PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yedek parça

canertocarlos
04.Ocak.2012, 03:38
arkadaşlar merhaba siteyi tesadüfen biraz önce buldum,izmirde sağ kütük,km teli ve okuyucusu bulamadım nerden bulabilirim yönlendiren olursa sevirim arkadaşlar

falldown
04.Ocak.2012, 10:57
aramıza hoş geldin arkadaşım
istemiş olduğun parçaları motomania , ali usta --- linkler sitede yukarda
distribütör olan emre motor ve onlara ait olan motorland
http://motorparcalari.net/regal-raptor-250-kat276.html
buralardan birisiyle kontak kurarsan yardımcı olurlar kargolarlar

canertocarlos
04.Ocak.2012, 13:27
hoşbulduk ;)
çok teşekkürler arkadaşım sağol

CELİL
04.Ocak.2012, 20:16
Caner aramıza hoş geldin 8)
parçaları sitemizinde sponsoru yukarıda linki olan demirtaş motorsiklet ali ustayla ve motomania ile bağlantıya geçersen bizim forumdan oldugunu söyle sana en uygun şekilde yardımcı olacaklardır8)

kofitürk
04.Ocak.2012, 22:02
aradığın herşeyi basmane ptt arkasında ege motorda bulabilirsin. yalnız raptor için alacağını söyleme elinde eskisi var ise direk götür.

dtahir
09.Ocak.2012, 01:33
Merhabalar, sağ taraf kapağına ihtiyacım var 250e-9 için.Bir de plakalık üstündeki aydınlatma yok.Bunları uygun fiyata temin edebileceğim bir yer var mI?

CELİL
09.Ocak.2012, 09:30
Merhabalar, sağ taraf kapağına ihtiyacım var 250e-9 için.Bir de plakalık üstündeki aydınlatma yok.Bunları uygun fiyata temin edebileceğim bir yer var mI?
merhaba tahir yan kapaklar çift satılıyor yazın 110 tl civarıydı ali ustanın elinde bazen tek oluyor tek veriyor lanbayıda onda bulabilirsin yukarıda linki var bağlantıya geçer sorarsın bizim forumdan geldiğini söylemeyi unutma daha uygun rakam olur 8)

Motomania34
09.Ocak.2012, 13:04

Yan kapaklarda takım siyah ve kırmızının fiyatı 80 TL'dir, Kromajlı takım ise 110 TL'dir. Plakalık aydınlatma lambasının fiyatı ise 22 TL'dir.

dtahir
09.Ocak.2012, 20:55
merhaba tahir yan kapaklar çift satılıyor yazın 110 tl civarıydı ali ustanın elinde bazen tek oluyor tek veriyor lanbayıda onda bulabilirsin yukarıda linki var bağlantıya geçer sorarsın bizim forumdan geldiğini söylemeyi unutma daha uygun rakam olur 8)

Teşekkürler.Kendisiyle iletişime geçeceğim.

dtahir
09.Ocak.2012, 20:56
Yan kapaklarda takım siyah ve kırmızının fiyatı 80 TL'dir, Kromajlı takım ise 110 TL'dir. Plakalık aydınlatma lambasının fiyatı ise 22 TL'dir.

teşekkürler

synapse333
09.Ocak.2012, 21:50
motomanina abicim plakalık aydınlatma lambası dediğiniz bu stop lambasımı, eğer verdiğiniz fiyat arka stop lambası içinse bende bir tane sipariş vermek istiyorum, 250 e9b arka stop lambası lazım, teşekkürler.

falldown
10.Ocak.2012, 11:18
motomanina abicim plakalık aydınlatma lambası dediğiniz bu stop lambasımı, eğer verdiğiniz fiyat arka stop lambası içinse bende bir tane sipariş vermek istiyorum, 250 e9b arka stop lambası lazım, teşekkürler.

yanılmıyorsam eski modellerde benimki gibi... arka stop artçı koltuğu bitişiğinde. çamurluk arkasında ise T şeklinde iki tarafı reflektörlü alt tarafa bakan kısmı lambalı bi aparat bahsettikleri..