PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R. Raptor nereye koşuyor?

ustunh
25.Aralık.2011, 23:41
Selam arkadaşlar, bir süredir motor almak için takipteydim, 250 lik r.r. gözüme kestirdim, ocak-şubat gibi alırım diyordum ancak bu fiyatlar nereye gidiyor böyle.. yılbaşından sonra tekrar zam gelecek, ikinci eli de ona göre artacak. sıfır veya ikinci el bu motorları kim alacak allah aşkına... bırak sıfırı 1 - 2 yaşında temiz bi raptor için 4-5 bin tl yi gözden çıkarmak lazım... kusuruma bakmayın, söylemeden edemeyeceğim, emre motorun amacı nedir acaba, hu yahu edep yahu.....

o paraya artık 250lik virago bakmayamı başlasak acaba.. kaç yaşında olursa olsun japon japondur.. :)

eddwards
25.Aralık.2011, 23:51
Selam arkadaşlar, bir süredir motor almak için takipteydim, 250 lik r.r. gözüme kestirdim, ocak-şubat gibi alırım diyordum ancak bu fiyatlar nereye gidiyor böyle.. yılbaşından sonra tekrar zam gelecek, ikinci eli de ona göre artacak. sıfır veya ikinci el bu motorları kim alacak allah aşkına... bırak sıfırı 1 - 2 yaşında temiz bi raptor için 4-5 bin tl yi gözden çıkarmak lazım... kusuruma bakmayın, söylemeden edemeyeceğim, emre motorun amacı nedir acaba, hu yahu edep yahu.....

o paraya artık 250lik virago bakmayamı başlasak acaba.. kaç yaşında olursa olsun japon japondur.. :)
İstersen benim ilana göz atabilirsin.. fiyat konusunda anlaşabiliriz

ustunh
25.Aralık.2011, 23:59
İstersen benim ilana göz atabilirsin.. fiyat konusunda anlaşabiliriz

ilanın neredeki arkadaşım...

eddwards
26.Aralık.2011, 00:01
ilanın neredeki arkadaşım...
sahibinden.com
66789756

ustunh
26.Aralık.2011, 00:18
sahibinden.com
66789756

özel mesaj attım..

falldown
26.Aralık.2011, 13:10

haklısın arkadaşım senin gbi düşünenler var. bu bahara olmasa bile bi sonraki bahara dökülecektir diye düşünüyoum bende. regal artık fiyat/performansta mantıklı bir başlangıc motoru olmaktan çıkıyor. snaırım emre motorun yaratmaya çalıştığı imaj orta segment bi motor olduğudur ancak benim düşüncem regal raptor orta segment bi motor değildir.o fiyatlara parça kalitesi çok daha iyi olan farklı markalar bulunmaktadır. bu artan fiyatlarla illaki yine müşteri bulacaktır parası olan görüntüsü yüzünden alıcaktır ancak satışların eskisi kadar çok olcağını tahmin etmiyorum.bi süre sonrada finito.
ufak bi örnek düşünsenize honda rebel 250 Türkiye'ye gelse sizce kaç paradan satılırdı ? honda cbr 250R şu anki fiyatının 9,250 lira olduğunu düşünürseniz. ya da yamaha xvs 250 gelse.
şimdi yeni regal alıcaklar kendilerine sorsunlar bu regal bu kadar edermi :p