olacaktı fakat dert değil sadece tüm alternatifleri araştırıyoruz karadan eskihisardanda gidilebilir :)

Biliyorum abi. Su an Bandirma seferi olmadigi icin kiyas yapma acisindan soyledim.

Fakat soylede bisey var. Eskihisar kullanildiginda benim fiyatini verdigim sefere gore 200 km farkediyor, aradaki fiyat farkina degermi, bence deger.

ibanez_one
19.Ocak.2012, 01:11
Konvoyun en arkasında takılırız beraber merak etme :)

Celil Abi Pek Olumlu Konuşmadı Açıkçası :(

ibanez_one
19.Ocak.2012, 01:13
görkem senin makina için heleki cc senden yüksek makinalarla bu kadar yüksek km de 150cc makinan zorlanır gitmezmi gider ama aynı cc makinalarla ufak ufak bol molalı zorlamadan olabilir 8)

Totonun Yerini Bilicen Diyosun Yani Abi...Neyse Sağlık Olsun...Kendi Çapımızda Takılıcaz Artık...

CELİL
19.Ocak.2012, 09:35
Totonun Yerini Bilicen Diyosun Yani Abi...Neyse Sağlık Olsun...Kendi Çapımızda Takılıcaz Artık...
Beni yanlış anlama bizde kesinlikle makina ayrımı olmaz kısa turlarda hiç sorun değil ama bende senin gibi uzun yol keyfi yapmak için 2 yıl önce hepsi benden büyük makinalarla çanakkaleye festivale gittim yolda makinayı sürekli sıkıştırmak zorunda kaldım ve tempoya ayak uydurucam diye koştururken makinayı yatırdım o yüzden uzun turlarda makinaların aynı güçte olması daha uygun ama ben illada gelicem diyorsan buyur gel başımızın üstünde yerin var 8)

Alıntı:
turq Nickli Üyeden Alıntı http://www.regalraptor.net/forums/tren_z/buttons/viewpost.gif (http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?p=98888#post98888)
Konvoyun en arkasında takılırız beraber merak etme :D

aslında yanına birkaç 150 cc makina daha gelse hiç sorun olmadan gurubun arkasından birlikte gelirdiniz :)

CELİL
19.Ocak.2012, 10:06
Yok Celil abi feribottan korkuyor. +6 tl sigorta diyor baksana. (Ya batarsa :mrgreen: ). Ağa 24 yaşında değiliz...30'u geçti mi tırt:mrgreen:.
salih sen kesin geliyorsun değilmi caymak yok :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

TWO-WHEEL TANGO
19.Ocak.2012, 10:13
salih sen kesin geliyorsun değilmi caymak yok :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Abi benim pederin durumuna bağlı. Gelmeyi çok istiyorum ama 2 aydır hastanelerde koşturuyoruz. 2 kez Çapa acil,4 kez Başakşehir acil, 4 kez Çapa hematoloji, 4 kez Cerrahpaşa radyoloji....Getirip götürecek kimse yok. Atıyorum Fethiye dolaylarındayken İst'dan tel gelir hemen gel derlerse bir solukta İst'a gelebilir miyim dün gece onu düşündüm hep.. Belki o zamana düzelir.8)

CELİL
19.Ocak.2012, 10:18
Abi benim pederin durumuna bağlı. Gelmeyi çok istiyorum ama 2 aydır hastanelerde koşturuyoruz. 2 kez Çapa acil,4 kez Başakşehir acil, 4 kez Çapa hematoloji, 4 kez Cerrahpaşa radyoloji....Getirip götürecek kimse yok. Atıyorum Fethiye dolaylarındayken İst'dan tel gelir hemen gel derlerse bir solukta İst'a gelebilir miyim dün gece onu düşündüm hep.. Belki o zamana düzelir.8)
Allah acil şifalar versin demek hala toparlanamadı işallah o zamana kadar sağlığına kavuşur sende gelirsin önce sağlık :):):)

ibanez_one
20.Ocak.2012, 00:53
Beni yanlış anlama bizde kesinlikle makina ayrımı olmaz kısa turlarda hiç sorun değil ama bende senin gibi uzun yol keyfi yapmak için 2 yıl önce hepsi benden büyük makinalarla çanakkaleye festivale gittim yolda makinayı sürekli sıkıştırmak zorunda kaldım ve tempoya ayak uydurucam diye koştururken makinayı yatırdım o yüzden uzun turlarda makinaların aynı güçte olması daha uygun ama ben illada gelicem diyorsan buyur gel başımızın üstünde yerin var 8)

Alıntı:
turq Nickli Üyeden Alıntı http://www.regalraptor.net/forums/tren_z/buttons/viewpost.gif (http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?p=98888#post98888)
Konvoyun en arkasında takılırız beraber merak etme :D

aslında yanına birkaç 150 cc makina daha gelse hiç sorun olmadan gurubun arkasından birlikte gelirdiniz :)

Napalım Abi Ben De Kısa Turlara Katılırım Artık...İlgine Teşekkürler..

ağfndrdm
22.Ocak.2012, 22:57
Napalım Abi Ben De Kısa Turlara Katılırım Artık...İlgine Teşekkürler..

abi kızmada kırılmada bu duruma bence :D
gel tabi başımızın üstünde yerin var.öyle demek istememiştir.
ama
ben olsam çıkarmıydım senin motorunla uzun yola kesinlikle hayır...
altımda daytona var ama içtin içe korkuyorum b motorla gidebilirmiyim taa oralara kadar diye

ibanez_one
23.Ocak.2012, 02:33
abi kızmada kırılmada bu duruma bence :D
gel tabi başımızın üstünde yerin var.öyle demek istememiştir.
ama
ben olsam çıkarmıydım senin motorunla uzun yola kesinlikle hayır...
altımda daytona var ama içtin içe korkuyorum b motorla gidebilirmiyim taa oralara kadar diye

Usta Bunda Kızadak Kırılacak Bir Durum Yok Ki...Bilen İnsanlardan Fikir Almak İçin Açtım Konuyu...Celil Abi Gayet Güzel Bir Şekilde Dönüş Yaptı Saolsun...Sonuç Olarak Böyle Bir Girişimim Olmayacak Tabii Ki...Şehir İçi Turlarınıza Katılmak İsterim Tabii Ki...Yazın Kendim Zaten Tatil Amaçlı Tura Çıkıyorum Kırklareli, Tekirdağ, İzmit, Adapazarı, Kefken, Cebeci Vs Gidiyorum...Aynı Şeklide Takılırım...Yani Bu Konuda Darılma Falan Söz Konusu Olamaz...

Cevaplar İçin Herkese Teşekkür Ederim...Sağlıklı Sürüşler...