PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sat-sat-satıyorum

eddwards
02.Ocak.2012, 03:19
Arkadaşlar Ankara'dayım
Model yükseltmek için
250-9B T GİDON motorumu satıyorum
Denizli ilinde bir motor buldum uygun fiyata kaçırmak istemiyorum.
ama uygun fiyatlı 350 spider veya 250-10 takas etmek isteyenlere üzerine para verebilirim
Satılık motor avatar resmimdeki motordur. isteyene detaylı resimlerini yollayabilirim
Bildiğiniz regal raptordur. bu sezon 4000 km. yol yaptım inanın hiç gıkı çıkmadı.
MOTOR, ŞANZUMAN, LASTİKLER VS. SORUNSUZDUR.
2750 tl.
Ciddi alıcıların kalbi kırılmayacak:))))

eddwards
12.Ocak.2012, 00:35
Arkadaşlar şu an itibariyle motorumu satmış bulunuyorum.. alan arkadaş kazasız belasız biner inşallah
350 spyder arıyorum...

CELİL
12.Ocak.2012, 09:30
Arkadaşlar şu an itibariyle motorumu satmış bulunuyorum.. alan arkadaş kazasız belasız biner inşallah
350 spyder arıyorum...
Alana satana hayırlı olsun nazar
işallah kafana göre bir spyder bulursun 8)

Casper
12.Ocak.2012, 12:39
Hayırlı olsun hocam. Bende Daytona arıyorum Celil abinin yardımıylada buldum gibi bi tane. İnşallah sende gönlüne göre bi makina bulursun.

telkarinn
12.Ocak.2012, 13:25
Alan arkadaş da satan arkadaş da hayrını görür inş.

falldown
12.Ocak.2012, 13:33
hayırlı olsun arkadaşım. bahara çıkmadan yap bi motorda eksikliğini hissetmeden :D

ugureses
12.Ocak.2012, 22:01
s.a arkadaşlar bana 2. el motor lazım regal raptor.otomatik vites ve 2000 tle kadar 125 cc falan ardımcı olacak varmı.

Casper
12.Ocak.2012, 22:07
s.a arkadaşlar bana 2. el motor lazım regal raptor.otomatik vites ve 2000 tle kadar 125 cc falan ardımcı olacak varmı.

Dostum aşağıda yazdığım linkteki ilan kendim için motor bakarken gözüme çarpmıştı. Dilersen bak ama motor temizmidir değilmidir. Onu götür usta baksın resimden anlayamayız. Gidip bakmaya değermi değmezmi onuda forumdaki üstatlar sölesin ondanda ben anlamam :) Neticede 2. el otomatik regal raptor 2000 tl'ninde altında bi göz at istersen.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-sahibinden-otomatik-vites-chopper-regal-raptor-64229112/detay

CELİL
13.Ocak.2012, 10:49
Merhaba ugur aramıza hoş geldin 8)
choperr otomatik vites sadece regal raptorda var regaldede otomatik vites sadece 100 cc var sıfırında peşin fiatına 12 taksit imkanıda var bence 2000tl peşin verecegine az daha fazla verip 12 ay taksit yapmak daha mantıklı ve istanbuldan adresine teslim edebilen bildiğimiz güvenilir bayiiler var 8)

falldown
13.Ocak.2012, 11:16

öncelikle aramıza hoş geldin arkadaşımnazar
aradığn motor dd100e. ancak ilk motorunsa bencede biraz daha koyup üstüne sıfır bişe almak daha mantıklı.

eddwards
15.Ocak.2012, 03:23
Alana satana hayırlı olsun nazar
işallah kafana göre bir spyder bulursun 8)

Abi spyder arayıp durdum.. özellikle Eskişehirde bi arkadaş ile tanıştım ve pazarlık yaptım. Çok zorladığım halde bir kaç yüzlira için pazarlık bozuldu.
Venox aldım bende ... Bu sezon sanırım bununla geçecek..

CELİL
15.Ocak.2012, 10:37
Abi spyder arayıp durdum.. özellikle Eskişehirde bi arkadaş ile tanıştım ve pazarlık yaptım. Çok zorladığım halde bir kaç yüzlira için pazarlık bozuldu.
Venox aldım bende ... Bu sezon sanırım bununla geçecek..
Hayırlısı olsun birazda venox sun tadına bak nazar8)

dtahir
22.Mart.2012, 02:32
Merhaba sevgili forum sakinleri...
2007 model 8700 km'deki siyah renk 250E-9'umu satıyorum.KM'si orijinaldir.Lastikler ve zincir fabrikanın takmış olduklarıdır.Egzostlar kesik olduğundan güçlü bir ses vermektedir. 1 ay kadar önce Ali Usta tarafından bütün bakımları yapıldı.Alan arkadaş hiçbir masraf yapmayacaktır.Motorun tek kusuru deponun sağ alt kısmında kaldırıma düşmesinden kaynaklanan bir ezik bulunmasıdır.İkinci el satış sitelerine ilan vermeden önce buraya yazayım dedim.Forum aracılığı ile alacak olan arkadaşa ekstra indirim yapılacaktır.Branda, çelik kilit, ve Free-M tam kask ile birlikte verilecektir.Fiyat:3000 tl.İlgilenen arkadaşlar irtibata geçebilirler.4000 TL'ye kadar her türlü motorla takas olur.Öncelikli tercihim maxi scooter.
Saygılar.
İrtibat için : 0507 668 78 15 Tahir
Gündüz okulda olduğumdan telefona cevap veremeyebilirim ama mutlaka geri dönerim.

RG120
23.Mart.2012, 11:53
Eğer Spyder almayı düşünüyorsanız,
çok yakın bir arkadaşım 2011 Model RR 250cc Spyder motorunu bakımlarını vs. yapıp (alacak kişi masrafsız binsin) nisan sonlarına doğru 5.500 TL'ye satıp, cc yükseltmeyi düşünüyor.

Satılmıştır

Alan arkadaşa hayırlı olsun.