PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selam

asener
16.Mayıs.2007, 12:28
Arkadaşlar herkeze merhaba, dün burda da ilanı olan yavuz arkadaşımızın motorunu aldım, ben ilanı sahibinden com da görmüştüm uzun süredir motor almayı düşünen birisi olarak ilk defa birisini aradım, bir ara motoru satmaktan vazgeçti, inanın çok sevindim, kendisinede söyledim, sonra ailevi sebeblerden tekrar satmaya karar verdi, iş yerim perpa da dün buraya geldi, noterden satışını yaptık, ev ümraniye de , ehliyeti olmamasına rağmen akşam motoru bana teslim etti, kendisine çok çok teşekkür ediyorum, gerçekten motor çok güzel, tabi şimdilik görüntü olarak diyorum, şu anda kursa gidiyorum, bu ay sonu gibi ehliyetimi alacağım, pazar günleride vitesli motor sürüyorum kursda, formdaki bütün arkadaşlarada tşk. ederim, regal almamda çok yardımcı oldunuz, burdaki yazılarınızla, yorumlarınızla, umarım ilerki zamanlarda görüşmek umudu ile herkeze selamlar

yenikoylu_ua
16.Mayıs.2007, 12:34
Hayırlı olsun arkadaşım kazasız belasız iyi sürüşler dilerim

emrahkucukgirgin
16.Mayıs.2007, 12:36
Hayırlı olsun güle güle kazasız ve belasız kullan... Çok dikkatli ol. kasksız çıkma, işini şansa bırakma, iyice alışmadan artçı alma, motoruna iyi bak... :-) Biraz fazla emir vermiş gibi oldum ama hepsi senin iyiliğin için...:-) Emir değil tabi ki tavsiye...

agresus
16.Mayıs.2007, 12:42
Mevlam kaza bela vermesin.. hayırlı olsun asenerim yeni raptorcum....

OnurBerberoglu
16.Mayıs.2007, 12:47
Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım;kazasız belasız sürüşler inşallah...

okan
16.Mayıs.2007, 12:56
hayırlı olsun kardeşim... allah kazalardan belalardan esirgesin....

Engin
16.Mayıs.2007, 12:58
Motorun hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Yavuz kardeşede Allah sabır versin, gerçekten çok seviyordu motoru.

asener
16.Mayıs.2007, 13:10
arkadaşlar temennileriniz için tşk. ederim, kask, koruyucu kıyafet konusunda oldukça hassas birisiyim, gerçekten bende yavuz arkadaşımıza üzüldüm, motor sıfır, baya güzel aksesuarlarda yaptırmış, umarım ilerki zamanlarda ailesini razı edip en kısa sürede yeni bir regala kavuşur

doğan
16.Mayıs.2007, 13:15
hayırlı olsun. kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın inşallah.

KIZILELMA
16.Mayıs.2007, 13:18
Hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullan.

Koruyucu kıyafet ve kaska gelince hasas olman gayet doğal,böylede olması gerekir zaten.Motorunu aldın yine alırsın kırmızı var siyahı var gümüşü var.Senden kaç tane var?Kasksız kullanma sakın.

emrahkucukgirgin
16.Mayıs.2007, 13:22
Dün maslakta bir hırbo gördüm... 50-60 km hızla gidiyor. Kapalı kaskı var fakat kasket gibi kafasının tepesine oturtmuş. Teskereci çavuşlar gibi...Sol elinde cep telefonu konuşa konuşa gidiyor hırbo... Bir de arabaların arasından geçiyor o halde...

carvalho
16.Mayıs.2007, 13:24
Asaner dostum, hayirli ugurlu olsun. Ehliyetini de aldiktan sonra regalini daha baska seveceksin... Arkadaslar uyarmis, sen de hassasiyetini belirtmissin koruma konusunda. Kesinlikle dogru yoldasin. korumalar bizim kaportalarimiz...

Bundan sonraki bulusmalarimizda seni de aramizda goruruz artik.

OnurBerberoglu
16.Mayıs.2007, 13:25
Dün maslakta bir hırbo gördüm... 50-60 km hızla gidiyor. Kapalı kaskı var fakat kasket gibi kafasının tepesine oturtmuş. Teskereci çavuşlar gibi...Sol elinde cep telefonu konuşa konuşa gidiyor hırbo... Bir de arabaların arasından geçiyor o halde...
bu tarz tipler yüzünden bütün motorsiklet kullanıcılarını aynı kefeye koyuyorlar bende buna çıldırıyorum :x :x

inci
16.Mayıs.2007, 13:31
HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE KULLAN, TEKERİNE TAŞ DEĞMESİN :)

