PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorsuz çukura düştüm...

mustafa
29.Ocak.2012, 00:32
Arkadaşlar bugun başıma çok saçma bişey geldi,
Göztepede bi usta arıyordum, sokağa gelince adresi sormak için bi dükkanın önünde durdum...motordan indim ama stop etmedim...kaskı çıkardım dükkanın içine doğru iki adım attım ve başımı arkaya, motora doğru döndürdüm içimdende "yaw motoruda stop etmedik ama alıp kaçarlarmı" falan diye düşünmeye başladım ama adımlarımı dükkanın içine doğru atmaya devam ettim. Meğer dükkan egzoscuymuş ve tam ortasında iki metrelik çalışma havuzu varmış. Kafamı önüme doğru çevirirken o havuza doğru yuvarlanmaa başladım allahtan üzerimde mont vardı sadece bacağımda bi ezik var şu an...

Siz siz olun motoru stop etmeden ve
emniyetli şekilde park etmeden inip devam etmeyin...aklınız kalıyor, başınıza iş geliyor...

CELİL
29.Ocak.2012, 00:46
mustafa çok geçmiş olsun allahtan kafanı vurmamışsın allah korusun
benimde aynı şey başıma 18 yaşlarım civarında pederin dükkanınaki aynı çukurun çevresinde bisikletle dönerken dengeyi kaybedip düşmüştüm ama gözümü açtıgımda hastanedeydim :mrgreen: sen ucuz atlatmışsın:(

SonsOfAnarchy
29.Ocak.2012, 00:52
çok geçmiş olsun allahtan bi ezikle kurtarmışsın daha hiç o çalışma havuzuna düşmedim ama ne zaman bi egsozcuya gitsem aklımdan hep geçiyo buraya düşsem ne olur diye :D tekrar geçmiş olsun

dtahir
29.Ocak.2012, 01:05
Çok geçmiş olsun, başına motorla gelen en kötü şey böyle olsun

turq
29.Ocak.2012, 14:37
Gecmis olsun Mustafa

falldown
30.Ocak.2012, 13:20
geçmiş olsun arkadaşım
ayaklık müşürünü geri tak istersen park ettiğinde motorun sussun kafan rahat olsun