Kino
16.Mayıs.2007, 13:45
asener dostum hayırlı ugurlu olsun
allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin

lütfen kurallara uy ve araba sürücülerinden 95 kat fazla dikkatli ol

madend
16.Mayıs.2007, 13:53
Hayırlı olsun senin adına sevindim.Yavuz kardeşimiz adına üzüldüm.

asener
16.Mayıs.2007, 14:09
iyi dilekleriniz için herkeze tşk. ederim, şimdiye kadar hiç motor hevesim yoktu, 34 yaşında motor hevesim başladı, Türk toplumu olarak motor denince daha genç yaşta sürücüler bekleniyor, tanıdık herkez bu yaştan sonra motoru ne yapacaksın, araban var ne gerek var diyorlar motara, sanırım motor kullanmak bir ayrıcalık, yaşla ilgisi yok, bu arada evde tek destekcim olan 7 yaşındaki oğluma tşk. ediyorum

Ali Şener

afaydin
16.Mayıs.2007, 16:35
Aramıza hoşgeldin ASENER

Senden once ben Yavuzun motora talip olmuştum ancak satmaktan vazgeçmişti,
Onun adına çok sevinmiştim. Ve dolayısıyla beni de yeni RR sahibi yaptı.
Ancak goruyorum ki ailevi sorunları giderek ağır basmış. Herikiniz için de HAYIRLISI OLSUN.

İlk motoruma hızla alışan biri olarak, bu gruptan şunu öğrendim ki; kesinlikle motorsiklette temkini elden bırakmamak ve
sağlık açısından da tam korunma yollarını gecikmeden tamamlamak gerek.

Ben de 39 yaşındayım sizin gibi motora binmenin artık geç olduğunu düşünüyordum.
Ancak motoru alınca müthiş bir keyif aldım ve her şeyi unuttum.
Sandığım kadar da tepki almadım aksine şaşırtıcı destekler gordum.

Sabah akşam servisteyim resmen aksesuar delisi olup çıktım.

Size de sağlıklı, kazasız ve keyifli sürüşler diliyorum.

Ali Fuat Hoca

emrahkucukgirgin
16.Mayıs.2007, 17:11
Hocam yaptıklarınızı bizimle de paylaşırsanız çok iyi olur.

ÇeLeBi MuRaT
16.Mayıs.2007, 17:29
Kardeş hayırlı uğurlu olsun...

afaydin
16.Mayıs.2007, 17:57
Sevgili Emrah kardeşim,

Aksesuar işinde daha yolun başındayım.
Şimdilik alarm ve otomatik çalıştırmaya ek olarak,
koruma demiri üzerine açık mavi renkli dış camı olan iki sis lambası ve
gece tank altı kromajı ve arka teker+zincir kromajını açığa çıkaran mavi ışık aksesuarı ile
ön far içine aküden çok akım çekmeyen büyük çaplı far içi Angel (Gece motor stopta iken ara duraklamalarda + yemeklerde ışık olarak çok iş yapar bence) ve far lambası içindeki o sarı renkli ölü ampül yerine gündüz ışığına yakın açık mavi renkte yeni ampül) koydum.

Motorda gece genelde parlament mavisi hakim tüm kromajları ortaya çıkaran egzotik bir renk oluşuyor.
Ben öyle fazla şıkıdık yanar döner abartılı tip şeylerden hoşlanmam ama "Bull" arkadaşım aynı servise yaptırmıştı görünce benim de hoşuma gitti açıkçası.

Neyse biz forum başlığında arkadaşa Hoşgeldin diyecekken kendi derdimize düştük.

Bu işlerle ilgili bir forum konusunda resimli, yaptırılan adresli, fiyatlı ve detaylı olarak yine bunları konuşabiliriz.

Tekrar hoşgeldin ASENER arkadaşım...

aidikurt
16.Mayıs.2007, 22:18
hayırlısı olsun kardeşim allah nazardan kazadan beladan korusun iyice pratik yapk en kısa zamanda aramıa motorunla gezilere gelmen dileğiyle

Tayfun
16.Mayıs.2007, 22:24
Sende artık RR cu oldun şef, ahliyetide aldın mı senden çok çekeriz valla, nede olsa taze ve ateşli olcan, aramıza hoşgeldin :D

BULL
16.Mayıs.2007, 22:40
aramıza hoşgeldiniz

(alması kolay satması zor) RR'niz hayırlı olsun

Yannış anlaşılmasın :):):) bi alan bitaa satmak istemez o yüzden

for example: yavuz :):):)

RızaHoşgör
17.Mayıs.2007, 22:24
hayırlı olsun tekerine taş çivi bilimum zaralı değmesin.ve unutma önce tedbir